Magistriõpe tsiviilehituses - magistrikraad ehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Uued arengud ehitustööstuses, kus kasvavad nõudmised on suunatud uuendusliku, säästva tehnoloogia ja ehitusjuhtimisele, nõuavad tänapäeva spetsialiste, kellel on rahvusvahelistele turgudele ette valmistatud uued oskused. Me töötame nende uute oskuste kallal rahvusvahelises õpikeskkonnas ja kasutades kaasaegseid tööriistu. Akadeemiline personal koosneb nii Poola kui ka rahvusvahelistest ehitus-, juhtimis- ja arhitektuurialastest spetsialistidest.

Me valmistame teid töötama rahvusvahelises keskkonnas, sealhulgas erinevate kultuuriliste, geograafiliste tingimustega tegelemiseks. Pärast 2. semestrit on teil võimalik oma teadmisi ja oskusi süvendada, kasutades võimalust osaleda rahvusvahelistes meeskondades projektide läbiviimisel kogenud ettevõtetes. Sul on ka võimalus kasutada üliõpilasvahetust Erasmuse üliõpilasel (õpingud välismaal ühe semestri ja praktikaga).

Meie lõpetajad leiavad töökoha ehitusfirmades, disainibüroodes, teadusasutustes. Erinevate ettevõtete juhid otsivad lõpetajatele, kes oskavad töötada rahvusvahelistes meeskondades, valmis uuteks väljakutseteks, väga hea suhtlemisoskusega, kes on võimelised uurimistulemusi ette valmistama ja esitama. Rahvusvahelises keskkonnas õppimine annab teile võimaluse töötada erineva kultuuritaustaga inimestega, mõistes paremini teisi seisukohti, õppida läbirääkimisi ja meeskonnatöö mõistmist.

Lõpetamise aste ei erine tüüpilisest poola keelest, kui arvestatakse nii kutsealaseid kui ka akadeemilisi litsentse. Teie diplomilisas loetletakse kõik oma akadeemilised saavutused inglise keeles, sealhulgas välisüliülikoolides õppimise periood, kui neid on. ECTS-punkte kasutatakse oma õpitulemuste näitamiseks. 1,5-aastased kulutused Szczecinis ja kasvav arv inimesi ülikoolis ja väljaspool annavad teile suurepärase võimaluse planeerida oma karjääri Poolas või välismaal.

Inseneristruktuuride peamine

Põhitähelepanu on pööratud kaasaegse ehitusinseneri koolitamisele, kes on valmis töötama rahvusvahelises ehitusfirmas, nt: komplekssed betooni- ja metallkonstruktsioonid, matemaatika, kaasaegse ehitusfüüsika küsimused, betoonkonstruktsioonid, konstruktsiooniteooria, spetsiaalsed sihtasutused, struktuuriline dünaamika Struktuuri usaldusväärsuse teooria, elastsuse ja plastilisuse teooria. Keerukad töövahendid juhtimisoskuste ja jätkusuutlikkusega rikastatud inseneristruktuuri kujundamiseks, nt: ehitusprojektide juhtimine, säästev ehitus, arvutimeetodid, CAD, ehituskulude haldamine.

Täiendavad komponendid, et valmistuda tööks rahvusvahelisel meeskonnal, näiteks: Arhitektuuri või kunsti ajalugu, inseneristruktuuride ajalugu, ärieetika, tehniline inglise keel, poola keel ja kultuur, praktiline paigutamine ehitus- või disainifirma koos rahvusvahelise meeskonnaga.

Märkus: Sellesse programmi lubatakse ainult tsiviilehituse lõpetajaid (bakalaureus).

Registreerimise põhimõtted

West Pomeranian University of Technology õpingute registreerimine Szczecinis toimub kaks korda aastas:

 • Suvine registreerumine (mai - juuli) - õpinguteks alates talvesemestrist.
 • Talvine registreerimine (jaanuar - veebruar) - õpingutele alates suvesemestrist (kehtib ainult teise astme õpingute korral).

Teise astme õpingute kandidaadid on kvalifitseeritud ülikoolihariduse astme alusel.

Uuringusse registreerimine koosneb mitmest etapist:

 1. Registreerimine veebipõhisel registreerimisplatvormil.
 2. Varasema hariduse kinnitamiseks täiendavate dokumentide esmane kontrollimine.
 3. Nõutavate dokumentide komplekti esitamine.
 4. Kvalifikatsiooni tulemuste kinnitamine.

Online registreerimine

Online-registreerimise platvorm (ISR) on esimene ja vajalik element kõrghariduse õppimises osalemiseks. Iga kandidaat on kohustatud registreeruma ISR-is vastavalt teatava registreerimise ajakavale.

ISRis täidavad kandidaadid järgmised andmed:

 • Isiklikud andmed.
 • Koolidokumendid (keskkooli lõputunnistused, kraadid jne) koos klasside täiendamisega.

Keelenõuded

 • Inglise keele õpetatavate programmide puhul peab kandidaat esitama dokumendi, mis kinnitab inglise keele oskust vähemalt B2 tasemel.
 • Välisdokumendid hariduse kohta.
 • Välisriikide koolist lahkumise / kraadiõppe tunnistused peavad olema nõuetekohaselt legaliseeritud või varustatud apostilliga.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The West Pomeranian University of Technology, Szczecin is a university linking the long-term tradition of the University of Agriculture in Szczecin and Szczecin University of Technology. Its education ... Loe edasi

The West Pomeranian University of Technology, Szczecin is a university linking the long-term tradition of the University of Agriculture in Szczecin and Szczecin University of Technology. Its educational offer and location make it an attractive place of study for ambitious young people ready to invest in their career and willing to build an innovative, knowledge-based society in the future. Näita vähem