Eesmärgid, mida tegevjuht Carrie Lam soovib kohaldada kõrg- ja täiendõppe suhtes - sealhulgas HK $ 30 000 toetus abikõlblikele keskkooli lõpetanutele - kindlasti põhjustab sektori suurenenud kasvu. Kuid see sektor on juba viimastel aastatel kiiresti arenenud, kuna kohalike ja välismaiste asutuste pakutavad bakalaureuse- ja magistriprogrammid on tõusnud. Kogu see tegevus on suurendanud kõrgharidusega tegelevate toetus- ja administratiivtöötajate nõudlust ning kõrgkvaliteetset akadeemilist personali ja õppejõud.

Vajadus rahvusvahelise kõrghariduse ja juhtimise programmi järele

"Me näeme vajadust programmi järele, mis suudaks tõsta kõrgkoolides töötavaid halduspersonalit ja varustada neid uusimate kutseoskuste ja globaalse perspektiiviga," ütleb dr Kent Lai, rahvusvahelise kõrghariduse ja juhtimise uue magistriõppe programmi juht (IHEM) pakutakse Lingnan University .

Rahvusvaheline kõrgharidus- ja juhtimisprogramm on mõeldud olemasolevatele töötajatele ja kõrgharidussektoris töötavatele spetsialistidele, samuti neile, kes soovivad panna alus paljutõotavale karjäärile selles valdkonnas. "See ühendab poliitika ja juhtimise - teooria ja praktika - üheks efektiivseks kombinatsiooniks," ütleb Lai. "Lai valik mooduleid võimaldab õpilastel omandada põhjalikke teadmisi turunduse, juhtimise, rahanduse, strateegilise planeerimise - kõik oskused, mida programmi administraatorid ja juhid peavad kapten." Ülemaailmne programm

Rahvusvahelisel kõrghariduse ja juhtimise programmil on globaalne lähenemine, mis on kooskõlas praeguste suundumustega. Magistriõppe programm on tõepoolest kõige eesrindlikum viis väljastusteate, kursuste sisu ja karjäärivõimaluste poolest, ütleb Lai: "Rahvusvaheline kõrghariduse ja juhtimise programm on ülikoolidevaheline koostööprogramm, partnerlusega Nottingham'i ülikooliga Ningbo Hiinas , Ameerika Ühendriikide Hawaii Ülikoolist ja Taiwani riiklikust Chung Cheneni ülikoolist, "ütleb ta.

Rahvusvahelise kõrghariduse ja -juhtimise programmi toetab turundus- ja rahvusvahelise äriosakond, sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika osakond, õpetamise ja õppe keskus, Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna elanikkonna vanurite uurimisinstituut ja ülikoolidevaheline teadustöö konsortsium Kõrgharidus Lingnan University , ütles Lai.

"Eelkõige annab see programmi autentsuse ja unikaalse keerdumise," ütleb Lai. "Õpilastel on võimalus õppida välismaale. Samuti saavad nad laiendada oma võrgustikku ja ideid koos spetsialistide ja tippteadlastega erinevatest maakondadest ja piirkondadest, osaledes mitmetel rahvusvahelistel teadustöö seminaridel ja seminaridel. "

Akrediteeringud ja kvaliteedi tagamine

Rahvusvaheline kõrgharidus- ja juhtimisprogramm on sama kõrge kvaliteediga kui teised Lingnan University pakutavad programmid, mis 2015. aastal on üks Forbesi üks 10 parimat kunstikõrgkoolist Aasias ja mille on akrediteerinud Hongkongi akadeemilise ja kutsealase akrediteerimise nõukogu Kvalifikatsioonid (HKCAAVQ). "Lingnani õppejõud ja personal teevad planeerimise etappidesse täies ulatuses programmi elluviimiseks tihedat koostööd meie välismaal ja Hiina partneritega, et tagada programm vastaks õpilaste nõudmistele. See vastab ka kõrghariduse turu nõuetele, milles me oleme üks peamisi mängijaid, "ütleb Lai.

Stipendiumid ja kohtumiste ootused

Lai arvab, et magistriõppe programm on suur nõudlus ülikoolide toetuskomitee (UGC) rahastatava ülikoolide hiljutise kasvu tõttu, samuti isefinantseeritavate asutuste, kraadiõppeasutuste ja teiste kõrgharidusasutuste pakkujate arvu kasv. Lai ütleb, et see aitab Hong Kongil saavutada oma eesmärgi saada hariduskeskuseks piirkonnas. "Õpilased õpivad viimaseid arenguid ja suundumusi ning rahvusvaheliste ülikoolide ja institutsioonide ning kohalike omavalitsuste praktikat," märgib ta. Lai lisab, et mitmesugused stipendiumid ja stipendiumid võivad olla kättesaadavad neile, kes seda vajavad, ja see muudab programmi kättesaadavamaks.

Programmi õppekava

1. semester
 • Globaliseerumine, kõrgharidus ja ühiskond (3 AP)
 • Tõhusa õpilase õpikeskkonna loomine (3 AP)
 • Võrdlevad ja rahvusvahelised sotsiaalpoliitika uurimismeetodid (3 AP)
 • Kõrghariduse rahvusvahelistumine: institutsionaalne strateegia ja areng (3 AP)
 • Kõrghariduse branding ja turustamine (3 AP)
2. semester
 • Kõrghariduse rahvusvahelistumine ja kvaliteedijuhtimine (3 AP)
 • Talent ja rahanduse juhtimine kõrghariduses (3 AP)
 • Ettevõtliku ülikooli projekti juhtimine (6 ainepunkti)
 • Aasia ja Vaikse ookeani kõrghariduse poliitika ja juhtimise sümpoosion (1,5 AP)
 • Aspirantuuride seminaride seeria (1,5 AP)
 • Kogemuslik õppereis välismaale (valikuline)

Lõpetamisnõuded

Õpilased on kohustatud saavutama ja säilitama esimese täiskoormuse (st esimese õppeaasta või teise õppeaasta, kuid mitte suveperioodi) kumulatiivse hindepunkti keskmise (GPA) 2,50 või kõrgemal, või alates lõpuks, kui nad on kumulatiivselt võtnud vähemalt 15 ainepunkti, olenevalt sellest, kumb on varasem. Tavaliselt lõpetatakse nende õpilaste uuringud, kes ei vasta sellisele riigihangete nõudele. Erilist tähelepanu tuleks pöörata, kui õpilane on halvasti (alla B-) läbinud mitte rohkem kui kahes kursuses, kuid on läbinud piisava taseme (keskmise palgaastmega B- või üle selle) muudes kursustes ja tõenäoliselt suudab täita lõpetamise nõudeid kui on lubatud jätkata.

Sisenemise nõuded

 • Taotlejatel peab olema tunnustatud kõrgharidusasutuse esimese või teise taseme bakalaureusekraad *; ja
 • Taotleja, kelle kraad on mitte-ingliskeelne keskastme kõrgkoolis, peaks saama:
  • TOEFL: minimaalne vastuvõetav skoor 550 (paberil põhinev test) või 213 (arvutipõhine test) või 79 (Interneti-põhine test) või
  • IELTS: minimaalne vastuvõetav skoor 6,5 või
  • samaväärne skoor tunnustatud testil *.

* Samaväärseid kvalifikatsioone ja kogemusi võib kaaluda iga üksikjuhtumi puhul eraldi;
Intervjuud võib läbi viia, kui vastuvõttev koordinaator ja programmijuht vajalikuks peavad

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 22 kursust Lingnan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
120,000 HKD
2018.-19. Õppeaasta õppemaksud vaadatakse läbi.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date