Magistriõpe tarneahela operatsioonide juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Tootesüsteemide magistriõpe, spetsialiseerumine tarneahela operatsioonide juhtimisele, on täiskohaga kaheaastane magistriprogramm (120 ainepunkti), mis on inseneriprogramm, mis valmistab teid ette tarneahela kontekstis toodete ja teenuste operatsioonide haldamiseks.

Teil on teadmised ja oskused keeruliste süsteemidega toimetulekuks jätkusuutlike toimingute juhtimisel, kujundamisel, edastamisel ja arendamisel.

Kogu oma hariduse omandate laialdase kogemuse probleemipõhises õppes, kuhu on kaasatud ka reaalse elu probleemid, mis nõuavad suhtlemis- ja esinemisoskuste pidevat rakendamist erinevate otsuste tegemisel. Lõpetajad on kõrgelt kvalifitseeritud insenerid, kes on kursis tarneahelate ja tuleviku toimingutega ning oskavad manööverdada jätkusuutlikus, keerulises, digitaliseeritud, globaalses süsteemis operatsioonijuhtide, tööstusinseneride või tarneahela juhtidena.

Buro Millennial / Pexels

Kraad

Magistrikraad (120 ainepunkti), põhitoodang tootmisüksustes, spetsialiseerumine tarneahela operatsioonide juhtimisele.

  • Autorid: 120 ainepunkti
  • Tase: Magister
  • Õppemäär: täiskoormusega
  • Õppekoht: ülikoolilinnak
  • Keel: inglise keel
  • Alguskuupäev: 2021. aasta sügis

Nõuded

Taotlejal peab olema vähemalt bakalaureusekraad (st ekvivalent 180 ECTS ainepunkti akrediteeritud ülikoolis), millel on vähemalt 90 ainepunkti masinaehituses, tööstustehnikas ja juhtimises, arvutitehnikas, tsiviilehituses või samaväärses valdkonnas. Bakalaureusekraad peaks sisaldama vähemalt 15 ainepunkti matemaatikas. Vajalik on tõend inglise keele oskuse kohta.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultur ... Loe edasi

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultural prosperity in the region where we reside, making way for knowledge based innovation and enterprise. Näita vähem