Magistriõpe säästva arengu sotsiaal-ökoloogilise vastupidavuse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie magistrikraad säästva arengu sotsiaal-ökoloogilises vastupanuvõimes tutvustab teile inimeste ja looduse koostoimimise keerukust. Õpid, kuidas kasutada vastupidavusmõtlemist lähenemisviisina sotsiaal-ökoloogiliste süsteemide haldamisel ja aidata teil lahendada reaalse maailma probleeme.

Valiku põhjused

  • Laialdane koolitus sotsiaal-ökoloogiliste süsteemide keerukuse uurimise meetodite alal
  • Rõhk sellele, kuidas vastupidavusmõtlemist saab rakendada reaalse maailma probleemide lahendamisel
  • Rahvusvaheline ja väga interaktiivne õpikeskkond, kus arendate oskusi ja võrgustikke

Programmi struktuur

Esimese aasta kursustel on rõhk vastupidavusel ja need kajastavad Stockholmi vastupidavuskeskuses ühiskonna ja teaduse ees seisvaid väljakutseid. Teisel aastal saate kraadiõppe projekti läbiviimisel praktilisi teadusuuringute kogemusi.

Esimene aasta

  • Sotsiaalökoloogilised süsteemid: väljakutsed ja lähenemisviisid
  • Süsteemiteooria ja vastupidavuse mõtlemine
  • Sotsiaalökoloogiliste süsteemide juhtimine ja juhtimine
  • Vastupidavuse peegeldused ja rakendused

Teine aasta

Kraadiõppe projekt (60 ainepunkti)

Karjääri väljavaated

MSc programm on hea ettevalmistus doktorikraadi jätkamiseks. uuringud sotsiaal-ökoloogiliste süsteemide ja jätkusuutlikkuse alal. See avab potentsiaalse karjääri valitsusministeeriumites ja kohalikes haldusasutustes, valitsusvälistes organisatsioonides ja teadusinstituutides või põlisrahvastega töötades. Erasektoris on töövõimalused nõustamisagentuurides ja asutatud ettevõtetes kogu maailmas.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks 100-st kõrgeimalt hinnatud ülikoolist maailmas ja Rootsi suurim kõrgkool, millel on kõrgekvaliteediline haridus ja silmapaistvad teadusuuringud väga erinevates valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Programmi saamiseks nõuame samaväärset bakalaureusekraadiga ja saate näidata, et teil on selle teemaga seotud taust kas õpingutest või muust kogemusest. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis on samaväärne Rootsi keskkooli tasemega.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Loe edasi

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Näita vähem