Magistriõpe teaduseäris

Üldine

Programmi kirjeldus

Mõtle suurelt. Tehke teaduslikud leiutised edukateks toodeteks.

Teaduslike teadmiste ja leiutiste edukas turuleviimine on keeruline protsess, milles teadus ja ettevõtjad teevad igas arenguetapis täielikku koostööd. Kas olete huvitatud sellest, kuidas integreerida nii uuenduste teaduslik kui ka äriline külg? Kas soovite mängida olulist rolli uuenduste majandusliku edu kindlaksmääramisel? Siis teadus, äri

Innovatsiooni mõistmine elu- ja energiateadustes

Master SBI on ainulaadne Madalmaades ning on tihedas koostöös teadusteaduskonna, ettevõtlus- ja majandusteaduskonna ning sotsiaalteaduskonna vahel. Teadus, ettevõtlus ja innovatsioon on magistriprogramm, mida pakub ainult VU Amsterdam . Seetõttu on kogu selle programmi ajakohastatud teave sellel veebisaidil saadaval.

Master SBI on keeruline programm õpilastele, kellel on juba olemas tugev taust loodusteaduste, tehnoloogiaõppe ja teaduspõhiste innovatsiooniuuringute alal. VU Amsterdam SBI bakalaureusekraadiga üliõpilased saavad tingimusteta sissepääsu. Teiste bakalaureusekraadidega taotlejad vaatab eksamikomisjon igal üksikjuhtumil eraldi läbi. Sellistel juhtudel otsustab juhatus, kas on puudusi, mis tuleb enne programmi või programmi ajal korvata.

Alustage oma karjääri Master SBI-ga

Kuna SBI lõpetanud olete koolitatud integreerima teaduslikke aspekte ettevõtluse ja innovatsiooni kontekstis, võttes samal ajal arvesse organisatsioonilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi muutujaid. Spetsialistid, kes suudavad täita lõhet labori, tööpõranda ja istungisaali vahel, on haruldased ja väga nõutud. Praktika ja teooria käivad käsikäes teie Master SBI-s. SBI kursustel tutvustatakse reaalse maailma ärijuhtumeid ja klassiruumis õpitud asjad on teie edasises karjääris vahetult kohaldatavad.

SBI-l on valdkonnas ulatuslik võrgustik. Magistriprogramm lõpetatakse kuuekuulise praktikaga ettevõttes või teadusinstituudis. Praktika on oluline osa magistriprogrammist ja on suurepärane ettevalmistus karjääriks kas või energeetikas

Õppeprogramm

Master SBI on kaheaastane programm (120 EAP) ja seda õpetatakse inglise keeles. Kõik SBI magistrandid võtavad üldkursusi teaduslike uuenduste taga olevate äriaspektide ja teaduse alal. Nende kohustuslike kursuste kõrval võtavad tudengid ka valitud kursusest sõltuvalt spetsiifilisi kursusi.

Spetsialiseerumised SBI Masterilt
SBI magistriprogramm pakub kahte temaatilist spetsialiseerumist: energeetika

Kursuse kirjeldus Teadus, äri

Selle lähenemisviisi kaudu saavad õpilased oma spetsialiseerumisel ettevõtlusele ja juhtimisele orienteeritud innovatsiooniprofessionaalideks, kellel on piisavad teadmised loodusteaduste alal ning selle eriala äri- ja sotsiaalteadused. Kahe õppeaasta jooksul on 24 ECTS ühist äri

Programmi ülesehitus
Õppekava sisaldab järgmist:

- Kohustuslikud äri- ja innovatsioonikursused (18 EAP)
- Valikkursused spetsialiseerumisega seotud teaduse alal (12 EAP)
- Üks spetsialiseerumisega seotud kohustuslik integratsioonikursus (6 EAP)
- üks teadusprojekti kahest variandist (24 EAP)
- Uurimisprojekt (36 EAP)
- Kohustuslik uurimismetoodika kursus (6 EAP)
- valikained (18 EAP)

Magistriprogramm SBI VU Amsterdam lõpetatakse praktika ja magistritööga. Õppekavasse kuulub ka neljakuuline teadusprojekt, kus teete ise loodusteaduslikke uuringuid. Praktika on oluline osa magistrifaasis ja valmistab õpilasi ette karjääriks kas või energias

Spetsialiseerumised

Magistriprogramm Teadus, äri ja innovatsioon VU Amsterdam pakub kahte erinevat spetsialiseerumist: energeetika

