Magistriõpe säästva energia juhtimise (MSSEM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Magistriõpe säästva energia juhtimise programmi (MSSEM) keskendub taastuvenergia tootmise, ümberkujundamise, levitamise ja juhtimise. Selle eesmärk on anda õpilastele tasakaalustatud haridus taastuvenergia alal teaduse, inseneri ja juhtimise valdkonnas.

Selle programmi põhikursused pakuvad oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud tervikliku arusaamise saamiseks kõige uuematest taastuvenergia jätkusuutlikkuse planeerimise ja arendamisega seotud tehnoloogilistest, institutsioonilistest ja majandusküsimustest.

See professionaalne magistriõppe programm käsitleb ka juhtkonna lõhet taastuvenergia ja sellega seotud ettevõtete vahel. See annab õpilastele juhtimisoskusi, mis võimaldavad neil jälgida keerukaid sotsiaal-tehnilisi süsteeme, mis on seotud energia ja keskkonnaga.

MSSEMi taotlemise ja vastuvõtu nõuded

MSSEM programm on mõeldud ülikooli lõpetanutele, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne inseneri, füüsika, keemia, infotehnoloogia ja matemaatika valdkonnas.

Kandidaatidel, kellel akadeemilisel tasemel puuduvad erinõuded lõpetaja MSSEM programmi võib vaja minna kohustusliku bakalaureuse sihtasutuse kursused enne sissepääsu kraadiõppe programmi.

MSSEM kraadi nõuded

MSSEMi kraadi teenimiseks peab üliõpilane:

  • Täitke peamised (24 SCH) kursuse nõuded MSSEM-le, lisaks kõikidele bakalaureuse eelduskursustele, mis võivad olla vajalikud.
  • Lõpetage ja kaitske lõputöö (SEM 5633 6 SCH) või MS lõputöö (SEM 5333 3 SCH) edukalt. Õpilased, kes valivad projekti valiku, peavad läbima ka täiendava kinnitatud valikaine 3 SCH jaoks.
  • Üldine GPA peab olema vähemalt 3,00.
  • Teeni kõikidele kursustele B- või kõrgema klassi hinne, arvestades MSSEM-iga.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at ... Loe edasi

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at an affordable price on an architecturally stunning modern campus amidst the beauty of Morocco's Middle Atlas Mountains. Näita vähem