Magistriõpe signaalide, süsteemide ja juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse info

 • Kursuse pealkiri: Magistriõpe signaalides, süsteemides ja juhtimises
 • Kursuse kood: PMSCSSCFTT7
 • Postnominaalne: M.Sc. (Melit.)
 • Kvalifikatsiooni tase: teine tsükkel
 • Riikliku kvalifikatsiooniraamistiku tase: 7. tase
 • Kestus: 3 semestrit
 • Osalemise viis: täisajaga
 • Kokku ECTS ainepunkte: 90
 • Koordinaator: Simon G. Fabri
 • Edastaja: Inseneriteaduskond

Kursuse ülevaade

Seda õppekava pakutakse ka osalise tööajaga. Lisateavet ülikooli pakutavate kursuste kohta leiate registripidaja veebilehelt.

MSc kursus Signaalid, süsteemid ja kontroll annab üliõpilastele vajalikke akadeemilisi, praktilisi ja erialaseid teadmisi, et õppida ja saavutada kõrgtehnoloogilisi oskusi ja arenenud tehnoloogilisi oskusi signaalide töötlemise, dünaamiliste süsteemide ja automaatjuhtimissüsteemide omavahel seotud valdkondades. Need kolm valdkonda on kaasaegsete insenermeetodite olulised elemendid, mida kasutatakse keeruliste süsteemide projekteerimisel, arendamisel, rakendamisel ja analüüsimisel, alates insenerirakendustest ja tööstusprobleemidest kuni ühtsemate olukordadega, nagu finantsmudelite koostamine ja keskkonnakontroll.

Kogu selle kursuse käigus õpitakse, kuidas võtta eri valdkondade ja protsesside dünaamika sarnasusi ja struktuure silmas pidades transdistsiplinaarset lähenemisviisi, kuidas saada kasulikku teavet tavaliselt selliste süsteemide poolt genereeritud suurte andmemahtude põhjal ja kuidas nende käitumist optimeerida ja kontrollida. Kursus hõlmab asjakohaseid teooriaid, projekteerimismetoodikaid ja rakendustehnikaid süsteemi modelleerimise, signaalitöötluse, dünaamika ja süsteemide, automaatse juhtimise, arvuti nägemise, masinaõppe ja arvutusliku luure valdkonnas. Kursuse lõpuleviimisel võiks neid oskusi ja teadmisi kasutada mitmesugustes professionaalsetes valdkondades, nagu süsteemi automatiseerimine, protsesside juhtimine, biomeditsiinitehnika, tootmine, transport ja robootika.

Sissepääs ja progressiooninõuded

Kursus on avatud taotlejatele, kellel on üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 1. vähemalt teise klassi auhinnaga või. \ t
 2. b) bakalaureusekraad (auhinnad) vähemalt teise klassi autasudega asjakohastes küsimustes, mille on heaks kiitnud juhatus või
 3. teaduskraad infotehnoloogias (autasud) vähemalt teise klassi auhindadega või
 4. -. \ t-- teaduse bakalaureusekraad info - ja kommunikatsioonitehnoloogias (autasud) vähemalt teise klassi auhindadega või. \ t
 5. mis tahes muu auhinnakraad sobiva matemaatilise ja arvutiprogrammi komponendiga, mida juhatus peab võrreldavaks punktides 1, 2, 3 või 4 nimetatud kvalifikatsiooniga.

Info rahvusvahelise kvalifikatsiooniga taotlejatele

UMis on praegu üle 1000 täisajaga rahvusvahelise üliõpilase ja üle 450 külalisüliõpilase. Viimastel aastatel on mitmed riigid üha kasvavad rahvusvahelised üliõpilased muutnud selle 400-aastase institutsiooni rahvusvahelisse ülikoolilinnakuna.

Meie rahvusvahelised üliõpilased kirjeldavad üldiselt Malta kui turvalist kohta, nautida suurepärast ilmastikku ja aastakümnete mitmekesist kultuuriprogrammi. Malta peetakse ideaalseks kohaks õppuritele.

UMi rahvusvaheline büroo annab teavet vastuvõtmise, inglise keele nõuete ja kvalifikatsioonide võrreldavuse kohta. Spetsiaalne personal abistab rahvusvahelisi üliõpilasi viisade, terviseuuringute, majutuse ja muude sellega seotud küsimustega.

Tasud ja rahastamine

Kohalik / EL / EMP Taotlejad:

 • Aastane registreerimismaks: 400 eurot

ELi mittekuuluvad / mitte-EMP kandidaadid:

 • Õppemaksud kokku: 13 400 eurot
 • 1. aasta: 13 400 eurot - 2. aasta: NIL

Neid õppemaksu hinnatakse ainult soovituslikel eesmärkidel, kuna need põhinevad 2018/9 õppeprogrammil.

Õpitulemused

See kursus annab õpilastele oskused ja teadmised:

 • rakendada keerukuse käsitlemiseks transdistsiplinaarsete süsteemide teoreetilist lähenemist ja koostada asjakohaseid matemaatilisi mudeleid paljude dünaamiliste süsteemide, signaalide ja infokomplektide jaoks;
 • analüüsida ja eraldada signaale, pilte ja andmekogumeid, kasutades sobivaid signaalitöötlustehnikaid;
 • projekteerimisalgoritmid teabe ja mustrite eraldamiseks signaalidest, piltidest ja andmekogumist;
 • analüüsida suletud ahela juhtimissüsteemide jõudlust, stabiilsust ja vastupidavust;
 • kavandada ja juurutada automaatseid juhtimissüsteeme, kasutades laia spektri juhtimise projekteerimise meetodeid;
 • otsida usaldusväärsetest allikatest, nagu õpikud, monograafiad, ajakirjad ja elektroonilised infosüsteemid, asjakohaseid teadmisi ja teavet;
 • mõistma, korraldama, analüüsima, integreerima ja ühendama kursuse käigus esitatud teooriaid ja metoodikaid;
 • kriitiliselt analüüsida, läbi vaadata ja hinnata asjakohast teavet sõltumatult;
 • rakendama loovalt inseneri-, matemaatika- ja infotehnoloogiast tulenevaid usaldusväärseid meetodeid automaatse juhtimise, signaalitöötluse, masinate intelligentsuse ja automatiseeritud süsteemide süsteemide ja algoritmide kavandamiseks, arendamiseks ja rakendamiseks.
 • kavandada ja ellu viia uurimisprojekti ning esitada see publikule ja dokumenteerida.

Kursus on ette nähtud

Kursus on suunatud inseneriteaduse, infotehnoloogia, füüsika, matemaatika ja sellega seotud valdkondade lõpetajatele.

Karjäärivõimalused ja juurdepääs täiendavatele uuringutele

Lõpetajad saavad rakendada kursuse käigus omandatud kõrgtehnoloogilisi oskusi mitmesugustes inseneri-, tööstus-, teadus- ja muudes erialadel, mis nõuavad teadlaste ja inseneride panust, kes on spetsialiseerunud protsesside analüüsile, kujundamisele ja kontrollimisele alates süsteemipõhine perspektiiv. Nende hulka kuuluvad rakendused automatiseerimises, protsessikontrollis, biomeditsiinitehnika, tootmise, transpordi ja robootika valdkonnas, vaid mõned.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... Loe edasi

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. Näita vähem