Kraad: Poliitika magister - sotsiaalteaduste magister
Aastane tarbimine: 20
Kontakt: hrm-coordinator@abo.fi
Veebisait: www.abo.fi/fi/study-programme/the-masters-degree-programme-in- international -law- and- human-rights /

See kaheaastane programm on kavandatud selleks, et valmistada ette kõrgharidusega spetsialistid rahvusvaheliste ja valitsusväliste organisatsioonide, avaliku halduse ja akadeemiliste ringkondade karjääride väljakutseks inimõiguste valdkonnas või mõnes muus rahvusvahelise avaliku õiguse valdkonnas. Programm koosneb järgmistest moodulitest:

 • Kohustuslikud kursused rahvusvahelises õiguses ja inimõigustes (40 ainepunkti), millest 20 ainepunkti on kõigile õpilastele ühised. Lisaks peavad üliõpilased 20 avaliku õiguse rahvusvahelises õiguses õppima. Need kursused võivad kuuluda rahvusvahelise inimõiguste, rahvusvahelise pagulaste, rahvusvahelise humanitaarõiguse, rahvusvahelise kriminaalõiguse, üldise rahvusvahelise õiguse või mis tahes muu avaliku rahvusvahelise õiguse valdkonda.
 • Uuringute seminar ja magistritöö (40 ainepunkti).
 • Valikuline spetsialiseerumine (20 ainepunkti) ühes vabalt valitud õppeainest rahvusvahelise avalik-õigusliku õiguse või mõne muu Åbo Akademi University teema raames.
 • Vaba valikained (20 ainepunkti), mis ei pea olema ainult ühel teemal.

Antud kraad on sotsiaalteaduste magister. Kuid programmil on õiguslik fookus, mis vastab LL.M. Kraad.

Pange tähele, et laialdaselt tuntud magistriõppekava, mis on käimas alates 2006. aastast (rahvusvaheline inimõigustealane magistriprogramm), laieneb 2018. aasta sügisel, lisades inimõigustega seotud õigusesse keskendudes suurema osa avaliku rahvusvahelise õiguse uuringutest . Järelikult nimetatakse programmi rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste magistrikraadi programmi.

Õppekeskkond

Programmi pakub inimõiguste instituut ja rahvusvahelise avaliku õiguse õppetool, mis on tihedalt seotud. Inimõiguste Instituut on tuntud Åbo Akademi University üksus, mis viib läbi silmapaistvaid akadeemilisi inimõigustealaseid uuringuid ning pakub teaduspõhist haridust koos riiklike ja rahvusvaheliste partneritega.

Kursusi ja seminare pakutakse väiksetele või keskmise suurusega 15-30 õpilastele. Üliõpilaste õppimist parandatakse julgustades ja toetades õpikeskkonda, kus õpilaste ja õpetajate vaheline suhtlemine on lähedane. Kursused programmi raames kasutavad paljusid õpetamismeetodeid.

Vastuvõtutingimused

Programm on avatud kõikidele taotlejatele, kellel on õigus bakalaureusekraad või muu bakalaureusekraad vähemalt 45 ECTS-i õiguse või muude asjakohaste teemadega. Taotlejad peaksid olema tuttavad avaliku rahvusvahelise õiguse ja / või põhiseadusliku õiguse alustega.

Juhul, kui taotleja bakalaureusekraad ei sisalda taotleja bakalaureusetööde akadeemiliste tulemuste hindamist, tuleb taotlusele lisada eraldi doktorikraadi juhendaja hinnanguartikkel. Kui taotleja bakalaureusekraad ei sisalda bakalaureuse lõputöö või samaväärset akadeemilise uurimistöö essee, soovitatakse taotlejal täiendada oma avaldust kirjaga, milles professor hindab taotleja akadeemilist kirjutamisoskust. Pange tähele, et bakalaureusealane väitekiri ei ole programmi kohaldamise nõue.

Abikõlblikke kandidaate hinnatakse nende akadeemiliste tulemuste alusel vastavates valdkondades (dokumentide protokollid, sealhulgas bakalaureuse lõputöö / akadeemilise uurimistöö essee hindamine) ja taotlusvormil toodud motivatsioonikiri. Eesmärkide avalduses (taotluse vormi motivatsioonideklaratsioon) peaks taotleja pöörama tähelepanu programmi kohaldamise põhjustele.

