Magistriõpe teaduse ja inseneriteaduse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpilased saavad andekad juhid, kes on spetsialiseerunud eksperimentaalsetele tehnikatele, uurivad innovatsiooni ja teooria saavutuste rakendamist süstemaatiliselt juhtimise, süsteemiteaduse ja majandusmatemaatika teooria ja meetoditega. Viimastel aastatel on akadeemilistes väljaannetes ja konverentsides avaldatud üle 255 akadeemilise paberi ja 37 monograafiat nii kodu- kui ka välismaal ning lõpetatud on üle 154 riigi teadusprogrammi ja 108 ettevõtete uurimisprogrammi. saavutanud. Sellel teemal on 9 professorit ja 10 inimest Ph.D. Õpetajate ressursid, katseseadmed ja muud õpetamistingimused on hästi kaetud.

Põhiroog:

maatriksianalüüs, juhtivtöötaja, kvantitatiivse majanduse teooria ja meetod, infosüsteem ja juhtimine, ettevõtte teabehaldus, logistika ja tarneahela juhtimine.

Taotlemise nõue

 1. Omab kõrgemat bakalaureusekraadi,
 2. Pakkuge bakalaureuseõppe diplomi notariaalselt tõestatud koopiatele ja ärakirjale või notariaalselt kinnitatud koopiatele. Kui diplom ei ole hiina ega inglise keel, peate esitama notariaalselt kinnitatud hiina või inglise keele dokumendid,
 3. Anda Hiinas teadustöö või õppekava (vähemalt 1500), mis on kirjutatud hiina või inglise keeles,
 4. Esitage soovituse kirjad kahe spetsialisti või sellega seotud spetsialistide poolt.

Õppekava nõue:

Kraadiõppesse kuuluvad üldkursused, põhikursused, erialased kursused ja praktika. Magistrikursus nõuab vähemalt 24 ainepunkti, sealhulgas 10 üldkursust ja 4 praktikat. Kõiki kursusi õpetatakse inglise keeles, välja arvatud hiina keele ja hiina kultuuriga seotud kursused.

Nõuded paberile:

Lõpetajad peaksid oma paberi iseseisvalt lõpetama. Lõputöö peaks kajastama lõpetajate loovust, teostatavust ja progressiivsust.

Rakendusmaterjalid

 • Passi esimese 10 lehekülje koopia,
 • Bakalaureusekraadi tunnistuse koopia,
 • Ülikooli ärakirja koopia,
 • Hiljuti registreeritud sponsori pangakonto väljavõte,
 • Sponsorluse kiri
 • Taotluse vorm (täidetud),
 • RMB700 jüaani taotlustasu,
 • Saada $ 4000 dollarit kooli kontole (palun kirjutage oma nimi ja passi number, kui saadate raha kooli kontole pärast 3 päeva, palun kinnitage kooliga.).
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1951, Liaoning University of Technology (LUT) is a provincial university of higher learning. It is a multifaceted university with engineering as its specialty, as well as offering instructi ... Loe edasi

Founded in 1951, Liaoning University of Technology (LUT) is a provincial university of higher learning. It is a multifaceted university with engineering as its specialty, as well as offering instruction in science, liberal arts, economics, and management studies. Presently it serves over 18,000 undergraduates and 578 postgraduates. Näita vähem