Magistriõpe võrdlevas ja tehnoloogilises molekulaargeneestikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle võrdleva ja tehnoloogilise molekulaargeneetika teise tsükli kestel kavatseme edastada olulisi teadmisi, mis on seotud hiljutiste edusammudega genoomide ja DNA manipuleerimise tehnoloogiate võrdlemisel nii loomade kui taimede organismides. Lisaks on kavas suurendada teadlikkust nendest uutest tehnoloogiatest tulenevate eetiliste probleemide kohta. Kursusel kasutatakse moodulirežiimiga õppekavad, millel on suur praktiline komponent, nimelt laboriklassid. 3. semestril võivad õpilased spetsialiseeruda molekulaarsele võrdlevale geneetikale ja taimsele või loomade tehnoloogiale sõltuvalt väljatöötatavast doktoritööst.

Võrdleva ja tehnoloogilise molekulaargeneetika magistrikraadi eesmärk on kõrgemate tehnikute ja teadustöötajate koolitamine koos tugeva ja ajakohase ja spetsiifilise teadusliku, teoreetilise ja praktilise väljaõppega geneetika ja biotehnoloogia teadusvaldkondades koos võimalusega, et need meistrid tegelevad oma tulevase spetsialiseerumisega PhD "Võrdlus- ja tehnoloogia molekulaargeneetika", muu hulgas.

Eluiga

2 aastat

ECTS

120

Professionaalsed väljapääsud

Väljaõppe saanud kaptenitel on kindel teaduslik taust, mida toetavad laboratooriumi tugevad komponendid, ning väga tihedad kontaktid teaduslike uuringute reaalsusega, mis on võimelised täitma uurimis-, tehnilise ja nõustamistegevusega seotud ülesandeid nii avalikus kui ka eraõiguslikes üksustes või liberaalses režiimis või kutse- või kõrghariduses (avalikus või erasektoris), eelkõige:

 • Kõrgkoolid ja kõrgkoolid;
 • Biotehnoloogia, farmaatsia- ja biomeditsiinitööstus;
 • Projekti- ja nõustamisbürood;
 • Haridusasutused ning teadusuuringud ja tehnoloogiaarendus;
 • Meditsiinikoolide, ülikoolide ja riiklike organisatsioonide laborid;
 • Associated Laboratories;
 • Rahvatervise instituutide laborid ja meditsiinilised uuringud;
 • Teaduslikud uuringud ülikoolides, instituutides, riiklikes laborites ja tööstuslaborites;
 • Karjäär tervishoiu valdkonnas (meditsiinitehnika, kliiniline analüüs ja diagnoosimisvahendid);
 • Muud karjäärivõimalused;
  • Teaduslik ajakirjandus, erialaajakirjad, teaduslikud materjalikompaniid, reguleerivad asutused ja komisjonid.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situa ... Loe edasi

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situada numa região em desenvolvimento, fomenta o empreendedorismo, em estreita relação com a comunidade, seus organismos, instituições e tecido empresarial, aprofunda o conhecimento científico, desenvolve tecnologia e promove a inovação, procurando responder aos problemas e desafios de âmbito global, nacional e regional. Näita vähem