Ingliskeelse magistriprogrammi taotlejad peavad alati tõendama oma inglise keele oskust. Enamik taotlejaid peavad tõestama oma inglise keele taset ühe järgmistest keeleeksamitest: TOEFL, IELTS või PTE Academic. Seda olenemata eelnevatest inglise keele uuringutest. Keelenõuete kohta vt www.abo.fi/en/study/apply/language-requirements/

Taotleja, kes on lõpetanud inglise keele bakalaureusekraadi õigusteaduskonnas / õigusteaduskonnas mis tahes programmi koostööülikoolis (näiteks Addis Abeba ülikool, Makerere ülikool, Nairobi ülikool, Pretoria ülikool, Stellenboschi ülikool) võib programmi jaoks arvestada, esitamata vajalikke inglise keele teste. Sellised õpilased peavad oma taotluses lisama oma õpetaja kirja, milles hinnatakse taotleja oskusi inglise keeles.

Sisseastumiskatse puudub. Sissepääs on antud taotluse alusel.

Õppemaks ja stipendiumid

Soome on alates 2017. aasta algusest kehtestanud õppemaksu kõikide inglise keeles õpetatavate magistriprogrammide eest. Tasud on kehtestatud mitte-EL / EMP üliõpilastele, kes alustavad õpinguid rahvusvahelisel magistriõppes alates 2017. aasta sügisest.

Rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste magistriprogrammi õppemaksu suurus on 10 000 eurot aastas.

Lisainformatsiooni leiate aadressilt www.abo.fi/en/study/tuition-fees/

Lisaks nõuab Åbo Akademi University õppimine üliõpilasesinduse tasu (hetkel 116 eurot aastas). See tasu annab üliõpilastele madala hinnaga tervishoiuteenuseid, sealhulgas arstiabi, hambaravi ja vaimse nõustamise. Tasu võimaldab õpilastel vähendada kodumaiste reiside hindu. Migratsiooniametnikud nõuavad kindlustust ja rahalisi vahendeid teie viibimise katmiseks.

Stipendiumid on kättesaadavad üliõpilastele, kes taotlevad meie magistriõppe programme ja vastutavad õppemaksu eest. On kolm kategooriat:

 1. Täielik stipendium, mis katab õppemaksu ja sisaldab iga-aastast stipendiumi üliõpilase elamiskulude katmiseks (6 720 €), mis antakse 2 aastat (teine aasta tingimuslik)
 2. Õppemaksutasu stipendium, mis katab 100% õppemaksust 2 aastat (teine aasta tingimuslik)
 3. Õppetasu stipendium, mis katab 50% õppemaksust, mis antakse 2 aastaks (teine aasta tingimuslik)

Stipendiumi andmise otsus põhineb:

 • üliõpilase akadeemiline tulemus oma eelmistes uuringutes, \ t
 • kui hästi taotleja vastab programmi nõuetele
 • taotlejate vastused taotlusvormis

Taotlus meie stipendiumidele on lisatud online-taotlusvormile meie magistriprogrammidele.

Muu

Lisateabe saamiseks

 • rahvusvahelised magistriprogrammid üldiselt, õppemaksu ja stipendiumid leiate aadressilt https://www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/
 • Migratsiooniametnike nõuded leiate aadressilt https://migri.fi/en/study-place
 • elavad Soomes ja Turus (elukallidus, haridus, töötamine), vaadake https://www.infopankki.fi/en/frontpage

Täiendava teabe saamiseks taotluste esitamise kohta palume pöörduda aadressile admission@abo.fi, konkreetselt programmi puudutavad küsimused saab saata aadressile hrm-coordinator@abo.fi

Kuidas kandideerida?

Lisateavet taotluse nõuete ja menetluste, õppemaksu ja stipendiumide kohta leiate aadressilt www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 5 kursust Åbo Akademi Universityis »

Viimati uuendatud Märts 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Free
10000 € / aastas kolmandate riikide / EMP õpilastele
Deadline
jaan 31, 2020
at 3:00 pm (Helsinki time).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
End Date
Juuli 31, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 31, 2020
at 3:00 pm (Helsinki time).

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 31, 2020
at 3:00 pm (Helsinki time).
End Date
Juuli 31, 2022