Magistriõpe tekstiilitööstuses

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Master in Textile Engineering on kaheaastane magistriprogramm tekstiilitööstuse valdkonnas. Programm töötati välja Euroopa Liidu Erasmuse programmi raames ja täieliku toetusega. See oli ja on endiselt ainulaadne programm, mis pakub tekstiilitööstuse kõrgharidust, milles on kaasatud tekstiili valdkonnas viimased arengud ja kaasaegsed õpetamismeetodid. Euroopa ja kaugemal asuvad tekstiili valdkonna multidistsiplinaarse valdkonna kõige tuntumad spetsialistid. Programmile on kasulik tööstuse märkimisväärne osalus. Lõpetajad on omandanud teadmisi, oskusi ja hoiakuid, mis tagavad nende mõju tehnoloogilisele innovatsioonile, loovusele, kvaliteedile ja juhtimisele nii tööstuses kui ka akadeemilistes ringkondades.

120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

Tekstiilitehnoloogia magistriõppe programm on täiskoormusega programm, mis on korraldatud erinevates kohtades, loengud inglise keeles. Programmis osalevad kõik Euroopa ja maailma suuremad ülikoolid, mis pakuvad tekstiilikraadi. Sellest tulenevalt on programmist kasu kõigi osalevate ülikoolide tugevustest, mis võimaldab katta kõiki tekstiiliga seotud kaasaegseid valdkondi. Kõik kolm esimest semestrit on korraldatud erinevas vastuvõtvas ülikoolis.

Neljas ja viimane semester on pühendatud väitekirjale ühel osalevast ülikoolist (mille valib üliõpilane) juhendaja järelevalve all, võib-olla koostöös tööstusega. Üliõpilased, kes on vastu võetud, veedavad poolteist (kolm semestrit) kolmest geograafiliselt levinud piirkonnast Euroopas, kus neid õpetavad paljud osalevate ülikoolide professorid ja tööstus. Iga õppejõud läbib oma erialased teadmised kursusemoodulist, mis katab ühe või kaks nädalat. Järgmisena kasutatakse traditsioonilistel loengumeetoditel aktiivseid meetodeid, nagu näiteks kombineeritud õppimine, juhtumiuuringud, projektid, praktiline töö laborites jne. Teooria sidumiseks praktikaga on tööstus aktiivselt kaasatud.

120640_icons8-search-100.png

Magistritöö

Magistritöö on nõue, et iga kandidaat omandaks magistrikraadi. Magistritöö on esialgne uurimistöö. Selle eesmärk on arendada ja tugevdada õpilaste teadussuutlikkuse oskusi. Õpilane valib teema ja annab juhendajale või juhendajale juhiseid. Magistritöö koosneb kirjanduse ülevaatlikust osast, teoreetilisest analüüsist ja teema algsest analüüsist.120619_Picture_students.png

120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Tekstiilitööstuse kraadiõppejõud võib viia erinevate karjääride hulka, mis hõlmavad tekstiili teadmisi sõna laiemas tähenduses. Õpilased omandavad põhjaliku arusaama kõikidest tekstiiliga seotud aspektidest ja on seega hästi ettevalmistatud tekstiiltoodete väljatöötamiseks vajalike töökohtade jaoks. Lõpetajad lähevad karjääri akadeemilistes ringkondades ja tööstuses.

Töökohad tähendavad tehnilisi funktsioone, R

  • tekstiili- ja rõivatööstus;
  • sektorid, mis varustavad tekstiiliettevõtteid toorainete, keemiatoodete ja masinatega;
  • lõppkasutajad, näiteks transport (autod, lennukid, rongid), meditsiinitooted, mööbel ja palju muud.
  • Tööhõivel on rahvusvaheline ja ülemaailmne iseloom tänu selgesõnalisele rahvusvahelisele mõõtmele.

120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kellel on tekstiilitööstuses või sellega seotud valdkondades kõrgharidus (BSc, BEng jne). Sissepääsu saab anda ainult pärast individuaalset taotlusmenetlust. Lõpliku otsuse, kas taotlus rahuldada või mitte, teeb õppeprogrammi komitee. Õppeprogrammi komitee võib otsustada, et tudengid peavad läbima ettevalmistava kursuse või individuaalse magistriprogrammi, näiteks tudengite jaoks, kellel on mõni muu bakalaureuse- või magistrikraad.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem