Magistriõpe taimse biotehnoloogia valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse sisu

Taimse päritoluga toodete, näiteks sööda ja toidu nõudlus kasvab järsult, nagu näitab hiljuti kaubaartiklite hinna kahekordistumine. Kuidas saaksime nende eksponentsiaalselt kasvavate nõudmistega toidu, sööda ja bioenergia järele? Kuidas me suudame toime tulla asjaoluga, et me peame keskkonnasõbralikemates tingimustes toitu saama vähem põllumaadele? Need on vaid mõned küsimused, mida tänapäeva taimebiotehnoloogia abil lahendada.

Taimse biotehnoloogia alane koolitus on integreeritud tippteaduse ja tööstusliku ettevõtluse keskkonda, kus translatsiooniuuringud võimaldavad teadmiste ülekandmist taimemudelitest põllukultuuride kasvatamiseks. Kui otsustate õppida Genti ülikoolis, siis õppisite suurimas Agro-Biotech Campusis Euroopas.

Kursuse ülesehitus

Õppekava hõlmab nüüdisaegse taimse biotehnoloogia kõiki aspekte, mis on seotud kaasaegsete tehnoloogiate, taime kasvu ja arengu, abiootilise stressi ja biootiliste koostoimetega, intellektuaalomandiga, intellektuaalomandiga ja ohutuseeskirjadega. Lisaks saab õpilased spetsialiseeruda oma huvivaldkonnas läbi valikainete ja olulise magistritöö väitekirja.

Karjäärivõimalused

Genti ülikool koostöös VIB Plant Systems Biology'i keskusega on pikaajaliselt traditsiooniliselt muutnud taimede põhiteadmised edukateks tööstusettevõteteks: Plant Genetics Systems (praegu BASF Agricultural Solutions Belgium NV, varem Bayer Crop Science), CropDesign (nüüd BASF Plant Sciencesi ettevõte), Devgen (nüüd Syngenta) ja Aphea.Bio. Tänapäeval moodustavad need ettevõtted koos meie tehase uurimiskeskusega suurima Euroopa taimede biotehnoloogia ülikoolilinnaku. See kogemus on meie haridusse integreeritud ja valmistab teid erinevatel ametikohtadel teaduslaborites ja agrobiotehnoloogia ettevõtetes.

Lisateave: https://www.psb.ugent.be/education/185-phd/405-master-of-science-in-plant-biotechnology

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the mo ... Loe edasi

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the most fundamental level or developing high-tech applications. This diversity is reflected in the educational programs of the faculty. Näita vähem