Magistriõpe tsiviilehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Temple University insenerikolledži tsiviilehituse magistriõppes omandate oskused, mis on vajalikud tänapäevase maailma taristu - sealhulgas lennujaamade, sildade, kanalite, tammide, maanteede, teede ja tunnelite - ehitamiseks ja hooldamiseks. ning arendada ka vastutustundlikuks inseneritööks vajalikke geotehnilisi ja struktuurianalüüsioskusi.

Lisaks olemasolevatele tehnilistele ja praktilistele oskustele tuginedes saate ka liigendatumaks, sotsiaalselt teadlikumaks tsiviilehituse eriala toetajaks. Õppige lahti pakkima ja kriitiliselt hindama ühiskonna infrastruktuuri ees seisvaid peamisi väljakutseid ja probleeme ning formuleerima arukaid insenerilahendusi.

121060_180917_TempleEngineering-460.jpg

Tsiviilehituse magistriprogramm on struktureeritud paindlikus järjestuses, nii et saate teadlasi ette planeerida ja struktureerida oma isiklike ja ametialaste kohustuste järgi.

Väikesed klassid, madal üliõpilaste ja õppejõudude suhe ning isiklik õppimine loovad tõhusa ja tiheda lõpetanud õppekeskkonna. Laborikursused, katsed ja uuringud toimuvad laiahaardelistes, tipptasemel rajatistes, mis on varustatud kaasaegsete tööriistade ja instrumentidega, mis valmistavad teid paremini ette professionaalseks keskkonnaks.

Krediidinõuetele

Tsiviilehituse MS nõuab vähemalt 30 krediiditundi.

Klassid ja õppekava

Kraadi omandab väga palju paindlikkust: Võite valida, kas õppida täiskoormusega või osalise tööajaga, enamus klasse algab pärast kella 16.30. Paljud õpilased lõpetavad oma nõuded kahe aasta jooksul, ehkki valmimistähtaeg on viis aastat.

Hiljuti muudetud õppekava kajastab kõige kaasaegsemaid teadusuuringuid ja oskusi, valmistades õpilasi ette tänapäeva tööstuses silma paista. Õppekava on eriti tugev nii ehitustegevuse juhtimises kui ka infrastruktuuris, mis mõlemad on kiiresti kasvavad tööturud.

Põhikursused tugevdada oma alused inseneri ja matemaatika enne kui sukelduda valikainete kursuste erinevatel teemadel. Teil on paindlikkus, et kohandada kraad vastavalt oma karjäärisoovidele ja eelistustele; kaks kolmandikku kursustest on valikained, mis valitakse teie huvide põhjal. Isikliku õppekava kujundamiseks võite võtta valikaineid väljaspool inseneriosakonda.

121062_180917_TempleEngineering-399.jpg

Mõningate saadaolevate valikainete näited hõlmavad

 • Täiustatud mullamehaanika,
 • Teraskonstruktsioonide käitumine ja kujundamine,
 • Geotehniline maavärinatehnika ja
 • Kõnniteede konstruktsiooniline kujundamine.

Valite ühe kolmest paladest.

Thesis

 • 24 ainepunkti kursuse töö eest
 • lõputöö kuus ainepunkti

Projekt

 • 27 ainepunkti didaktilist kursustööd
 • kolm ainepunkti projektitööd

Kursuse töö

 • 30 ainepunkti didaktilist kursustööd

Õppemaksud

Kooskõlas templi pühendumisega juurdepääsule ja taskukohasusele pakub see tsiviilehituse magistrikraad konkurentsivõimelist õppetaset, millel on mitmeid rahalise toetuse võimalusi.

Õppemaksumäärad kehtestab ülikool igal aastal ja neid mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas programmi kraad (bakalaureuse või magistriõppe tase), kursuste koormus (täistööajaga või osalise tööajaga), osariigis või väljaspool riiki residentuur ja palju muud. Need õppekulud kehtivad õppeaastal 2018–2019.

 • Pennsylvania elanik: 1 135,00 dollarit krediidi kohta
 • Riigist väljaspool: 1490,00 dollarit krediidi kohta

Õpilasklubid ja -organisatsioonid

Alates piirideta inseneridest kuni tempelrobootikani kuni kutse- ja auühinguteni pakuvad tehnikakõrgkooli tudengiklubid arvukalt võimalusi väljaspool klassiruumi võrgustumiseks, suhtlemiseks ja silma paistmiseks.

Meie nõustajad

Teie määratud teaduskonna nõustaja juhendab teid õppekavas navigeerimisel ja akadeemiliste ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks sobivate kursuste valimisel. Saadaval on ka kraadiõppurite nõustajad, kes abistavad teid poliitikate, protseduuride ja ajakava koostamisel.

Sissepääsu teave

Peate avalduse täitma veebis. Taotlustasu on 60 dollarit.

Kandideerimiseks peaks teil olema bakalaureusekraad inseneriteaduses ja 3,0 GPA või kõrgem.

Võib kaaluda õpilasi, kellel on kraadi teistel seotud erialadel, kuid võib-olla tuleb enne kandideerimist läbi viia ettevalmistavad kursused. Osakond tuvastab individuaalsete eelduste eelduse kursuste järele.

RAKENDAMISNÕUDED

 1. Viited: vajate kolme soovituskirja. E-postiga saatmisel peaksid need pärinema otse teie kirjutaja isiklikust e-posti aadressist.
 2. Eesmärkide kirjeldus: kirjeldage ühel kuni kahel lehel oma asjakohaseid tehnilisi kogemusi ja karjääri eesmärke.
 3. GRE tulemus: GRE tuleb võtta 5 aasta jooksul taotluse esitamisest. Võistlevate kandidaatide punktisummad peaksid olema igas jaotises vähemalt 50. protsentiili. Teie ametlikud hinded tuleks saata otse haridusliku testimise agentuurist. Templi institutsionaalne kood on 2906.
 4. Praegune erialane kokkuvõte
 5. Ärakirjad: Ametlikud ärakirjad tuleb saata otse asutusest.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... Loe edasi

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. Näita vähem