Magistriõpe spordihalduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc spordikorralduses on ette nähtud selleks, et valmistada õpilasi ette töötama juhtivatel kohtadel spordi ja spordiga seotud valdkonnas. Selle eesmärk on edastada kindel teadmine ja teadmised spordi kohta, nagu seda praktiseeritakse Euroopa kontekstis, ning tutvustada õpilastele õiguslikke, eetilisi, majanduslikke, organisatsioonilisi, ajaloolisi, poliitilisi ja psühholoogilisi teemasid, mis on vajalikud selle kasvava sektori nõudmiste rahuldamiseks.

Laiade spordiga seotud teemade, spetsiifiliste spordihalduse kontsentratsioonide, 15 EAP väärtuse praktika ja pühendunud üliõpilaste ning õppejõudude kombinatsioon on tulevaste spordijuhtide jaoks parim ettevalmistus.

Molde University College teeb koostööd Norra jalgpalliliiduga ja paljude teiste partnerorganisatsioonidega, mis annab meie õpilastele ainulaadse juurdepääsu praktikale. See annab olulisi kandeid praktikute, üliõpilaste ja õppejõudude vahelisele organisatsioonide ja platvormidele.

Meie uuringud on paindlikud ja üliõpilased saavad vahetada ühe meie Euroopa partnerülikooli.

2-aastane (120 ECTS) rahvusvaheline magistriprogramm spordikorralduses antakse inglise keeles, see koosneb 90 ainepunkti kursustest ja magistritööst 30 ainepunkti.

Miks valida see programm?

Uuring on sobiv

Üliõpilased, kes töötavad või kavatsevad töötada spordiklubides, spordiorganisatsioonides või muud liiki organisatsioonides (asutused, meedia, ürituste korraldajad jne)

Karjäärivõimalused

Tuleviku töö

Spordihalduse magistrikraad kvalifitseerub spordi- ja spordivaldkonna juhtivatel ametikohtadel töötamiseks. Uuringu lõpuleviimisel saavutatakse üliõpilased magistrikraad ja seega kvalifitseeruvad nad teadustööle ja tulevikus Ph.D. uuringud.

Tulevased uuringud

Sportjuhtimise magistriõppe kandidaadid peaksid saama Ph.D. spordihalduses. Enamikul juhtudel sõltub see suurepärastest akadeemilistest etendustest.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

Molde University College - Specialized University in Logistics offers programs in Logistics, Economics and Business Administration, Management, Sports Sciences, Social Sciences, Health Sciences, and S ... Loe edasi

Molde University College - Specialized University in Logistics offers programs in Logistics, Economics and Business Administration, Management, Sports Sciences, Social Sciences, Health Sciences, and Social Care. The BSc programs are held in Norwegian language and not offered to international applicants seeking a degree. At the master's level, the international programs; MSc in Petroleum Logistics, MSc in Logistics and MSc in Sport Management are in English. Out of a student body of 2500, about 250 are students with foreign nationalities, representing over 60 nationalities. Näita vähem