Magistriõpe rahvusvahelises teaduse ja tehnoloogia poliitikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Teaduslikud ja tehnoloogilised edusammud loovad platvormi rahvusvahelisele konkurentsivõimele, suunates suurema osa riigi majanduskasvust ja parandades elukvaliteeti kogu maailmas. Tänapäeva globaalses keskkonnas on innovatsioon hädavajalik ühiskondlike probleemide lahendamiseks ja konkurentsist eemale hoidmiseks.

Infotehnoloogia, kosmoseuuringute ja geneetilise muundamise arengut ning edusamme materjaliteaduses juhivad ja kujundavad asutused, kes määravad teaduse ja tehnoloogia poliitika. See programm võimaldab oma õpilastel töötada teaduse ja tehnoloogia areenil mõjutava poliitika esirinnas.

Mida sa õpid

Meie õppekavas on ühendatud kohustuslikud ja valikained, mis pakuvad professionaalset koolitust innovatsiooni ja majanduskasvu, tehnoloogia juhtimise, tehnoloogia ja arengu, kosmosepoliitika ja riikliku julgeoleku alal.

Rahvusvahelise teaduse ja tehnoloogia poliitika magistrikraadi saamiseks peate edukalt läbima meie 40 krediidi programmi, mis sisaldab 9 ainepunkti põhikursusi, 15 ainepunkti valitud kontsentratsiooni valdkonnas, 6 krediiti analüütilise kompetentsi kursusi, 1 ainepunkti oskuste kursus ja Valikainete 9 krediiti.

Kontsentratsiooniväli

Õpilased valivad kontsentreerimisvälja, mis võimaldab neil keskenduda eriti huvipakkuvatele valdkondadele, nagu kosmosepoliitika, keskkond või tehnoloogiahaldus. Programmi direktoriga konsulteerides võivad õpilased kavandada ka oma koondumised.

Analüütiline pädevus

Õpilased võtavad kuus krediiti analüütilise pädevuse kursustel, mille eesmärk on anda taust ja analüüsivahendeid, mida kasutatakse poliitika hindamisel. Õpilased valivad kursused järgmiste kategooriate hulgast: poliitikaanalüüs ja avalik haldus; majandusteooria ja kontseptsioonid; ja uurimismeetodeid.

Eeltingimus

Teadus

Õpilasi julgustatakse omama tugevat analüüsioskust ja ilmutatud huvi oluliste teaduse või tehnoloogia mõõtmetega poliitikaküsimuste vastu.

Sidusühing

Rahvusvahelise teaduse ja tehnoloogia poliitika instituut (IISTP) on maailma juhtiv teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni alase rahvusvahelise avaliku poliitika uuringute ja hariduse valdkonnas.

Kuhu sa lähed

Meie lõpetajad jätkavad mitmesuguseid põnevaid karjäärivõimeid diplomaatia ja avaliku teenistuse, ettevõtluse, julgeoleku, konfliktide lahendamise, arengu ja rahvatervise alal. 2014. aasta lõpetanute hulgas olid parimateks tööandjateks:

  • Arvutite masinate liit
  • Riiklikud teaduste, tehnika ja meditsiini akadeemikud
  • Riigikaitseülikool
  • Stinger Ghaffaraian Technologies
  • USA õhuväe osakond

Meie juures õppides ja isegi pärast lahkumist pakume teile ressursse ja tuge, mis aitab teil saada tööd, mida olete alati soovinud pärast lõpetamist. Alates karjäärinõustamisest, töötubadest, kohapealsetest külastustest ja teabesessioonidest pakub kraadiõppurite karjääri arendamise keskus mitmesuguseid tööriistu ja näpunäiteid, et viia teid sinna, kus soovite olla.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Elliotti koolilõpetajaid otsitakse pidevalt väljakutsetele globaalse karjääri jaoks. Veelgi enam, meie Washington DC asukoht võimaldab meil luua tihedad suhted avalike, era- ja mittetulundusühendusteg ... Loe edasi

Elliotti koolilõpetajaid otsitakse pidevalt väljakutsetele globaalse karjääri jaoks. Veelgi enam, meie Washington DC asukoht võimaldab meil luua tihedad suhted avalike, era- ja mittetulundusühendustega, mis regulaarselt võtavad tööle Elliotti kooli õpilasi ja vilistlasi. Näita vähem