Magistriõpe rahvusvaheliste avalike suhete valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kõik kursused on täielikult õpetatud ja uuritud inglise keeles.

See kaheaastase õppekava eesmärk on valmistada tulevaste avalike suhete spetsialistid ette suurema kohanemisvõime saavutamiseks mitmekultuurilises ja üha digitaalses töökeskkonnas, aidates samal ajal kaasa kohaliku, riikliku ja ülemaailmse säästva arengu ja sotsiaalse vastutuse jõupingutustele.

Konkreetsemalt loob ja arendab programm erialateadmisi rahvusvaheliste avalike suhete valdkonnas eelkõige (kuid mitte ainult)

1) rahvusvahelised suhted, avalik kommunikatsioon või sotsiaalne vastutus / säästva arengu üksused

  • Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni (ÜRO) süsteemi institutsioonid ja spetsialiseeritud asutused;
  • Euroopa Liidu institutsioonid ja spetsialiseeritud asutused (EL);
  • valitsustevahelised organisatsioonid;
  • ministeeriumid või keskvalitsuse asutused;
  • kohalik omavalitsus;
  • valitsusvälised organisatsioonid;

2) saatkondade ja kultuuriinstitutsioonide haldus- ja tehniline personal;

3) valitsuse ja valitsusvälised organisatsioonid, kes tegutsevad ÜRO tegevuskava prioriteetsetes valdkondades;

4) ekspertrühmad või vabakutselised poliitilised konsultatsioonid rahvusvaheliste suhete valdkonnas.

Lisaks pakub programm võimalust arendada spetsiifilisi eriteadmisi ja oskusi, mida praegu on suur nõudlus

  • Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni 2015-2030. aasta tegevuskava (säästva arengu eesmärgid - SDG) rakendamine, eriti säästva arengu riiklike poliitikavaldkondade ja strateegiate kooskõlastamise, analüüsimise ja hindamisega seotud küsimustes;
  • sotsiaalsete ja keskkonnaalaste jätkusuutlikkuse aruannete loomine, järelevalve ja hindamine, mida Euroopa Liidus on kõigi ettevõtete jaoks kohustuslikus korporatiivsete sotsiaalse vastutuse strateegiate raames.

Rumeenias ja selle piirkonna ainulaadsetest üksikisikutest on see programm keskendunud professionaalsele ja individuaalsele koolitusele, ligikaudu 80% seminaride, poliitikaõpikukoolituste, praktikakohtade, individuaalsete juhendamiste ja professionaalse juhendamise jaoks antavast õpetajast .

Lisaks üksikutele akadeemilisele juhendajale kogu õppeperioodi vältel on kõigil õpilastel juurdepääs Rumeenias või välismaal tegutsevate rahvusvaheliste avalike suhete partnerinstitutsioonide erinevatele juhendajatele.

Lisaks on õpilased täielikult integreeritud projektidesse, mille raames nad peavad välja töötama lahendused partnerinstitutsioonide tegelikele probleemidele.

Eriti peaaegu igal nädalal pakuvad Rumeeniast või välismaale külaliseksperdid loenguid ja väikerühma seminare, mis aitavad õpilastel praeguse tööturu väljakutsetega tutvuda ja pakkuda täpsemaid teadmisi ja / või oskusi.

Magistritöö asemel peavad õpilased programmi lõpus avalikult kaitsma nurgakivi projekti (st kogu programmi käigus omandatud teadmiste ja oskuste rakendamine, et uurida või hinnata konkreetset reaalse elu probleemi).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

In general, both within the country and abroad, the University of Bucharest is considered to be the most important educational, research and cultural institution in Romania. During its 150 years of ex ... Loe edasi

In general, both within the country and abroad, the University of Bucharest is considered to be the most important educational, research and cultural institution in Romania. During its 150 years of existence, it has achieved a steadfast national and international prestige. The numerous generations of students and professors have succeeded in asserting our University as one of the benchmark institutions for the whole Romanian society, as it is the first existing Romanian institution to ever reach the top 600 universities of the world. Näita vähem