Energia

Energia probleem on üks suurimaid väljakutseid, mida maailm on silmitsi 21. sajandi. Kliimamuutused, kiiresti tõusvad naftahinnad ja poliitiline ebastabiilsus nafarikastes piirkondades tähendavad, et peame minema fossiilkütustelt säästvale energiale. Energiateaduse pala keskendub uuendustele kiiresti muutuvas energias

Elu

Ehkki viimase 100 aasta jooksul on meditsiinis tehtud suuri samme, ei saa ikka veel ravida üle 60% kõigist inimesele teadaolevatest haigustest. Uuendused tervishoius on seega hädavajalikud ja elus olulised

Lisateavet kõigi teaduse, ettevõtluse ja innovatsiooni programmi kursuste kohta leiate õppejuhendist. Lisaks õppe- ja eksamieeskirjades (lk 6)

Karjääri väljavaated

Alustage oma karjääri Master SBI-ga
Kuna SBI lõpetanud olete koolitatud integreerima teaduslikke aspekte ettevõtluse ja innovatsiooni kontekstis, võttes samal ajal arvesse organisatsioonilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi muutujaid. Spetsialistid, kes suudavad täita lõhet labori, tööpõranda ja istungisaali vahel, on haruldased ja väga nõutud. Praktika ja teooria käivad käsikäes teie Master SBI-s. SBI kursustel tutvustatakse reaalse maailma ärijuhtumeid ja klassiruumis õpitud asjad on teie edasises karjääris vahetult kohaldatavad.


Töötamine tööstuses
SBI-l on valdkonnas ulatuslik võrgustik. Magistriprogramm lõpetatakse kuuekuulise praktikaga ettevõttes või teadusinstituudis. Praktika on oluline osa magistriprogrammist ja on suurepärane ettevalmistus karjääriks kas või energeetikas

Võimalike lähteasendite hulka kuulub assistent R

Oma ettevõtte asutamine
Magistriprogramm SBI on ka suurepärane lähtepunkt oma ettevõtte alustamiseks. Bakalaureuseprogramm on saanud Hollandi akrediteerimisasutustelt erilise eristuse ettevõtluse osas. Meie innovatsiooniprojektid, mis moodustavad bakalaureuse programmi üliolulise osa, said Hollandi ettevõtlushariduse ministeeriumi parimate tavade koha. Praeguses SBI-s on üle 15 aktiivse ettevõtja.

SBI õpilased on laiaulatuslikud esindajad, kes saavad töötada paljudes erinevates keskkondades. Tänu laiaulatuslikele oskustele ja teadmistele on SBI-õpilastest palju kasu sellistele innovaatilistele idufirmadele nagu The New Motion. ”- Wouter de Ridder, The New Motion

Jätkatakse teadusalase karjääri õpinguid
Samuti võite otsustada jätkata oma teadmiste laiendamist ja kandideerida doktorikraadile.

Miks just VU Amsterdam ?

Praktiline rakendatavus
Programmi iseloomustab tugev keskendumine omandatud teaduslike teadmiste rakendamisele praktikas juhtumite ja uurimistöö kaudu. Mitu kursust hõlmavad juhtumianalüüsid ja teaduslikud ained valitakse nii, et äri- ja innovatsiooniprotsessides omandatud teadmisi saaks rakendada reaalsetes olukordades.

Rahvusvaheline keskkond
Amsterdami linn on rahvusvahelistele üliõpilastele ja töötajatele väga sõbralik keskkond. Meie teadus, äri

Väikesemahuline programm
Master SBI juures VU Amsterdam on kõik väikesemahulise programmi eelised. Loengud ja projektid viiakse läbi väikestes rühmades tihedas koostöös professoritega. Üliõpilased ja õppejõud tunnevad üksteist isiklikult, tuues kaasa pingevaba ja produktiivse õhkkonna, milles kõik õpilased tunnevad end kiiresti koduselt.

Lai keskendumine
Kuna ettevõtluse ja teaduse kursused on ühendatud, koolitatakse SBI-õpilast laialdaselt huvitatud ja koolitatud professionaaliks, kes suudab luua sildu teadusuuringute ja turu vahel. SBI magistrandil on R-ga suhtlemiseks piisavalt loodusteaduslikke teadmisi


Koostöö tööstusega
SBI töötajatel on ulatuslik võrgustik akadeemiliste ringkondade ja tööstuse piires. VU Amsterdam asub mugavalt Zuidas, Amsterdami keskmises äripiirkonnas, Hollandi majandus- ja finantskeskuses. Amsterdami maailmakaubanduskeskus ja mitmed rahvusvahelised ettevõtted, nagu ING, ABN AMRO, Akzo Nobel ja Philips, asuvad mõne minuti jooksul VU ülikoolilinnast. Amsterdam võõrustab ka arvukalt väiksemaid innovaatilisi ettevõtteid ja idufirmasid.

