Magistriõpe sotsiaalmeedias ja veebitehnoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm keskendub sotsiaalse meedia tööriistade ja teenuste kujundamisele ja arendamisele veebi- ja mobiiltehnoloogia abil.

See magistriprogramm pakub tasakaalustatud kombinatsiooni teoreetilistest vaatenurkadest ja rakendatud teadmistest. Eelkõige pakub see põhjalikku arusaamist veebikogukondadest ja tehnilisest keskkonnast, milles nad suhtlevad. Te arendate oskusi, mis on vajalikud uuenduslike lahenduste ja tööriistade loomiseks, mis nende kogukondade toetamiseks kasutavad veebi ja mobiiltehnoloogiaid.

Programm koosneb mitmetest üldistest meediatehnoloogia valdkonna kursustest koos spetsialiseerunud kursustega, kus uuritakse uusimaid teemasid ja uusimaid teadmisi sotsiaalmeedias ja veebitehnoloogiates. Need kursused hõlmavad selliseid valdkondi nagu veebitehnoloogiad, disain ja suhtlus, sotsiaalmeedia ja IT-äri. Programm sobib hästi neile, kellel on põhiteadmised ja praktilised oskused põhiliste veebitehnoloogiate (nt HTML, CSS ja JavaScripti) (ja võib-olla ka serveripoolsete tehnikate, näiteks PHP, Python, ASP.NET) tööks või Ruby) ja soovivad tõsta need oskused kõrgemale tasemele, pöörates erilist huvi sotsiaalmeedia vastu.

Omandatud teadmised ja oskused võimaldavad teil tuvastada, juhtida ja lahendada globaalse digitaalse meedia ja Interneti-turuga seotud tehnilisi, korralduslikke ja kujunduslikke aspekte. Lisaks pakub programm kindla akadeemilise aluse kraadiõppele, rakendades kõigil kursustel väljakujunenud uurimismeetodeid ja -praktikaid. Viimase semestri jooksul kirjutate magistritöö.

Sisenemise nõuded

Üldise sisenemise nõuded teise tsükliabi ja erinõuete kohta:

  • Bakalaureusekraad meediatehnoloogias, informaatikas, informaatikas või muudes sarnastes valdkondades (programmeerimisega seotud kursustel peaks olema vähemalt 15 ainepunkti).
  • Inglise keel B / 6 või samaväärne.

Valikud

Alternatiivne valik: kandidaatide valik põhineb akadeemilisel tasemel ja individuaalsel hindamisel.

Õppekava

Ülikoolilinnaku programmi õppekava saamiseks klõpsake siin .

Kaugprogrammi õppekava saamiseks klõpsake siin .

Karjäär

Pärast programmi lõpetamist saate töötada erinevatel ettevõtetel või suurtes rahvusvahelistes korporatsioonides sellistel ametikohtadel nagu veebiarendaja, interaktsiooni kujundaja, IT-strateeg või uue meedia toimetaja. Võite jätkata ka doktoriõppe poole viivate teadusuuringutega.

Kraad

Magistrikraad (kaks aastat) spetsialiseerumisega sotsiaalmeediale ja veebitehnoloogiatele. Põhiaine: meediatehnoloogia.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Näita vähem
Växjö , Kalmar + 1 Rohkem Vähem