Magistriõpe rakendatud käitumise analüüsis

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe programmi rakendatud käitumise analüüs on esimene omataoline Pärsia lahe piirkonnas, ja selle eesmärk on valmistada spetsialiste Applied Behavior Analysis teenida inimesi erivajadustega. Programm keskendub käitumusliku käitumise analüüsi kliinilistele ja haridusalastele rakendustele ning pakub intensiivset koolitust, et tugevdada ja suurendada õpilaste käitumuslike analüüside põhimõtete rakendamist. Ja pakub võimalusi viimaste käitumisanalüüside uurimiseks.

Programmi sõnum

Lõpetajate ja teadlaste ettevalmistamine, kes on pühendunud elukvaliteedi parandamisele, pakkudes kõige kõrgemat käitumisanalüüsi teenuseid ja viies radikaalselt muutma Saudi Araabias rakendatava käitumise analüüsi.

Dar Al Hekma Ülikooli magistrikraad käitumisharjumuste analüüsis

  • Esimene Lähis-Ida magistriprogramm käitumusliku käitumise analüüsis.
  • Kõik kursuste standardid ja kogemused on kooskõlas BCAC® sertifitseeritud käitumisanalüütiku BACB nõuetega.
  • Õppejõud ja programmi direktor on esimene ja ainus Saudi Araabia, kellel on käitumusliku käitumise analüüsi (ABA) doktorikraad ja akrediteeritud BCBA-D.
  • Rakendatava käitumise analüüsimiseks keskendub kliinilistele ja haridusalastele rakendustele.
  • Pakub intensiivset koolitust, et tugevdada ja suurendada õpilaste rakendatud käitumise analüüsi põhimõtteid kliinilistes ja haridusasutustes.
  • Pakub võimalusi rakendatud käitumise analüüsi viimastele uuringutele.

Karjäärivõimalused või karjäärivõimalused

  • Sertifitseeritud käitumise analüüsi spetsialist
  • Käitumise analüüsi konsultant
  • Applied Behavior Analysis programmide arendaja ja juhendaja
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is de ... Loe edasi

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is dedicated to endowing its pupils with the skills and knowledge they need to flourish and succeed in a rapidly changing world.?? Näita vähem