Magistriõpe teaduse ja ärijuhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

INFO

Õpilased valisid Utrecht University magistriprogrammi "Teadus ja ettevõtlusjuhtimine" Elsevieri iga-aastase ülevaate "Beste'i uuringud" parimateks programmideks.

TEADMISTE JA ÄRITEGEVUSE MUUTMINE

Ettevõtted ja asutused vajavad spetsialiste, kellel on teadmistemahukate toodete juhtimise ja turustamise oskused, samuti spetsialistid, kellel on kindel arusaam toodete ja protsesside aluseks olevatest teaduslikest põhimõtetest.

Meie magistriprogramm Science and Business Management (SBM) pakub ainulaadset koolitust, mis võimaldab teil huvitavaid ideid teisendada innovaatilistesse toodetesse.

Meie kraadiõppe programm võimaldab bakalaureuseõppe lõpetajatel elu- või loodusteadustes ühendada oma kirge teaduse ja äri jaoks. Programm annab teile teadmisi ja vahendeid, et kindlaks teha, hallata ja lahendada probleemid, mis tekivad innovatsiooniprotsessi igas faasis.

PROGRAMMI EESMÄRK

SBM on suunatud üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad eluteadustes või loodusteadustes, kes on huvitatud äri karjäärist. Esimene aasta sisaldab teadusepõhist programmi, kus saate oma erialal teaduskeskkonna teaduskeskkonnas koolitada. Teaduspõhiste toodete turule toomiseks on oluline teaduslik arusaam teadusest. SBM-programmis tugineb teid teaduse akadeemilisele baasile, lisades samal ajal äriprotsesside ja praktiliste oskuste tundmaõppimise kommertseesmärkidel.

Alates teadusuuringutest äri praktikani

Tähtis on keskenduda ka teadusuuringute strateegilisele väärtusele ja rakendatavusele. Teisel aastal omandate ärikorralduse oskused ja saate teada äritegevuse juhtimise, organiseerimise ja strateegilise juhtimise, turunduse, majanduse, ettevõtluse ja tõhusa kommunikatsiooni teemadel. Kasutate oma oskusi kapteni viimasel etapil praktika ajal teie valitud riiklikus või rahvusvahelises ettevõttes. Praktika peab olema piisavalt keeruline ja selle peab heaks kiitma koordinaator.

Interaktiivne kogukond

Programmis on eriti oluline õpilaste ja õppejõudude vahelise suhtlemise tase. Õpilased kohtuvad regulaarselt oma projektide tutvustamiseks ja jagamiseks ning teevad tihedat koostööd. Programmi poolt algatatud tugev kogukonnatunde ning ka SBM uuringu assotsiatsioon "Business for Life". Need entusiastlikud üliõpilased korraldavad seminare, kõnelusi, aga ka ühiskondlikke üritusi.

PEALE KOOLI LÕPETAMIST

Tudengid, kellel on magistrikraad teaduse ja ärijuhtimise alal, on kõrgelt kvalifitseeritud teadustööde ja juhtimise seisukohtadele rakenduskeskkonnas. Uuenduslikud ettevõtted, kellel on teadmistemahukad tooted, on nende üliõpilaste jaoks oluline tööturul. Siiski on ka konsultatsioonifirmade, valitsusasutuste ja muude institutsioonide juhtpositsioonide võimalused.
Magistriprogrammi lõpetajad teaduse ja ärijuhtimise alal töötavad:

  • Nõustamisfirmad (CapGemini, McKinsey, Boston
  • Consulting Group, PwC, Accenture, Berenschot);
  • Finantsasutused (ABN AMRO, Rabobank, Kempen
  • Valitsused (majandusministeerium);
  • Keemia- ja farmaatsiaettevõtted (Roche, AkzoNobel, DSM, AbbVie, Johnson
  • Kiiresti liikuvad tarbekaupade ettevõtted (L'Oréal, Unilever, Procter ja Gamble);
  • PhD ülikoolides.

Selle programmi lõpetajad on samuti alustanud oma ettevõtteid.

INTERNATIONAL STUDENTS

Hollandi keel

Kui soovite leida tööd või praktikat Hollandis, saate hollandi keelt teada. Isegi kui te töötate rahvusvahelise organisatsiooni sees, on vähemalt mõne hollandi tundmine alati kasu ja mõnel juhul isegi nõue. Hollandi keele õppimiseks võite vabade keelte veebisaitide, näiteks duolingo.com või dutchgrammar.com abil alustada või tutvuda Babeli poolt pakutavate Hollandi kursustega. Utrecht University üliõpilasena saate 25% soodustust oma kursuste pakkumiste kohta.

Peale kooli lõpetamist

Kui soovite pärast lõpetamist Madalmaades jääda, võite taotleda elamisloa sobitamise aastat. See luba saab esitada kolme aasta jooksul pärast õpingute lõpetamist ja võimaldab teil piiramatut tööõigust (seega: tööluba -TWV-d pole vaja). Ülevaate saamiseks selle loa tingimuste kohta külastage IND-veebisaiti .

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Loe edasi

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Näita vähem