Magistriõpe nõustamispsühholoogia, kontsentratsioon integreeritud nõustamispsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Integreeritud nõustamispsühholoogia magistriprogramm

Tervikliku nõustamispsühholoogia (ICP) programm on kogemuslik, kultuuriliselt tundlik ja keskendub tervendaja saavutamiseks vajaliku sisemise tööga.

Viimaste kultuuriliste ja sotsiaalteaduste alaste teadusuuringute ja tänapäevaste psühhoanalüütikute, humanistlike, süsteemsete ja transpersonaalsete psühholoogiate uuenduste põhjal arvestame psüühilise paranemise ja kasvu vaimse avanemise suurema kontekstiga.

Integreeritud haridus ei ole "üles kasvanud". See nõuab kõikidel tasanditel: keha, süda, vaim, vaim. Loome õpikogukonna, mis on nii sügavalt keeruline kui ka sügavalt toetav.

Programmi kohta

Õpilased võivad jätkata selle 3-aastase õppeperioodi jaoks nädalapäeva või nädalavahetuse kursust. ICP osalejad:

  • Hone kliiniliste oskuste ja professionaalsuse kaudu praktikumid CIIS auhinnatud nõustamiskeskuste ning erinevaid välise saitidele.

  • Teeni psühholoogiõpetuse magistrikraadi

  • Täida California kõigi osakondade abielu ja perekonna akrediteerimise nõudeid. ( Õpilased, kes soovivad taotleda ka LPCC litsentsi, saavad seda teha, võttes täiendavaid kursusi, mis ei vasta meie õppekava nõuetele.)

Meie programmil on järjepidevalt Marriage & Family Therapist (MFT) eksami kõik California kraadiõppeprogrammid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem