Magistriõpe sotsioloogias - kultuuridevaheline vahendus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA sotsioloogias Kultuuridevaheline vahendusprogramm annab teile ainulaadse võimaluse küsida ja otsida vastuseid suurtele küsimustele, mis puudutavad iga päev teie ümber toimuvaid sotsiaalseid muutusi (mõtle rändele, sotsiaalsetele liikumistele, kultuurilistele muutustele ja palju muud). Millised on nende muutuste põhjused? Milline on nende mõju üksikisikule ja kogu ühiskonnale?

Me rõhutame kultuuridevahelise vahendamise teemat, mis tähendab, et me aitame teil mõista, kuidas kultuur (oma mitmekesisuses) teavitab sotsiaalsetest muutustest ja kuidas seda saab hõlbustada, kasutades teadmisi, kuidas inimesed loovad sotsiaalseid rühmi, kuidas nad suhtlevad, millist sise- ja välistegurid mõjutavad ühiskonna toimimist. MA sotsioloogias Kultuuridevaheline vahendusprogramm on võimalus õppida kultuuriliselt avatud ja intellektuaalselt stimuleerivas keskkonnas, juhendades teadlasi ja eksperte erinevates teadus- ja kultuuridevahelise suhtluse valdkondades. Magistriprogrammi sotsioloogia erialal "Kultuuridevaheline vahendamine" pakub University of Wroclaw Sotsioloogia Instituut. Sotsioloogia Instituut asutati 1988. aastal. See on vanim Wrocławi teadus- ja hariduskeskus, mis pakub kõrgelt kvalifitseeritud personalil põhinevaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme sotsioloogias. Sotsioloogiainstituudis töötab 52 akadeemilist õpetajat, sealhulgas 40 assistenti ja 12 dotsenti ja täielikku professorit. Instituut teeb koostööd mitmete riiklike ja rahvusvaheliste akadeemiliste partneritega.

Programm hõlmab 905 õppetundi (121 ECTS). "Kultuuridevahelise vahendamise" programmi eriline rõhk on kohalikul, piirkondlikul (Kesk- ja Ida-Euroopa) ning kultuuri ja multikultuurilisuse globaalsel tasandil.

Kultuuridevahelise vahendamise programmi lõpetanud omandavad teadmised, oskused ja pädevused, mida nad saavad kasutada oma erialases töös kultuuridevahelise suhtluse (kohalikul ja korporatiivsel tasandil), konfliktide lahendamise ja sotsiaalsele integratsioonile suunatud tegevuse valdkonnas, aga ka praktilised (kvantitatiivne ja kvalitatiivne) sotsiaalne uurimus globaalselt ning Kesk- ja Ida-Euroopas toimuva multikultuurilisuse, rände ja sotsiaalsete muutuste probleemidest. Programm valmistab neid ette töötama ekspertidena riigi- ja kohalikus halduses, valitsusvälistes organisatsioonides ja erasektori ettevõtetes, pakkudes neile ülekantavaid oskusi multikultuurilisuse, mitmekesisuse juhtimise ja kultuurikonfliktide lahendamise valdkonnas.

Vastuvõtutingimused

  • Teie bakalaureuse diplomi tõestatud koopiad
  • Teie akadeemiliste dokumentide tõestatud koopiad
  • Teie inglise keele oskuse tõestatud koopiad (B2 tase)
  • Digitaalse passi foto
  • Passi koopia
  • Arstitõend
  • Makse registreerimise tasu kinnitamine ülikooli kontol

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... Loe edasi

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. Näita vähem