Magistriõpe muusikateoste / muusikateoste klassikalise muusika erialal

Üldine

Programmi kirjeldus

Zurich University of the Arts klassikalise muusika magistriõppe üliõpilased kuuluvad rahvusvahelise üldsuse hulka.

Muusikavõistluse programmides on kaks erinevat magistriõpet eri õppevaldkondades:

  • Master in Music Performance pakub laia profiili instrumentaal- ja laulukontsertide esituses.
  • Spetsialiseerunud muusikateoste magistriprogramm pakub kolme eriala: soolokuvat, orkestrilist esitust, sealhulgas orkestripanika ja kammermuusikat, sealhulgas ühist klaverit.

Mõlemad programmid pakuvad isiklikku nõustamist; individuaalse portfelli arendamine, paindlikud õppekavad, tipptasemel õppejõud; 150 valikaine kursust; karjäärikeskus; jõudlusvõimalused; kaasaegne infrastruktuur; juhtivad partnerid; praktika ja palju muud ...

Magistriõpe muusika jõudluses - kontserdil on muusikalises mõttes laiapõhjaline õpe. Repertuaar varieerub varajasest kuni tänapäevase muusikast, õpilased sooritavad nii väikestes ansamblites (kamm-improvisatsioonikomplektid) kui ka institutsiooni orkestri koosseisus või vokaalansamblites. Lisaks nende täiendavate oskuste ja suulise tõlke oskuste arendamisele annab programm õpilastele võimaluse oma organisatsioonilise ja kommunikatsioonipädevuse professionaalsemaks muuta. Pildistamise lõpetab akadeemiliste oskuste omandamine muusikaküsimuste lahendamisel ja tulemuslikkuse praktikaküsimustes. Üldine eesmärk on käsitleda mitmesuguseid kunstivaldkondi tulevaste kutsealadega ja / või valmistada ette kõrgharidusega spetsialistidele edaspidiseks õppeks.

Spetsialiseerunud muusikateoste magistrikraad - solist on karjäärivõimendaja kui instrumentaal või vokaal solist. Programmis pööratakse märkimisväärset rõhku küpse kunstilise personali arendamisele, mis on ühendatud silmapaistva karisma ja lavakujundusega. Lõpetajad saavad suurepäraseid tehnilisi ja interpretatiivseid oskusi töötades rahvusvaheliselt tuntud teaduskonna ja neid toetatakse, et arendada unikaalset profiili oma individuaalse portfelli. Programm sobib erakordselt andekatele õpilastele, kellel on eriti tugev tööeetika ja väga kõrge kunstilise tasemega õpilased.

Spetsialiseerunud muusikateoste magister - Orchestra valmistab edukat karjääri sümfoonia- ja ooper-orkestrites. Elukutsele juurdepääsu tagamine eeldab tehnilisi ja suulisi oskusi silmas pidades erakordseid võimeid. Õppur arendab lisaks oma instrumendi põhjalikule tööle ka oma organisatsioonilisi ja suhtlusoskusi. Programmi olemus on koostöös mitme valdkonna eksperdiga sellistes valdkondades nagu orkestri väljavõtted ja nendega seotud dokumendid. Lisaks ZHdK orkestrist koosnevatele ülikoolidele toimub Zurichis (Zürichi Filharmoonia või Tonhalle Orchestra Zürich) vabatahtlik periood.

Spetsiaalses muusikateoste magistrikraad - kammermuusika pakub nelja õppimisvõimalust, alates koostööl klaverist ja Lied kaasautorist kammermuusikamängude jaoks, nagu klaveritriod, stringikvartetid ja lied-duos. Programm võimaldab õpilastel kinnitada oma järgnevas tööalases elus ja olla rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline. Professionaalne kammermuusika stseen nõuab tulevaste professionaalsete muusikute rohkust ning nõuab tehniliste, muusikaliste ja sotsiaalsete oskuste kõrget taset. Lisaks põhjalikule tööle ansambli või saadetisena on programm keskendunud küpsema kunstilise isikupära arendamisele. See kammermuusika programm nõuab, et üliõpilasel oleks suurepärane oskuste tase ja võimalus saada analüütilist ülevaadet muusikateoste kohta ja neid tõlgendada hästi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, fi ... Loe edasi

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, film, fine arts, music, dance, theatre, transdisciplinary studies, and the teaching of arts and design. The university also has many venues for exhibitions and performances, where the results of the education provided can be shown in public. Näita vähem