Magistriõpe rahu ja arendustegevuse

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahu- ja arendustegevuses uurite vaesuse, konfliktide ja säästva arengu suhet ning poliitilist manööverdamisruumi muutuste jaoks.

Rahu ja arendustegevus on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad rahu, arengut ja rahvusvahelist arengukoostööd puudutavaid küsimusi. Me keskendume praegustele arengusuunitlustele ning rahvusvaheliste institutsioonide, valitsusväliste organisatsioonide ja sotsiaalsete liikumiste praktilisele tööle.

Magistriõppe üliõpilasena ja lõputöö kirjutamisel on teil võimalus teha koostööd organisatsiooniga või viia läbi väliuuring arengumaal. Programmi interdistsiplinaarne lähenemisviis - kus arutame ka seda, kuidas arenguprobleeme saaks reaalses poliitikas lahendada - võimaldab meil hoida tihedat sidet oma valdkonnas töötavate inimestega ja neilt õppida. Pealegi on enamikul meie õpetajatest pikaajaline kogemus arengumaade rahu ja arengu alal töötamisel.

Programmis arutame ka kommunikatsiooniprobleeme ja kuidas nad saavad mõjutada rahvusvahelist arengut.

Sisenemise nõuded

Üldise sisenemise nõuded teise tsükliabi ja erinõuete kohta:

  • Vähemalt 90 ainepunkti sotsiaalteaduste, humanitaarteaduste või majanduse põhialal, sealhulgas kraadiõppeprojekt vähemalt 15 ainepunkti või samaväärne.
  • Inglise keel B / 6 või samaväärne

Valikud

Alternatiivne valik: Taotlejate õpilaste valik põhineb osaliselt eesmärkide ja CV-de põhjal.

Õppekava

Programmi õppeplaani saamiseks klõpsake siin .

Karjäär

Programmi eesmärk on luua võimalused tulevasteks töökohtadeks nt kodanikuühiskonnas ja rahvusvahelistes organisatsioonides, mis tegelevad rahu ja arenguküsimustega. Õpingute ajal on teil võimalus teha koostööd organisatsiooniga või viia arengumaades läbi välisuuring. Õpilased arendavad nii analüütilisi võimeid kui ka praktilisi oskusi, mis on vajalikud rahvusvahelise arengu keerulises olukorras töötamiseks.

Kraad

Magistrikraad (60 ainepunkti) (Peamine eriala: rahu ja arendustegevus)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Näita vähem
Växjö , Kalmar + 1 Rohkem Vähem