Magistriõpe tsiviilehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See kraadiõppe programm hõlmab erinevaid tsiviilehituse erialasid, sealhulgas ehitustehnikat, geotehnilist projekteerimist, ehituse juhtimist, maanteed ja transporti, veeressursse, keskkonnatehnikat ja mõõdistust. Riikliku arengu säilitamise vajadus seab valitsusele ja erasektorile järjest suuremad nõudmised nõuetekohase infrastruktuuri, transpordivõrkude, elamu- ja tööstuskomplekside kindlustamiseks. Nende nõudmiste täitmiseks on programmi eesmärk pakkuda kogukonnale ja tööstusele silmapaistvat riiklikku tööjõudu ja kõrge kvalifikatsiooniga tsiviilehitusinsenerid riigi säästvaks arenguks. Programm koolitab üliõpilasi, kes kavatsevad jätkata oma doktorikraadi. tsiviilehituse alal. Programmi lõpetanud loovad seose ehitusteaduse edusammude ja vastavate rakenduste vahel.

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.

Programmi eesmärgid

 • Anda kraadiõppuritele selge ja põhjalik arusaam arenenud tsiviilehituse põhimõtetest.
 • Koolitage kraadiõppureid tänapäevaste, keerukate ja keerukate tsiviilehitusküsimuste või -projektide käsitlemiseks, kasutades või rakendades multidistsiplinaarseid probleemilahendusmeetodeid ja tänapäevaseid insenerivahendeid.
 • Teenida inseneride kogukonna elukestva õppe vajadusi ja arendada kraadiõppurite suhtumist edasiste õpikogemuste omandamisse ning motiveerida neid doktorikraadiga tegelema. või edasijõudnutele koolitusprogrammidele
 • Luua tõhus ja produktiivne teaduskeskkond alusuuringute ja kõrgtehnoloogiliste rakendusuuringute läbiviimiseks, et lahendada üldiselt tsiviilehitusprobleeme ning eriti piirkondlikke ja riiklikke probleeme.
 • Pakkuge kogukonnale ja tööstusele kvaliteetset tehnilist abi ja kõrge kvalifikatsiooniga riiklikku tööjõudu riiklike tööstuse arengukavade juhtimiseks.
 • Rikastage AÜE ülikooli ning riigi ja kogu maailma riikliku ja tööstussektori vahelist koostööd teadusuuringute ja kraadiõppe alal.
 • Luua kindel alus riigi tsiviilehituse valdkonna riikliku uurimiskeskuse loomiseks.

Programmi õpitulemused

Selle programmi edukal lõpetamisel saavad õpilased:

 • Kirjeldage kõrgelt spetsialiseerunud tsiviilehituse põhimõtteid, kontseptsioone ja metoodikaid.
 • Hinnake arenenud tsiviilehitussüsteemide ja -komponentide jõudlust rakendatavate uurimispõhimõtete, analüütiliste meetodite või modelleerimismeetodite abil.
 • Tehke põhjalikke teadusuuringuid, et töötada välja innovaatilisi lahendusi väga keerukate tsiviilehitusprobleemide jaoks, kasutades sobivalt valitud uurimismetoodikaid ja kaasaegseid insenerivahendeid.
 • Kaasaegsete, keerukate ja väga keerukate tsiviilehitusprobleemide kriitiliseks analüüsimiseks kasutage arenenud multidistsiplinaarseid probleemilahendusmeetodeid.
 • Esitage ja kritiseerige väga keerukaid tsiviilehitusküsimusi ja suhelge tõhusalt kõrgel tasemel.
 • Plii erialane tegevus ja eetikaküsimuste haldamine väga keerukates tsiviilehituse projektides.
 • Rakendada sotsiaalseid, keskkonnaalaseid, eetilisi, majanduslikke ja ärilisi aspekte, et töötada välja kehtivad otsused, mis mõjutavad väga keerulisi tsiviilehitusprojekte.

