Magistriõpe tsiviilehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Tsiviilehituse magistriõppes keskendutakse hoonete ja ehitiste (teed, sillad, hüdraulilised struktuurid, kõrghooned ja tööstushooned) õppimisele ja kujundamisele ning selle eesmärk on ehitada insenerid, kes suudavad rahvusvahelisel tasemel kõrgel tasemel esineda. tööstuslik ja sotsiaalne keskkond. Programm keskendub kontseptsiooni ja disainivõimekuse põhjalikule arendamisele, millele lisandub eesmärk teadus- ja arendustegevuses.

Seega peitub koolituse põhiõppekavas rõhutatud rõhk hoonete ja infrastruktuuri arvutuslikele aspektidele. Valikainete abil saavad õpilased valida valdkonna täiendavaid aspekte, mis vastavad isiklikule sobivusele ja huvidele. Nende valikainete kursuste eesmärk on ka koolitusprogrammi laiendamine.

Tehnoloogia ja arhitektuuri teaduskond (FEA) pakub enamikku magistriõppe programme inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti rahvusvahelise hariduse ja mitmekeelsete oskuste tähtsust õpilastele.

120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

Magistriprogrammi ajal saavad õpilased valida süvendava või laiendava koolituse, valides kas suurema (sügavus) või alaealise (laiendades) või valikainete kursuste tervikliku paketi kaudu.

Ehitusprojekt

Suuremate ehitusprojektide puhul on mõned konkreetsed inseneriteadused täiustatud. See annab lõpetajale pagasi ehitustööstuses tööle, omades samal ajal laiemat ja spetsiifilisemat tehnoloogilist teadmist. See kursus pöörab erilist tähelepanu keerukate ehitusstruktuuride kontseptuaalsele kujundamisele. See peamine hõlmab ka konstruktsioonide arvutipõhist projekteerimist, struktuuri usaldusväärsust ja riskianalüüsi, seismilist disaini, ebastabiilsust ja ruumilisi struktuure.

Süvendamine ja avamereehitus

Suurte süvendustööde ja avamereehituse valdkonnas püütakse põhjalikud teadmised ranniku- ja avamere inseneriteaduste valdkonnas läbi sidusate kursuste kogumi, mis vastavad selle valdkonna tööstuse nõuetele. Arvestades püsivat survet rannikupiirkondadele kogu maailmas, on rannikualade ja avamere ehitusalaste ehitustegevuste (nt merekaitse, platvorm, tuulepark, saar jne) pidev kasv, mis on seotud nõutava süvendustegevusega. Kursuse käigus käsitletakse põhiteadmisi meretehnoloogiast (laevaehitus, stabiilsus ja liikumised sadamates ja lähenemiskanalites). Süvendustehnikate põhimõtteid käsitletakse süvendamisprotsesside ja mulla mehaaniliste aspektide osas. Õpetatakse põhjalikumalt hüdrodünaamiliste koormuste mõistmist ja modelleerimist lainete ja voolude abil ranniku- ja avamererajatistes ning rannikuvööndi protsessides. Peamised keskused on avamererajatiste projekteerimisel ja ehitamisel, sealhulgas ookeani energia muundamisel (tuul, lained, tõusulaine), avamere geotehnilistel aspektidel, struktuurilisel usaldusväärsusel ja riskianalüüsil.120619_Picture_students.png

120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Tänu tehnilise arengu määrale on ehitustööstuses vaja rohkem kui kunagi varem kõrgelt kvalifitseeritud töötajaid. Magistriõpe projekteerib ja juhib teede, sildade, hüdrauliliste ja rannikustruktuuride, kõrghoonete ja tööstushoonete ehitamist ja haldamist. Lõpetajate peamisteks tööandjateks on ehitusettevõtted, inseneri- ja konsultatsioonifirmad, ehitusdetailide tootjad, süvendustööde ettevõtjad, Flaami piirkonna infrastruktuuri osakonna administratsioon, provintsi- ja munitsipaal-tehnilised teenistused ja ühendused. Ehitusinsenerid töötavad ka arhitektuuribüroodes ja -ametites, kindlustusseltsides, pankades, kinnisvarafirmades jne.

120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda ehitusinseneri magistrikraadis, võivad programmis osaleda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine aste: akadeemiline diplom bakalaureuse (või magistrikraadi) inseneriteaduses (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat), peamine teema ehituses või sellele vastav.

Sissepääs antakse ainult pärast individuaalset taotlust. Õppekava komitee teeb lõpliku otsuse taotluse vastuvõtmise kohta või mitte. Õppekava komitee võib otsustada, et õpilased peavad järgima ettevalmistavat kursust või individuaalset magistriprogrammi, näiteks üliõpilastele, kellel on teine bakalaureuse- või magistrikraad.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem