Magistriõpe nõustamispsühholoogia, kontsentratsioon somaatilise psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe nõustamispsühholoogia, kontsentratsioon somaatilise psühholoogia

Somaatilise psühholoogia magistriõppe programm CIIS on üks ainult kolmest akrediteeritud akadeemilistest programmidest riigis, mis valmistab õpilasi ette psühhoteraapiaga seotud tavapäraste ja kehas orienteeritud lähenemisviiside kasutamise.

Õpilased õpivad nõustamispõhimõtet, mis ühendab traditsioonilise praktika ja mõistmise, pöörates tähelepanu keha olulisele rollile psüühika struktuuris ja protsessis. Õppekava sisaldab kehaspetsiifilisi lähenemisviise psühhoteraapiale, samuti uuritakse keha / psüühika kasvatamist mitmesugustes mitte-lääne meetodites. Õpilased osalevad aktiivses akadeemilises kogukonnas, kus õppimine hõlmab nii didaktilisi kui ka kogemuslikke tavasid, mis võimaldavad klientidel tervikuna ja tõhusalt töötada.

Programmi kohta

Somaatilise psühholoogia õppekava sisaldab hoolikalt kontrollitud praktika nõustamise kogemust. Õpilased võivad taotleda koolitust Somaatilise Psühhoteraapia Keskuses, organismis orienteeritud psühhoteraapia praktikale pühendatud nõustamiskeskuses. Teistes praktikumikohtades töötavaid üliõpilasi jälgivad programmi heakskiidetud järelevalveasutused.

2,5-3-aastane MA-programm hõlmab nädalapäevaõppeid sügisel ja kevadisel semestrites.

Õppetöö vastab abielu ja perekonna ravimeid (MFT) või litsentseeritud professionaalse kliinilise nõustaja (LPCC) litsentsimise nõuetele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem