Magistriõpe / tehnikainstituut keemias ja biokeemias

Üldine

Programmi kirjeldus

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

 • Magistrikraad (MS)
 • Magistrikraad (ME)116410_161102_hamerman_384.jpg

Rutgers 'keemilise ja biokeemilise inseneri programm pakub laiaulatuslikku, kaasaegset keemiatehnoloogia kraadiõppe programmi, mis pakub põnevaid ja uuenduslikke teadustegevusi sellistes põhivaldkondades nagu nanoteadus ja nanotehnoloogia, transpordi nähtused, reaktsioonitehnoloogia, termodünaamika ja molekulaarmudelid, eraldused ja protsessisüsteemide projekteerimine.

Meil on ka ulatuslikud valdkondadevahelised tegevused biotehnoloogia ja biotehnoloogia ning polümeeri teaduse ja materjalitehnoloogia alal. Lisaks on osakond esimene omataoline riigis, mis pakub täielikku spektrit kraadiõppest ja uuringutest farmaatsiatööstuses, mis on arenev valdkond, millel on järgnevatel aastakümnetel laienev mõju.

Osakonnal on dünaamiline ja aktiivne teaduskond 22, tehes tipptasemel uurimistööd paljudes keemiatehnoloogia valdkondades. Arvestusmeetodite, modelleerimise ja süsteemitehnoloogia väga tugeva aluse põhjal on meie teaduskonna töö koondunud järgmistesse valdkondadesse:

 • Farmaatsia teadus ja tehnoloogia
 • Bioteaduste insener (biotehnoloogia, biomolekulaarne tehnika, koetehnoloogia)
 • Nanostruktuuriga materjalide projekteerimine, tootmine ja rakendused

Kraadi valikud

MS (väitekirja valik)

30 kursuse krediiti, sealhulgas 15 ainepunkti põhikursusi, 9 krediiti valikainete ja 6 krediidi kohta.

MS (mitte-väitekirja valik)

30 kursuse krediiti, sealhulgas 15 ainepunkti põhikursusi ja 15 ainepunkti valikained

Mitte-väitekirja tudengid saavad valikainete valikul järgida ühte kahest õppekavast:

 • Keemiline ja biokeemiline tehnika õppekava
 • Farmaatsiatehnoloogia õppekava

M.ENG farmaatsiatööstuses ja teaduses (valikuvõimalus)

30 kursuse krediiti, sealhulgas 15 põhikursust ja 15 valikainete kursust116411_160512_hamerman_0999.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

 • Väga interdistsiplinaarne, integreeriv lähenemine haridusele ja kraadiõppele
 • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond
 • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni, DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal
 • Tihedad sidemed ja juhtivate tööstusharude lähedus
 • Taskukohane õppemaksu ja mitu stipendiumi ja stipendiumi
 • Rutgers Global pakub täielikku toetust viisade ja dokumentide tagamisel

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ilt, on hästi võimelised karjääri tegema mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik