Magistriõpe tarneahela juhtimises (TriContinent)

Üldine

Programmi kirjeldus

See ainulaadne magistrikraad ülemaailmses tarneahela juhtimise programmis läheneb tarneahela juhtimisele integreerivast perspektiivist, mis hõlmab majandust, operatsioone, logistikat, riskijuhtimist, juhtimist ja IT-d. See tõeliselt globaalne programm toimub kolmes mandril. Õpilased veedavad esimese semestri Hamburgis (Saksamaa), teisel poolaastal Shanghais (Hiinas) ja kolmandal poolaastal Knoxville'is (Tennessee, USA). Lõplik semester on pühendatud praktikale ja magistritööle.

Globaalse tarneahela juhtimise magister (Tricontinent) on arukas karjääri kolimine - siin on miks:

Lisage "globaalne" tarneahela juhtimise juurde.
Kui me ütleme "ülemaailmne tarneahela juhtimine", me mõtleme seda! See kraadi programm annab teile ainulaadse võimaluse kogeda tarneahela juhtimist maailma kolme suurima majanduse seisukohalt. See sunnib teid rahvusvaheliste äritavade maailmas ja te arutate globaalsete majanduslike suundumuste mõju kohalikele juhtidele ja akadeemilistele ekspertidele.


Võtke oma karjäärivõrgu järgmisele tasandile.
Kogu programmi raames saavad kõik kolm partnerülikooli õpilased ühte integreeritud klassi. See viib teid võrku, mis hõlmab kogu maailma ja tarneahela äri, mis küpsetab teie tulevase karjääri. Ja kultuuridevahelised juhtimisoskused, mida te arendate inimestega kogu maailmaga suhtlemiseks, muudavad teid tõeliseks ülemaailmseks kodanikuks.


Õppige parimast, et saada parimaks.
Kõigil kolmel partnerülikoolil on rahvusvaheline üliõpilaskond, suurepärased õppejõud, intiimne õpikeskkond ja laialdased äriringid. Nad kuuluvad logistika ja tarneahela juhtimise juhtivate akadeemiliste asutuste hulka oma vastavates piirkondades. Parimast õppimine annab teile konkurentsieelise tööturul ja edastab oma karjääri.


Globaalse tarneahela juhtimise magistrikraad (Tricontinent) on Kühne Logistics University , Tennessee Ülikooli ja Tongji Ülikooli koostööprogramm.

Õppekava

Meie kaheaastane MSc Global Supply Chain Management (Tricontinent) algab igal aastal 1. septembril.

  • Kursused logistikas, tarneahela juhtimine, juhtimine, ökonoomika
  • 1.-3. Semester: kursuste ja meeskonna projektid kolmel kontinendil (Euroopas, Aasias, Põhja-Ameerikas)
  • 4. semester: internatuur (3 kuud) / magistritöö (4 kuud) kodus ülikoolis
  • Vastava koduülikooli poolt antud diplom

Osalevad ülikoolid

Kõik kolm ülemaailmses tarneahela juhtimiskonsultatsioonis osalevat ülikoolit (Tricontinent) omavad tarneahela juhtimise erilist tugevust ja igaüks neist saab oma esialgse ülevaate oma esikoha kohta. KLU on Põhja-Euroopa juhtiva logistikakeskuse metropoli ainus logistikakõrgkool maailmas. Tennessee Ülikooli magistriprogrammi (UTK) peetakse tänapäeva kõige laiahaardelisemaks ja kaasaegseks tarneahela programmiks ülemaailmsel tasandil. Tongji ülikooli majandus- ja juhtimiskool oli üks esimesi institutsioone Hiinas, kes pakkusid peamisi ja spetsialiseerunud tarneahela juhtimist.

Vastuvõtutingimused

  • Tunnustatud ülikooli või kolledži bakalaureusekraad või samaväärne
  • TOEFL või IELTS või CAE / CPE näitama inglise keele oskust. TOEFL, IELTS või samaväärne sertifikaat ei tohi olla taotluse esitamise ajal vanem kui kaks aastat. Vastuvõtmise korral peate arvestama, et registreerumiseks vajate ametlikku skoori (paberkandjal). Seega, kui võimalik, siis palun registreerige proovile KLU , kui see on võimalik (TOEFLi institutsionaalne kood on 7373).

* Bakalaureusekraad peab sisaldama vähemalt 180 ECTS. Me nõuame kraadi äri või majanduse, kuid kaalub ka teisi valdkondi, nagu tööstuse insener, äri informaatika ja matemaatika, kui teie bakalaureusekraad sisaldab piisavat hulka kursusi (vähemalt neli) ärijuhtimises või majandusteaduses.

Teil ei ole veel teie bakalaureuse tunnistust? Lihtsalt esitage dokumentide ärakiri ja saate oma bakalaureuse tunnistuse hiljem esitada.

Vastuvõtmise protsess

Me nõuame kolmandate riikide taotlejate jaoks taotluse esitamise lõivu 100 eurot. Teie taotlust töödeldakse ainult siis, kui oleme seda kätte saanud.

Me vaatame teie avalduse kohe, kui oleme saanud kõik nõutavad dokumendid ja teavitame teid vastuvõtuotsuse juhatusest kohe (6-8 nädalat).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

“Nothing prepares future managers better than sound knowledge of logistics when it comes to facing tomorrow’s global challenges.” Kühne Logistics University is a private university with the right to c ... Loe edasi

“Nothing prepares future managers better than sound knowledge of logistics when it comes to facing tomorrow’s global challenges.” Kühne Logistics University is a private university with the right to confer PhD degrees. KLU's focus lies in the fields of logistics, supply chain management and management. Näita vähem
Hamburg , Valletta + 1 Rohkem Vähem