Kraadi nõuded

Nõutavad krediiditunnid: vähemalt 30 tundi

Tsiviilehitus (lõputööde jaoks 30 ja lõputööde jaoks 33)

Kohustuslikud kursused (3 tundi) Krediidi töötunnid
CIVL600 Lõpetaja seminar 0
STAT615 Katsete kavandamine / analüüs 3
Valikainete kursused (lõputöö jaoks 21CH ja lõputööks 30 CH) (21 tundi) Krediidi töötunnid
CIVL602 Keskkonnamõju hindamise põhimõtted
1: CIVL 610 623 624 kursust pakutakse katkendlikult
2: kohustuslik üliõpilastele, kes pole lõputöö

Thesis

Kohustuslik kursus (6 tundi) Krediidi töötunnid
CIVL650 Uurimistöö 3 6
3: lõputöö valiku üliõpilased

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon akrediteeritud ülikoolist, mida tunnistab AÜE kõrgharidus- ja teadusuuringute ministeerium.
 • Kumulatiivne palgaastme keskmine (GPA) 3,0, mis on 4,0 skaalal või samaväärne kõigis bakalaureuseõpingutes.
 • Skoor IELTS akadeemilisel eksamil vähemalt 6,0 või samaväärne.
 • See testi tulemus peab olema taotluse esitamise ajal vähem kui kaks aastat vana, välja arvatud järgmised erandid:

Tingimisi aktsepteerimine

Araabia Ühendemiraatide kõrghariduse ja teadusliku uurimistöö ministeeriumi tunnustatud bakalaureusekraadiga taotlejale võib anda magistriõppesse tingimusliku sisseastumise ühes ja ainult ühes järgmistest juhtudest:

Taotleja, kelle IELTS-i tulemus on 5,5 või samaväärne. Selline üliõpilane peab tingimusliku vastuvõtmise ajal vastama järgmistele tingimustele või olema vallandatud:

 1. Peab saavutama IELTSi minimaalse skoori 6,0 või selle ekvivalendi õpilase esimese õppeaasta lõpuks;
 2. Võib võtta esimesel poolaastal maksimaalselt kuus (6) tundi, välja arvatud intensiivsed inglise keele kursused;
 3. Peab saavutama üldise GPA 3,0, mis on 4,0 skaalal, esimeses 9 krediidi kestusega kursuses, mida on õppinud magistriõppes.

Taotleja, kelle bakalaureuseõppe kumulatiivne GPA on alla 3,0, kuid võrdne või suurem kui 2,5, või selle ekvivalent. See üliõpilane peab tingimusliku vastuvõtmise ajal vastama järgmistele tingimustele või olema vallandatud:

 1. Võib võtta õppetöö esimesel poolaastal maksimaalselt üheksa (9) tundi;
 2. Peab saavutama üldise GPA 3,0, mis on 4,0 skaalal, esimeses 9 krediidi kestusega kursuses, mida on õppinud magistriõppes.

Teenete sõpruskonna auhind

Merit Awardi saamiseks oodatakse, et tudengid omaksid kõrgeid akadeemilisi volitusi ja säilitaksid oma akadeemilise edu AÜE-s. Teenete stipendiumi auhind pakub kvalifitseeritud üliõpilastele rahalist abi osalise õppemaksust loobumise näol. Eelistatud on STEM-i ja riigi strateegiliste piirkondade (taastuvenergia, transport, tervishoid, veevarud, tehnoloogia, kosmos) õppurid.

Õpilaste abikõlblikkus:

 • Teil on suurepärane akadeemiline seisukord (GPA ≥ 3,6 / 4,0).
 • AÜE-is õppimise ajal säilitage GPA ≥ 3,6 / 4,0.
 • Teil pole muud rahalist sponsorlust ega auhinda.

Kasu:

 • 50% allahindlust õppetasudelt.

Kestus:

 • Kehtib kuni kooli lõpetamiseni, kuni üliõpilane järgib õpilase abikõlblikkuse tingimusi.

Rohkem informatsiooni

Kasulikud lingid

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions ... Loe edasi

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions in government, industry, commerce, and all business areas throughout the region. Näita vähem
Abu Dhabi , Al Ain + 1 Rohkem Vähem