Ülevaade

Töötage karjäärivõimalusi selles kiiresti arenevas andmeteaduste valdkonnas.

See programm süvendab teie arusaamist täiustatud tarkvaraarendusest, suurte andmete analüüsi süsteemide, statistiliste andmete analüüsist, andmekaevutamisest, andmete privaatsusest ja turvalisusest, andmete visualiseerimisest ja uurimisest.

See on interdistsiplinaarne programm, mis on mõeldud esimese astme üliõpilastele sellistes valdkondades nagu:

 • Arvutiteadus
 • Elektrotehnika
 • Matemaatika
 • Füüsika
 • Majandus

Meie õpetamine on tihedalt seotud teadus- ja informaatikateaduskonna teadusuuringutega, mis hõlmab rakenduslikke arvuteid, teoreetilist infotehnoloogiat ning kommunikatsiooni ja võrgustikke. Andmete statistiline analüüs erinevates valdkondades on meie teadustöö keskmes.

Te saate kohandada oma õpinguid huvipakkuvate huvialade või karjäärinõuete abil meie valikuliste moodulite hulgast ja viimases väitekirjas (mis on märkimisväärne tükk projekti tööd).

Lõpetamisel olete valmis ja suuteline välja töötama lahendusi väljakutsetele suurandmete analüüsis ja suurtes andmesüsteemides.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 või kõrgemal arvutiteaduses, arvutitehnikates, informaatika või muudes arvutialastes valdkondades (sealhulgas juhtimise erialadel, nagu rahandus, majandus, ärijuhtimine jms)

Kandidaadid, kes ei vasta tavaliste sisenemisnõuetele, kuid kellel on ulatuslik töökogemus seotud valdkonnas, käsitletakse individuaalselt.

Inglise keele nõuded

Minimaalne IELTS 6.0 või samaväärne.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Programmi eesmärk on varustada lõpetajate välja töötada tipptasemel teadmisi ja oskusi töötada tööstusharus andmeteadlasena, suurte andmete arhitektist või suurte andmete analüütikuna.

Moodulid

Tuum

 • Tarkvaraarendus (COS7009-B)
 • Big Data Systems ja Analytics (COS7006-B)
 • Statistiliste andmete analüüs (COS7005-B)
 • Andmete kaevandamine (COS7028-B)
 • Doktoritöö (COS7004-E)

Võimalus

 • Teabe teooria ja andmeside (COS7007-B)
 • Business Systems Security (COS7035-B)
 • Mobile Application Development (COS7025-B)
 • Samaaegsed ja jaotatud süsteemid (COS6012-B)
 • Andmete visualiseerimine PG (GAV7021-B)

Õppimine ja hindamine

Õppida läbi formaalsete loengute, praktilise töösessiooni, juhendamise ja seminaride segu.

Mõned moodulid hõlmavad juhendatud grupitöö, tavaliselt iga õppegrupi jaoks määratud akadeemilise personali liikmega.

Enamik mooduleid on seotud kooli teadustööga.

Kõik moodulid nõuavad õpilastelt iseseisvat õppimist, mida toetatakse kaugõppe tehnoloogiate abil, nagu meie virtuaalne õppekeskkond. Sõltumatu uuringu lugemisloendid ja soovituslikud ressursid pakuvad õpilastele edasist suunda selle töö läbiviimiseks ning regulaarsed kontaktid ja mitteametlikud tagasiside kogu kursuste raames pakuvad õppuritele täiendavaid juhiseid.

Moodulite hindamine toimub enamasti praktiliste kursuste, laboratoorsete testide ja kirjalike eksamite vormis, kusjuures kõik vormid on hästi esindatud kõigis moodulites.

Rajatised

Meie rajatised on muljetavaldavad, mitmed laborid on täidetud kahekordse ekraaniga, kahesuguse (Windows ja Linux) süsteemidega, mis on pakitud tööstusstandardiga tarkvaraga.

Meie spetsialiseeritud laborid, nagu näiteks eetiline häkkimislabor ja asjade Internet, võimaldavad õpilastel ehitada oma oskusi nendes võtmevaldkondades struktureeritud viisil läbi õpetatud moodulite.

Pakume erinevaid võrguvõimalusi, et toetada iseseisvat õppimist, sealhulgas meie virtuaalset õpikeskkonda, mis annab teile juurdepääsu õppematerjalidele ja koostöövahenditele 24/7 kogu maailmas. Samuti pakume virtuaalserveri tehnoloogiat, kasutades selleks maja riistvara, et võimaldada õpilastel kasutada meie operatsioonisüsteeme eemalt.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 8,160 aastas

Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Suured andmed on tulevase majanduskasvu ja investeeringute peamine valdkond. Kuna ülemaailmne suurte andmetöötlemisettevõtete arv kasvab aasta-aastalt, kasvab see jätkuvalt meie programm ja jätkame tulevaste juhtide loomist põneva ja rahuldust pakkuvas valdkonnas.

Uuringute toetus

Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tugevale pastoraalsele hoolitsusele, mis hõlmab kõigi õpilaste isiklikku juhendajat, korrapäraseid kontakttunde juhendajate gruppidele ja meie toetavaid üliõpilaste teenindusmeeskondi, kes on alati valmis aitama küsimusi ja annavad teile nõu vajadus.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond õppijatel juurdepääsu ressurssidele, osaleda grupitöös ja esitada tööd igal pool maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma õppekavades oma reisi kõiki aspekte. Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.

Teadusuuringud

Selle magistriprogrammiga seotud inseneri- ja informaatika teaduskonnas toimub palju uurimusi. See hõlmab rakendatud andmetöötluse aspekte, teoreetilist arvutiteadust ja sidet ning võrke. Erinevate valdkondade andmete statistiline analüüs on meie teadusuuringute keskne teema.

Selle programmi keskmes on teadustööga seotud õpetamine. Lõpetajad jätavad meile hea ettevalmistuse akadeemilise uurimistöö või tööstuspõhise teadus- ja arendustegevuse seisukohalt.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 27, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
18,490 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas / rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 30, 2019

This is the University of Bradford