Magistriõpe rakenduslikus matemaatikas - LIU Post

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

37-krediidiprotsessi magistrikraadi rakendusmatemaatika erialadeks on kas klassikaline matemaatika või arvuti-matemaatika. Klassikaline matemaatika keskendub kaasaegse matemaatilise teooria alustele, hõlmates lineaarset algebat, arvulisi meetodeid ja keerulist analüüsi. Arvuti matemaatika ühendab matemaatika ja tehnoloogia valdkonnad selliste kursuste kaudu nagu loogika ja informatsioon, analüüside rakendused, lineaarse programmeerimise ja statistika. Õpilased peavad täitma väitekirja või valmistama ette matemaatika teema ja esitama loengut sellel teemal.

Matemaatikaosakonna õppejõud on eksperdid sellistes valdkondades nagu topoloogilised rühmad, tõenäosusteooria, diferentseeritud geomeetria, arvuteooria, dünaamilised süsteemid ja arvutikragraafia, reaalne analüüs, arvuline analüüs, abstraktne algebra, kombinatoorioloogia ja matemaatika ajalugu.

Paljud meie lõpetajad on saanud doktorikraadi prestiižsetest asutustest. LIU postkirjanikud on samuti kvalifitseerunud kindlustusmatemaatiliste teadusharude, kindlustuse, rahanduse, inseneriteaduse, tootmise ja hariduse tasustamiseks.

Akrediteeringud

Kõik üliõpilaste ja magistriõppe programmid on registreeritud New Yorgi osariigi haridusosakonnas ja on akrediteeritud Lähis-riikide kõrgkoolide kolleegiumide ja keskkoolide ühingu poolt. Lisaks kogu ülikoolile teevad vabade kunstide ja teaduse kolledži mitmed teised akadeemilised programmid erialaorganisatsioonide poolt akrediteeritud, mis tähendab, et nad vastavad haridusvaldkonna kõrgeimatele haridusalase kvaliteedi standarditele.

Allpool on loetletud organisatsioonid, mis professionaalselt akrediteerivad vabade kunstide ja teaduse programmide LIU Post Kolledžit.

Ameerika Psühholoogiline Assotsiatsioon

LIU Posti kliinilise psühholoogia doktoriprogramm pakub psühholoogiarsti (Psy.D.) kraadi ning selle põhieesmärk on doktoriõppe kliiniliste psühholoogide väljaõpe, kes kohaldab praeguseid teadmisi ja praktilisi oskusi psühholoogiliste probleemide ennetamiseks ja leevendamiseks. Programm on samuti pühendunud tudengite koolitamisele, kes pakuvad teenuseid avaliku sektori seadmetes tavapäraselt alarühmadele, ning annab igale õpilasele eripädevuse kolmes valdkonnas: perevägivald, arenguhäired või tõsised ja püsivad vaimuhaigused. Programm pakub ka lõpetajale kliinilist ja teoreetilist koolitust kahes põhisuundis - kognitiiv-käitumuslik ja psühhoanalüütiline. Kliinilise psühholoogia doktoriõppekava on täielikult akrediteeritud Ameerika Psühholoogilise Assotsiatsiooni poolt. Programmi registreerib ka New Yorgi osariigi haridusosakond ja see on loetletud riikliku ja provintsi psühholoogiametite ühenduses ning psühholoogiaalaste tervishoiuteenuste osutajate riiklikus registris, mis on psühholoogia doktoriõppekava määranud asutus. Programm põhineb kliinilise koolituse praktikute ja teadlaste mudelil.

Geneetilise nõustamise akrediteerimisnõukogu

LIU Posti vabade kunstide ja teaduste kolledž oli üks esimesi New Yorgis asuvatest kolledžitest ja üks vähestest kolledžist ja ülikoolist, kes pakkusid geneetilise nõustamise magistrikraadi. See programm on akrediteeritud geneetilise nõustamise akrediteerimisnõukogu poolt, mis kehtestab kliinilise praktika pädevusstandardid geneetilise nõustamise üliõpilasprogrammide akrediteerimise kaudu ning edendab geneetiliste nõustajate rolli tervishoius kvalifitseeritud spetsialistide sertifitseerimise ja korduskindluse kaudu. LIU postitatud geneetiline nõustamisprogramm on üks ainult 36 programmidest Ameerika Ühendriikides ja Kanadas akrediteeritud ACGC.

Käitumise analüütikut tõendav juhatus

Nagu ühiskond väidab pidevalt kasvavate diagnoosidega arenguhäireid nagu autism, on rakendatud käitumise analüüs muutunud hindamise ja ravi oluliseks vahendiks. Rakendusliku käitumise analüüsi sertifitseerimine toob kaasa suure hulga karjäärivõimalusi üha kasvavas valdkonnas, mis pakub lastele suurt lubadust autismide spekterile ja teiste arenguhäirete või tingimustega inimestele.

Õpilased, kes täidavad vabade kunstide ja teaduse kõrgkooli lõpetatud kõrgtasemel rakendusliku käitumise juhendamise tunnistust, saavad osaleda juhatuse poolt sertifitseeritud käitumise analüütikumi eksamina, mida juhib käitumise analüütikut tõendav juhatus. Lisaks vabade kunstide ja teaduste kolleegium pakub hariduskooli ühisprogrammi, mis vastab akadeemilistele nõuetele rakendusliku käitumise analüüsi sertifitseerimiseks magistriõppe üliõpilastele eripedagoogika programmi raames. Õpilased, kes on registreeritud CASE (kontsentratsioon autismi ja erikoolituse) programmi, võivad täita nõuded täiendatud sertifikaadi rakendusliku käitumise analüüsimisel, võttes psühholoogia 607, 651 ja 657.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Loe edasi

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Näita vähem
New York , Brookville + 1 Rohkem Vähem