Magistriõpe raudtee, transpordi ja logistika valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

TUM Asia magistriõpe raudtee, transpordi valdkonnas

Saksa keeleaeg

Saksamaad tuntakse ideede liiduna ja mõiste "saksa tehnoloogia" seostatakse kvaliteedi, tipptaseme ja tehnilise võimega. Kombineerige seda Aasia - Hiina ja India konteksti, mis moodustavad juba kolmandiku maailma tarbijarühmadest - ja Aasia tarbijate hulgas on laialdaselt kasutusel olev tehnoloogia. Meie kraadiõppeprogrammid pakuvad õpilastele konkurentsieeliseid turusuundumuste mõistmisel.

Mügieeni tehnikaülikool (Saksamaa), kellel on TUMi filiaalide ülikoolilinnakus TUM Asia kursused Singapuris. Kursus toimub inglise keeles.

2 AASTAT TÄPPISPROGRAMM

Kaks aastat täiskoormusega teadus- ja rakendustepõhist programmi, mis hõlmab praktikakogemust ja magistritöö kirjutamist.

  • Üliõpilane peab täitma 16 moodulit, sõltuvalt spetsialiseerumisest
  • Kolm spetsialiseerumist: raudtee, transport ja logistika
  • 45 Kontakttunde iga Core kohta

TÖÖSTUSE KINNITUS

Kuna meie TUMi professorid töötavad juhtivate tööstusharude esindajatega, osalevad nad õpilastega, ühendades teoreetilised teadmised oma tegelike elukogemustega. Me sõime meie TUMi professoritelt Saksamaalt, et õpetada eksklusiivset õpetamispõhimõtet, tagades kvaliteedi kompromissi. Õpilased saavad Euroopa ja Aasia tööstuse teadmisi, mis võimaldab neil teadmisi uutele kõrgustele omandada, kui nad lõpuks tööstusele või uurimisvaldkonnale lähevad.

GLOBAL VÕIMALUSED

Sul on võimalik lõpetada oma internatuuri ja väitekirja Münchenis, Singapuris või mujal maailmas, mis tahes ettevõtte või uurimisasutusega.

Meie üleilmne klassiruum pakub ka head töökoha katsestendi. Võimalus töötada erinevate kultuuride inimestega on nüüd töökoha jaoks oluline oskus ja alustamiseks pole paremat võimalust kui meie klassiruumis.

TÄITMISE KRITEERIUMID

Nõutav on vastav bakalaureuse kraad või selle ekvivalent (täidetud vähemalt 3 aastat) mis tahes järgmistes valdkondades: tsiviilehituse, infotehnoloogia, elektrotehnika, matemaatika, masinaehitus, transporditehnika (loetelu ei ole ammendav)

Võite taotleda programmi, kui olete lõpetanud bakalaureusekraadi või olete oma bakalaureusekraadi viimasel aastal.

  • TOEFL / IELTS (Nõutav taotlejatele, kelle emakeel või varasemate õpingute õppevahend ei ole inglise keeles)
  • TOEFL: hiljutised skoorid Interneti-põhise testi jaoks vähemalt 88 ja arvutipõhise testi jaoks 234
  • IELTS (www.ielts.org): akadeemilise IELTS-i tulemus on vähemalt 6,5
  • Akademische Prüfstelle (APS) sertifikaat (Nõutav ainult taotlejatele, kellel on kraad Hiinast, Vietnamist või Mongoolist)

TAOTLUS TAOTLEMISEKS

Meie võrguteenuste portaal avatakse iga aasta 15. oktoobril. Jäta meile oma e-posti aadress (päringuvormi kaudu) ja me teavitame teid sellest, kui sissepääsu portaal on avatud.

Kõik taotlejad peavad oma taotlust alustama veebipõhise rakendusportaali kaudu ja seejärel saatma taotlusele vastava nõutava paberkandjal dokumendi (posti teel) nimekirja. Kui saadate meile päringuvormi, saadetakse teile lisateave.

"Raudteearenduse moodulid annavad täieliku ülevaate raudtee eri aspektidest, raudtee planeerimisest ja projekteerimisest raudteesüsteemide, näiteks veeremi, rongide juhtimise ja signalisatsiooni uurimisse. Samuti võime õpetajaid õppejõududest rongide ajaloo kohta transport Saksamaal, mis suurendas oluliselt meie õpikogemust. "

Peng Hiong Than
Õpilane, magistrikraad transpordis

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM).

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM). Näita vähem