Magistriõpe rahvusvahelises logistikas / hangete / tarneahela juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programm lühidalt

Üks aasta, akadeemiline õpe 2 riigis, laiendades oma silmapiiri tõeliselt rahvusvaheline fookus teemadel. Võite valida kahe Pathways ;

  • Magistriõpe Rahvusvahelise Logistika Ja Tarneahelate Juhtimise (ILSCM)
  • MSc rahvusvahelises hankes ja tarneahela juhtimises (IPSCM).

Programmi sisu

Tähtaeg 1; Septembris - detsembris Hollandis;

  • Tarneahelad ja tootmise juhtimissüsteemid
  • Teadustöö oskused ja majandus rahvusvaheliste tarneahelate jaoks
  • Merendusfirmad ja ärimudelid

Tähtaeg 2; Jaanuar - mai Plymouthis, Suurbritannias

  • Logistika, tarneahelad, süsteemid ja meetodid
  • Rahvusvahelised tarneahela süsteemid
  • Rahvusvaheline logistika juhtimine
  • Rahvusvaheline riigihangete juhtimine

Tähtaeg 3; Mai - september asukoht võib olla kõikjal

Mida meilt oodata?

Meie lõppeesmärk on valmistada teid juhtimiskarjääriks, kas teil on akadeemiline ja / või tööstusharu kogemus. Pakume võimalust tõhustada oma erialast pädevust logistika, hangete ja tarneahela juhtimisega tegelevate tippjuhtide ametikohtadel nõutavate teadmiste, tehniliste võimaluste ja oskustega.

Juhendamise viisid:

Fontyses usume, et pärast õppetöö lõpetamist pakuvad teie ärivaldkonnas kõige paremini erinevaid õppimisviise; õpikojad, loengud, grupitöö, külaliste loengud, ülesanded, grupisõbrad, logistilised ekskursioonid ja juhtumianalüüsid.

Mida me ootame sind

Selle programmi uurimiseks peate loomaaia-, hangete- ja tarneahela juhtimisega tegelema karjäärivõimalustega. Samuti peate olema huvitatud teistest kultuuridest, sest õppite erineva taustaga õpilastega ja õppite kahes erinevas riigis. Õpilased peaksid olema motiveeritud kõvasti tööd tegema, kuna programmis on 1 aasta jooksul raske töökoormus 90 EC.

Õpilased selle programmi kohta

Ma otsustasin teha oma magistriõppu rahvusvahelises hangetes ja tarneahela juhtimises, sest tahtsin omandada teadmisi ärivaldkonnas, mis mind kõige enam huvitab.

Kokkuvõttes olen ma väga rahul oma otsusega valida mõlema kooli, Fontysi ja Plymouthi ülikooli kombinatsiooni, sest mul oli võimalus palju õppida, lõbutseda ja kohtuda uute inimestega kogu maailmas.

Simulatsiooni tarkvara abil kursuste osas on Simul8 üks olulisematest asjadest. Iga klass oli huvitav ja väljakutse. Minu jaoks oli väga huvitav, et arvamuste ja ideede vahetamine lektoritega hangetega seotud teemadel.

Alustasin Saksa suurimaid jaemüüjaid ühe kategooria juhtimise praktikandina.

Armend Cerkini

Vastuvõtutingimused

1. Asjaomane bakalaureusekraad või samaväärne äri-, inseneri- või logistikateemaline aine. Mitte-logistikaga seotud bakalaureusekraadi kandidaate soovitatakse valmistada konkreetse raamatu lugemisega.

2. IELTS skoor 6,5 (kokku minimaalselt 5,5 iga elemendiga). Hollandi, Saksamaa ja EMP-i üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad vastavalt tegevusjuhendi diplomiloendile
saab nõuda IELTS-i nõudeid.

Pärast taotlusvormi saamist ja kinnitamist saadab Fontys Ülikool registreerimislehe / tingimusliku kande / vallandamise kiri e-posti teel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Näita vähem
Eindhoven , Tilburg , Venlo + 2 Rohkem Vähem