Magistriõpe tööstustehnoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Pakume üldise iseloomuga tööstustehnoloogia alaseid koolitusi multidistsiplinaarsete projektide juhtimiseks, arenenud inseneriprobleemide lahendamiseks ja professionaalsete meeskondade juhtimiseks.

Kui olete huvitatud õppimisest

 • Projekteeri, arvuta ja kujunda tooteid, protsesse, rajatisi ja taimi.
 • Suunake, kavandage ja juhendage multidistsiplinaarseid meeskondi.
 • Teostage toodete, protsesside ja meetodite uurimine, arendamine ja innovatsioon.
 • Viige läbi strateegiline planeerimine ja rakendage seda nii konstruktiivsetele kui ka tootmis-, kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemidele.
 • Täidab IDI projektide üldise juhtimise, tehnilise juhtimise ja juhtimise funktsioone tehastes, ettevõtetes ja tehnoloogiakeskustes.

Mida me teile pakume

 • Insenerikoolitus väga erinevates valdkondades.
 • Teadus-, arendus- ja uuendustegevuse koolitus.
 • Osalemine liikuvusprogrammides.
 • Krediidi tunnustamine töökogemuse eest.

Professionaalsed väljasõidud

 • Tööstusprojektide arendamine.
 • Insenerimeeskonna juhtimine.
 • Ettevõtte strateegiline suund.
 • Tehnoloogiapõhiste ettevõtete loomine

pädevusi

PÕHIKIRJAD

CB6 - omada ja mõista teadmisi, mis annavad aluse või võimaluse olla ideede väljatöötamisel ja / või rakendamisel algupärased, sageli teadustöö kontekstis

CB7 - Õpilased teavad, kuidas rakendada omandatud teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uutes või tundmatutes keskkondades laiemas (või multidistsiplinaarses) kontekstis, mis on seotud nende õppevaldkonnaga

CB8 - et õpilased on võimelised integreerima teadmisi ja vastama otsuste tegemise keerukusele, mis põhineb teabel, mis on puudulik või piiratud, sisaldab mõtteid sotsiaalsete ja eetiliste kohustuste kohta, mis on seotud nende teadmiste ja hinnangute rakendamisega

CB9 - et õpilased teaksid, kuidas edastada oma järeldused ning teadmised ja peamised põhjused, mis toetavad neid spetsialiseerunud ja mittespetsialiseerunud publikule selgel ja ühemõtteliselt

CB10 - et õpilastel on õpioskused, mis võimaldavad neil jätkata õppimist viisil, mis on suures osas iseseisev või autonoomne.

ÜLDINE

GE1 - omavad piisavaid teadmisi: matemaatiliste, analüütiliste ja numbriliste meetodite teaduslikest ja tehnoloogilistest aspektidest inseneriteaduses, elektrotehnikas, energiatehnikas, keemiatehnikas, masinaehituses, pidevas meediumimehaanikas, tööstuselektroonikas, automaatikas, tootmises, materjalides, meetodites Kvantitatiivne juhtimine, tööstusarvutused, linnaplaneerimine, infrastruktuur jne

GE2 - toodete, protsesside, rajatiste ja tehaste kavandamine, arvutamine ja kujundamine.

GE3 - suunab, kavandab ja juhendab multidistsiplinaarseid meeskondi.

GE4 - toodete, protsesside ja meetodite teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni läbiviimine.

GE5 - viige läbi strateegiline planeerimine ja rakendage seda nii konstruktiivsetele kui ka tootmise, kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemidele.

GE6 - projektide, rajatiste, tehaste, ettevõtete ja tehnoloogiakeskuste tehniline ja majanduslik haldamine.

GE7 - suutma teostada üldist juhtimis-, tehnilise juhtimise ja projektijuhtimise ID-d ning funktsioone tehastes, ettevõtetes ja tehnoloogiakeskustes.

GE8 - rakendage omandatud teadmisi ja lahendage probleeme uutes või vähetuntud keskkondades laiemas ja multidistsiplinaarses kontekstis.

GE9 - suutlikkus integreerida teadmisi ja seista silmitsi keeruka otsustega, mis põhinevad teabel, mis on puudulik või piiratud, mis hõlmab ka teadmiste ja otsuste rakendamisega seotud sotsiaalsete ja eetiliste kohustuste kajastamist.

GE10 - teadma, kuidas edastada järeldused - ja neid toetavad lõplikud teadmised ja põhjused - spetsialiseerunud ja mittespetsialiseerunud publikule selgel ja üheselt mõistetaval viisil.

GE11 - omavad õppimisoskusi, mis võimaldavad jätkata õpinguid iseseisvalt või iseseisvalt.

GE12 - teadmised, mõistmine ja oskus kohaldada vajalikke õigusakte tööstusinseneri kutsealal tegutsemiseks

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Näita vähem
León , Ponferrada + 1 Rohkem Vähem