Magistriõpe piibliuuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe piibliuuringutes

See on 2-aastane programm, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette piibelliku hariduse kaudu tõhusamaks teenimiseks. Õppekursuse lõpus peaks üliõpilane suutma: näidata oma pädevust piibli- ja teoloogiliste õpingute alal; Näidata Piibli keele mõistmist; Eksponeerige oma pädevust Vana ja Uue Testamendi eksegeesides ja ekspositsioonides ning seostage see pädevus Aafrika tegelikkusega; Omandage vajalikud oskused täiendavateks õpinguteks vanas või uues Testamendis ning demonstreerige kristlikku küpsust, mis väljendub pühendumuses Kristusele, Tema ihule ja inimestevahelistele tundlikkusele iseloomu ja elustiili osas, mida kuvatakse kogukondlikes suhetes.

See maksab semestris Kshs 75 000 (750 dollarit) õppemaksu.

Tarbimine toimub igal aastal augustis / septembris, detsembris / jaanuaris ja aprillis / mais.

Edastamisviisid on:

 1. Täiskohaga
 2. Puhkus (st kolm nädalat igal aastal aprillis, augustis ja detsembris) ja
 3. Õhtul

Nõue on bakalaureuse kraad vähemalt 1. klassi / 2. klassi autasudega (ülemine jaoskond) või alumine jaotus 2-aastase töö / ministeeriumi kogemusega).

46622_1.JPG

Magistriõpe piibliuuringute programmis on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks tõhusamaks teenimiseks piibliõpetuse kaudu. Õppekursuse lõpus peaks üliõpilane suutma:

 1. Näidake oma pädevust piibli- ja teoloogiliste uuringute valdkonnas.
 2. Esitage vähemalt ühe piiblikeele laialdast mõistmist.
 3. Eksponeerige pädevust Piibli (Vana ja Uue Testamendi) eksegeesides ja ekspositsioonides ning seostage see pädevus Aafrika tegelikkusega.
 4. Omandage vajalikud oskused edasisteks õpinguteks Vana ja Uue Testamendi alal.
 5. Näidake kristlikku küpsust, mis väljendub pühendumuses Kristusele, Tema Ihule ja inimestevahelistele tundlikele suhetele iseloomuliku iseloomu ja elustiili osas.

Vastuvõtutingimused

 1. Bakalaureusekraad akrediteeritud kõrgkooli mis tahes spetsialiseerumisvaldkonnas, mille kumulatiivne hindepunkt on keskmiselt vähemalt 3,00 skaalal 4,00, või kraad, mis on antud esimese klassi või ülemise teise klassi kiitusega, või sellega samaväärne.
 2. Taotlejatel, kelle kumulatiivne keskmine hinne on 2,75 või kõrgem, või teise klassi madalamal klassil või selle ekvivalendil, peaks olema vähemalt kaks aastat asjakohast kogemust pärast kooli lõpetamist.
 3. Taotleja, kes ei vasta ülalnimetatud nõuetele, peab esitama akrediteeritud kõrgkooli bakalaureusekraadi mis tahes erialal ja kraadiõppe vastaval õppealal, mille kumulatiivne hindepunkt on keskmiselt vähemalt 3,00 skaalal 4,00. või selle ekvivalent.

46623_8.JPG

Kättetoimetamise viis

 • 2 õppeaasta täiskoormusega õpingud
 • 3 õppeaasta osalise ajaga õpingud

Tasu struktuur

Täiskohaga

 • Õppetasud: 65 400
 • Administraatori tasud: 15 525
 • Õppemaksude kogusumma: 80 925
 • Aastas kokku: 242 775
 • Programmi kogusumma: 485 550

Poole kohaga

 • Õppetasud: 43 600
 • Administraatori tasud: 15 525
 • Õppemaksude kogusumma: 59 125
 • Aastas kokku: 177 375
 • Programmi kogusumma: 532 125

46627_11.JPG

Kuidas kandideerida

 • Internetis kandideerida saate, klõpsates veebirakendus või
 • Laadige alla taotlusvorm Taotlusvorm
 • Taotluse saate saata avalike suhete või vastuvõtu saitidele.

Lisateavet saate helistades meile.

46629_4.JPG

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Loe edasi

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Näita vähem