Magistriõpe tantsus

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts in Dance pakub kahte eriala:

Ühelt poolt koreograafia, teiselt poolt õpetamise ja treenimise tantsu spetsialistid. See loob koreograafia ja õpetamisoskused, mida on vaja tantsu spetsialistidega töötamiseks ja vastavate kutsealade saamiseks. Kursuste hulka kuuluvad koreograafilised meetodid, õpetamisoskused ja kunstiuuringud, mille eesmärk on arendada individuaalset kunsti- või õpetamisprofiili. Programm edendab interdistsiplinaarset koostööd ja aitab õpilastel luua jätkusuutlikku võrgustikku rahvusvahelises tantsu valdkonnas.

Magnetantsu, koreograafia programm varustab tudengeid koreograafidega professionaalse lava tantsu valdkonnas.

Õpilasi õpetatakse, kuidas näidata oma kunstiprofiili ja positsiooni tantsukeskkonnas. Nad õpivad, kuidas toetada ja juhtida loomingulisi protsesse planeerimise ja rakendamise ajal, kuidas oma töövaldkondi uurimistöö kontekstis paigutada, kujundada ja läbi viia oma uurimistöid, rääkida, korraldada ja turustada oma tööd ning aidata kaasa praegusele diskursusele , juurdepääs rahastamisallikatele ja nende jaoks rahaliselt stabiilne elatustase.

Õpilased õpivad oskusi, mis on vajalikud kõrge kunstilise sisuga koreograafiaprojektide käivitamiseks, ja töötama välja vastavad töömeetodid.

Nad omandavad didaktilise oskuse ja juhendamise meetodeid, mis on koreograafi töö lahutamatu osa.

Magistriõppe, treenimise ja treenimise tantsuõpetajate programm tagab õpilastele tööalase juhtimise / juhendamise / loengu koolituse professionaalse lava tantsu ja erialase tantsukoolituse valdkonnas.

Õpilasi õpetatakse, kuidas näidata oma õpetamisprofiili ja asetada end tantsukeskkonnas. Nad õpivad, kuidas toetada ja juhtida loomingulisi protsesse planeerimisel ja rakendamisel, kuidas oma töövaldkondi uurimistöö kontekstis paigutada, kavandada ja läbi viia oma uurimistöid, rääkida, korraldada ja turustada oma tööd ning luua rahaliselt stabiilne iseenda elatustaset.

Tantsuõpetajate haridus- ja juhendamistööde valdkonnas õpivad õpilased, kuidas juhtida oma töövaldkonnas väljaõpet ja harjutusüliõpilasi ning kuidas arendada oma õpetamisprofiili, et õpetada tantsuõpilasi või treenida ja treenida professionaalseid tantsijaid. Neid õpetatakse, kuidas rakendada didaktilisi meetodeid keskendunud, põhjendatud ja individuaalsel viisil. Nad omandavad koreograafiaoskusi, mis on vajalikud nende töövaldkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, fi ... Loe edasi

With around 2,800 students and 650 teaching staff, Zurich University of the Arts is one of the major universities of the arts in Europe. The study and research programme covers the areas of design, film, fine arts, music, dance, theatre, transdisciplinary studies, and the teaching of arts and design. The university also has many venues for exhibitions and performances, where the results of the education provided can be shown in public. Näita vähem