Magistriõpe nõustamispsühholoogia, kontsentratsioon väljendusravi kunstiteraapias

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe nõustamispsühholoogia, kontsentratsioon väljendusravi kunstiteraapias

Kursuste kunstiteraapia programm kasutab kunsti võimet inimarengu ja tervendava vahendina, psühho-vaimset kasvu, sotsiaalseid muutusi ja volitatud eneseagentuuri. See saavutatakse uuendusliku Scholar-Artist-Practitioner mudeli abil, mis ühendab teaduse, kliinilise tava ja kogukonna osalemise keskuse kunstiga. Programm ühendab tervikliku hariduse teooriate ja meetodite psühhoteraapia koos intensiivse väljaõppe ekspressiivne kunsti ravi ja nõustamine psühholoogia.

Ekspressiivsed kunstiterapeudid püüavad luua klientidele kaastundlikku, toetavat ja kultuuriliselt tundlikku suhet. Ekspressionlikud kunstid muutuvad keskkonda, mille kaudu kliendid saavad uurida ja potentsiaalselt muuta emotsionaalseid, sotsiaalseid, vaimseid ja relatsioonilisi küsimusi; tuvastada tugevaid külgi; ja kogete uusi loomingulisi teadmisi.

Programmi kohta

See kolmeaastane täistööajaga programm hõlmab üksikisikuid, rühmi, paare ja pereteraapiat ning sisaldab aastapikkust praktikumit litsentseeritud vaimse tervise spetsialistide järelevalve all, kes on ka ekspressiivsed kunstiterapeudid. Igal semestril, üliõpilased ja teaduskonnad kohtuvad iganädalaste intensiivsustega Bay Area. Ülejäänud aasta jooksul töötavad õpilased iseseisvalt ja ühiselt veebipõhises õpikeskkonnas.

Koolitus vastab Californiumi abielu-ja pereteraapia (MFT) litsentsi ja California litsentseeritud professionaalse kliinilise nõuniku (LPCC) litsentsi nõuetele. Samuti on see mõeldud selleks, et täita hariduslikke nõudeid, et saada registreeritud ekspresssiivsete kunstiterapeutide (REAT) koos Rahvusvahelise Kunstiteraapia Assotsiatsiooniga (IEATA).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem