Magistriõpe polaarmaastikes ja kvaternaarses kliimas

Üldine

Programmi kirjeldus

Mitmel pool maailmas kogeme kiireid keskkonna muutusi. Polaarmaastiku ja kvaternaarse kliima magistrantuuris saate teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud polaar- ja mägimaastike mõistmiseks ja analüüsimiseks. Saate ülevaate sellest, kuidas need on muutunud erinevatel ajakavadel, mis on seotud kliimamuutustega kvaternaari perioodil.

Kliima muutused on eriti suured polaar- ja mäestikualade jää- ja periglakiaaladel. Programm annab teile teadmisi globaalse kliimasüsteemi toimimise ning kliimamuutuste ja keskkonnamuutuste rekonstrueerimiseks kasutatud meetodite kohta. Lisaks esitatakse ja arutatakse kliimamuutuste inimeste ja looduslikke põhjuseid.

Programmi struktuur

Esimene semester algab kahe kohustusliku kursusega. Siit saate põhjalikke teadmisi kliima ja keskkonna muutustest, geomorfoloogiast ja glatsioloogiast. Õppige, kuidas maastikku ja kliimamuutusi analüüsida ja tõlgendada, ja keskenduge dating meetoditele, esitusviisidele ja teaduslikele väljaannetele. Esimene kursus algab ekskursiooniga Põhja-Skandinaaviasse, kus käsitletakse kvaternaarset kliimaajalugu, jää- ja periglatsiooniväljakuid ning Armee ja Arktika keskkondi.

Teisel ja kolmandal semestril keskendute teadustööl põhinevatele kursustele, mille osas oleme rahvusvaheliselt konkurentsivõimelised. Näited on kliimamudelite, bio- ja litostratigraafia, paleoglatsoloogia ja igikeltsa kursused, kuid on ka lai valik valikaineid ja valikaineid ka muudes ainetes, näiteks GIS, kaugseire ja hüdroloogia. Suur osa õppetööst toimub valdkonnas ja laboris. Meie õpetajad on aktiivsed teadlased, pakkudes otsest kontakti käimasolevate uuringutega. Teine aasta lõpeb lõputööga, mis on üldiselt seotud käimasoleva uurimisprojektiga. Ainulaadsed võimalused magistritöö projektide jaoks on saadaval meie mäestikualade uurimisjaamas, mis asub Tarfalas, Kebnekaise, või meie uurimisjaamas, Navarino keskkonnavaatluskeskuses Kreekas.

Karjääri väljavaated

Programm annab teile oskused ja vahendid, mis muudavad teid tööturul atraktiivseks ja valmistab teid ette ka karjääri uurimiseks. Praegu töötavad endised üliõpilased nõustamisteenistustel ja erinevatel valitsuse ja piirkondlikel omavalitsustel. Paljud on liikunud doktoriõppes nii Rootsis kui ka välismaal.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks 100-st kõrgeimalt hinnatud ülikoolist maailmas ja Rootsi suurim kõrgkool, millel on kõrgekvaliteediline haridus ja silmapaistvad teadusuuringud väga erinevates valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Bakalaureusekraad vähemalt 90 kõrgharidusliku ainepunkti (ECTS ainepunkti) geoscience või geograafia või samaväärne teema teaduses. Rootsi gümnaasiumi kursused inglise keeles b / inglise 6 või samaväärne. Matemaatika C / 3b / 3c või vähemalt 7,5 ECTS ainepunkti matemaatika / statistika või samaväärne.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Loe edasi

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Näita vähem