Magistriõpe tsiviilehituses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc tsiviilehituses

See meister on ühiselt korraldatud Vrije Universiteit Brussel koostöös Université Libre de Bruxelles'iga, mille tulemuseks on ühine magistrikraad.

Meie programmi põhieesmärk on arendada põhjalikku arusaamist igasuguste konstruktsioonide analüüsi ja kujunduse põhiaspektidest ning anda materjale tehnoloogias kindlaid teadmisi. Oluline küsimus on struktuuride ja materjalide valiku optimeerimine, võttes nõuetekohaselt arvesse nende keskkonnamõju, jätkusuutlikkust ja elutsükli kulusid. Mõtletakse mitmeid süsteeme: tavapäraselt tugevdatud või eelpingestatud, kas terasest või betoonist, aga ka need, mis koosnevad uudsetest materjalidest, nagu kiududega tugevdatud materjalisüsteemid. Samuti võite soovida spetsialiseeruda veevarudele. Kursused veemajanduse erinevate aspektide kohta (jõed, linna vesi, põhjavesi, vee kvaliteet) pakutakse tihedas koostöös meie Water Resources Engineering programmi kapteniga.

Minge programmi veebilehele

PROGRAMMI ÕPPEKAVA

Tsiviilehituse õppekava annab teile põhiteadmised matemaatika, füüsika ja mehaanika valdkonnas. See õpetab teid oskama oskusi inseneri tööriistade rakendamisel, kommunikatsioonis ja multidistsiplinaarses keskkonnas toimides, austades, tolerantses ja kriitilises suhtumises eetikaga. Meie programm võimaldab teil saada pädevaks inseneriks, kellel on palju tehnilisi ja teaduslikke teadmisi, arendades samas ka vajalikke oskusi ja hoiakuid. Täiuslikemate struktuuride, ehitusmaterjalide ja veeressursside haldamise disaini ja analüüsi keskendudes pakub programm teile laialdasi teadmisi, mida saab täpsustada vastavalt teie eelistustele. Ükskõik, mille valite, võite kindlasti saada kõrgtasemel hariduse, mis on kohandatud teie eelistustele ja kohandatud teaduse maailma viimaste arengutega.

Valikaine kursused Esimesel kursusel pakutakse üliõpilasel põhitõdesid, mis on olulised kehitööjõu (betooni, terase, geotehnika, numbrilise modelleerimise, eksperimentaalsete tehnikate ja projektitoimingute) jaoks. Nende põhitõdesid omandades saavad õpilased oma teisi aastaid vastavalt oma huvidele kohandada.

Praktika Valikukursuste hulgas võivad õpilased valida teise aasta jooksul 40- või 60-päevase internatuuri. See võimaldab õpilastel omandada esimese töökogemuse oma valitud ettevõttes või uurimiskeskuses, nagu nad ise valivad ja kontakteeruvad ettevõttega.

VASTUVÕTMISNÕUDED

Akadeemilised nõuded Õppijad, kellel on samas õppes bakalaureusekraad (tsiviilehitus), saavad otse oma taotlustoimiku hindamisel. Teise inseneri kraadi omanikud peavad olema õppekavavolikogu heaks kiidetud / heaks kiidetud.

Keele nõuded Tulevased üliõpilased võivad tõendada, et inglise keele oskus on piisav

KUIDAS KANDIDEERIDA

Taotluse esitamiseks peate täitma veebipõhise taotlusvormi (allpool olev nupp).

Taotlege nüüd MSc. Tsiviilehitus

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the ... Loe edasi

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the most interesting cities in Europe. Almost 200 years of experience and history await you at its green, urban campuses. A young university with a well-established tradition The single word ‘vrije’ in ‘Vrije Universiteit Brussel’ means ‘free’ and really tells you everything you need to know about the ambition of our university: the promotion of research and thought without dogmas and prejudices. Because studying at VUB, in an open atmosphere of tolerance and diversity, means growing into an independent and critically- thinking individual who can cope with our fast-changing world. Näita vähem