Suurepärane ettevalmistus karjääriks ettevõtluses
SBI magistriprogramm sõlmitakse praktikaga ettevõtte või instituudi juures. Praktika moodustab üliolulise osa teie magistrist ja selle eesmärk on alustada oma karjääri. SBI magistriõppesse kuulub praktikakoordinaator, kes toetab teid aktiivselt sobiva ja ergutava praktika leidmisel.

Koostöö Amsterdami ülikooliga
Amsterdami linnas asuvad kaks maailmatasemel ülikooli. VU Amsterdam ja VU Amsterdam ülikool teevad tihedat koostööd loodusteadustega ning mõlemad on 2013. aasta Times Higher Education World University Rankings andmetel paigutatud maailma 150 parima ülikooli hulka. Õpilased saavad nautida kahe ülikooli teadmisi ja saada kasu nende olemasolevatest võrgustikest ja koostööprojektidest.

Maailmatasemel uurimisinstituudid
Amsterdami linnas asuvad arvukad maailmatasemel teadusinstituudid, näiteks VU Laserlab ja Matte Instituudi alusuuringute fond AMOLF. Amsterdam võõrustab ka kahte ülikoolihaiglat: VUMC ja AMC meditsiinikeskusi. 2013. aasta mais teatasid VU Amsterdam , VU Amsterdam ülikool ja matemaatika alusuuringute fond, et tihedas koostöös ASML-iga, kes on maailma suurim pooljuhtide fotolitograafiasüsteemide tootja, rajatakse Amsterdami uus maailmatasemel nanolitograafia teadusinstituut. tööstuses.

Õppimine innovatsiooni linnas
Amsterdam on hoogne pealinn Hollandis - riigis, mille juured on ettevõtluses ja innovatsioonis. Holland järjekindlalt seas top maailma rahvaste innovatsiooni ja sai nimeks 6 th kõige uuenduslikumaid riik maailmas 2012. aasta Global Innovation Index.

Nautige Amsterdami tudengielu
Amsterdami linn on üks Euroopat kõige ilusam ajaloolised linnad ja selle uhke 17. sajandi kanali ring on loetletud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Samuti elab Amsterdam Põhja-Euroopas ületamatu kultuurielu koos maailmatasemel muuseumide ja kontserdipaikadega.

Sissepääs ja taotlus rahvusvahelistele üliõpilastele

SBI magistriõppesse astumise nõuded on sõnastatud teadmiste, omandatud oskuste ja akadeemilise taseme osas. Peamised kriteeriumid on järgmised: põhiteadmised matemaatika bakalaureuseastmest (vähemalt 9 EAP), statistika (vähemalt 6 EAP), arvutioskus (vähemalt 6 EAP) ja vähemalt 24 EAP äri / innovatsioon / sotsiaalteadused.
Lisaks nendele nõuetele saavad E-õppesse sisenevad õpilased

Rahvusvahelised üliõpilased peavad registreeruma Vrije Universiteit Amsterdam Internationalization Office'is (IO). Rahvusvaheline büroo koordineerib rahvusvaheliste üliõpilaste vastuvõttu tihedas koostöös SBI programmi koordinaatori, SBI programmi direktori ja sektsiooni SBI spetsialistidega. Lisateavet kandideerimisprotseduuri kohta leiate siit pealkirja alt „Rahvusvahelised kraadiõppe omanikud”.

Üldised keeleoskuse nõuded
VU Amsterdam nõuab, et rahvusvahelised kandidaadid sooritaksid inglise keele testi ja esitaksid oma hinde osana taotlusest. Erandiks on õpilased, kes on hariduse omandanud Kanadas, USA-s, Suurbritannias, Iirimaal, Uus-Meremaal või Austraalias.

Ülevaade teadus, äri

  • Õppekeel: inglise keel
  • Kestus: 2 aastat
  • Kandideerimise tähtaeg: 1. aprill mitte-Hollandi EL / EMP üliõpilaste jaoks. 15. juuli Hollandi bakalaureuse kraadi omanike jaoks (kellel on Hollandi või EL / EMP kodakondsus).
    Rahvusvahelise kraadi omandanud mitte Hollandi EL / EMP üliõpilased, kes ei vaja VU Amsterdam kaudu koduteenuseid, saavad endiselt kandideerida kuni 15. juulini.
  • Alguskuupäev: 1. september
  • Õppe tüüp: täistööajaga
  • Huvivaldkond: majandus, äri ja õigus; Arvutiteadus; Matemaatika ja äri; Loodusteadused.
Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem