Uued arengud ehitustööstuses, kus kasvavad nõudmised on suunatud uuendusliku, säästva tehnoloogia ja ehitusjuhtimisele, nõuavad tänapäeva spetsialiste, kellel on rahvusvahelistele turgudele ette valmistatud uued oskused. Me töötame nende uute oskuste kallal rahvusvahelises õpikeskkonnas ja kasutades kaasaegseid tööriistu. Akadeemiline personal koosneb nii Poola kui ka rahvusvahelistest ehitus-, juhtimis- ja arhitektuurialastest spetsialistidest.

Me valmistame teid töötama rahvusvahelises keskkonnas, sealhulgas erinevate kultuuriliste, geograafiliste tingimustega tegelemiseks. Pärast 2. semestrit on teil võimalik oma teadmisi ja oskusi süvendada, kasutades võimalust osaleda rahvusvahelistes meeskondades projektide läbiviimisel kogenud ettevõtetes. Sul on ka võimalus kasutada üliõpilasvahetust Erasmuse üliõpilasel (õpingud välismaal ühe semestri ja praktikaga).

Meie lõpetajad leiavad töökoha ehitusfirmades, disainibüroodes, teadusasutustes. Erinevate ettevõtete juhid otsivad lõpetajatele, kes oskavad töötada rahvusvahelistes meeskondades, valmis uuteks väljakutseteks, väga hea suhtlemisoskusega, kes on võimelised uurimistulemusi ette valmistama ja esitama. Rahvusvahelises keskkonnas õppimine annab teile võimaluse töötada erineva kultuuritaustaga inimestega, mõistes paremini teisi seisukohti, õppida läbirääkimisi ja meeskonnatöö mõistmist.

Lõpetamise aste ei erine tüüpilisest poola keelest, kui arvestatakse nii kutsealaseid kui ka akadeemilisi litsentse. Teie diplomilisas loetletakse kõik oma akadeemilised saavutused inglise keeles, sealhulgas välisüliülikoolides õppimise periood, kui neid on. ECTS-punkte kasutatakse oma õpitulemuste näitamiseks. 1,5-aastased kulutused Szczecinis ja kasvav arv inimesi ülikoolis ja väljaspool annavad teile suurepärase võimaluse planeerida oma karjääri Poolas või välismaal.

Rahvusvahelise ehituse juhtimise peamine

Keskendunud ehitusjuhtimise oskustele rahvusvahelises keskkonnas, nt: Rakendatud ehitusjuhtimine, rahvusvaheline hankehaldus, sotsiaalsed aspektid rahvusvahelises ehituses, kulude juhtimine ehituses, ehitusstrateegia juhtimine, BIM ehitusjuhtimises, rahvusvaheline ehitusseminar.

Täiendavad teadmised kaasaegsest maailmast ja ajaloost, nt: Arhitektuuri või kunsti ajalugu, ehitusinsener, ajalugu ja ehitise keskkond, säästev disain ja keskkonnatehnika, majanduse eetika ja sotsiaalsed aspektid, poola keel ja kultuur.

Tsiviilehituse erialaste oskuste kujundamine, nt: keerulised betooni- ja metallkonstruktsioonid, matemaatika, konstruktsiooniteooria, täiustatud betoonkonstruktsioonid - rahvusvaheline perspektiiv, spetsiaalsed sihtasutused, uuenduslikud arengud ehituses, rahvusvaheline ehitus, teadustöö oskused, tehniline inglise keel, rahvusvaheline praktika projektid Poolas ja kogu maailmas.

Märkus: Sellesse programmi lubatakse ainult tsiviilehituse lõpetajaid (bakalaureus).

Registreerimise põhimõtted

West Pomeranian University of Technology õpingute registreerimine Szczecinis toimub kaks korda aastas:

 • suvel registreerumine (mai - juuli) - õpingute jaoks, alates talvekoolest.
 • talvine registreerimine (jaanuar - veebruar) - õpingute jaoks alates suveaastast (kehtib ainult teise astme õpingute kohta).

Teise astme õpingute kandidaadid on kvalifitseeritud ülikoolihariduse astme alusel.

Uuringusse registreerimine koosneb mitmest etapist:

 • 1. etapp registreerimine online-registreerimisplatvormil.
 • 2. etapp: tõendavate dokumentide esialgne kontrollimine, et kinnitada varasemat haridust.
 • 3. etapp. nõutavate dokumentide esitamine.
 • 4. etapp. Kvalifikatsiooni tulemuste kinnitamine.

Online registreerimine

Online-registreerimise platvorm (ISR) on esimene ja vajalik element kõrghariduse õppimises osalemiseks. Iga kandidaat on kohustatud registreeruma ISR-is vastavalt teatava registreerimise ajakavale.

ISRis täidavad kandidaadid järgmised andmed:

 • isiklikud andmed
 • koolidokumendid (keskkooli lõpetavad tunnistused, kraad jne) koos täiendavate klassidega.

Keelenõuded

 • Inglise keele õpetatavate programmide puhul peab kandidaat esitama dokumendi, mis kinnitab inglise keele oskust vähemalt B2 tasemel.
 • Välisdokumendid hariduse kohta.
 • Välisriikide koolist lahkumise / kraadiõppe tunnistused peavad olema nõuetekohaselt legaliseeritud või varustatud apostilliga.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust West Pomeranian University of Technologyis »

Viimati uuendatud Juuli 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
veebr 2020
Duration
3 semestrit
Päevane õpe
Price
- Tasu - Euroopa Liidu rahastatud.
Deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
veebr 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
veebr 2020
End Date
Juuni 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 1, 2020

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
veebr 2021

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 1, 2020
End Date
Juuni 2021

Make the right choice! ZUT