Magistriõpe Juhtimine Advanced Materials Manufacturing

Üldine

Programmi kirjeldus

* Kandideerimissüsteem avatakse 1. jaanuaril 2020.

Master of Engineering Leadership (MEL) Advanced Materials Manufacturing on mõeldud inseneridele, kes soovivad edendada oma karjääri autotööstuses, kosmosesse ja tootmissektorites.

Täiustatud simulatsioonitööriistad on programmi lahutamatu osa ja võite omandada fundamentaalsed teadmised viimaste komposiitide, kergete sulamite ja arenenud kõrgtugevast terasest, mida praegu kasutatakse ja planeeritakse tulevikus. Koos juhtimiskoolitustega, et suurendada äriringkondade ja suhtlemisoskusi, on teil võimalus välja töötada uuenduslikke lahendusi, hallata meeskondi ja otseprojekte.

Viimase kümne aasta jooksul on saanud selgeks, et ettevõtted peavad oma arenenud tootmisvõimalusi uuesti leidma, et nad jääksid ülemaailmselt konkurentsivõimeliseks. Tehnoloogiliste oskuste ja asjatundlikkusega inseneride jaoks on kasvav vajadus selliste järgmise põlvkonna tootmislahenduste uurimiseks, arendamiseks, katsetamiseks ja optimeerimiseks. See on kiiresti arenev valdkond ja ettevõtetel on raske leida insenere, kellel on valdkonnaga seotud valdkondadevahelised tehnilised teadmised uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks.

MEL on 12-kuuline programm, mille 60% keskendub teie tehnilisele spetsialiseerumisele, ülejäänud 40% on juhtimiskoolituskursused, mis suurendavad teie äri-, kommunikatsiooni- ja inimeste oskusi. Juhtimis- ja juhtimiskursuste kättetoimetamine on koostöös UBC Sauderi ärikooliga.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Tarneviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: Advanced Materials Manufacturing
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond

Master of Engineering Leadership (MEL) Advanced Materials Manufacturing on professionaalne kraad inseneride jaoks, kes tahavad välja paistma ja juhtida muutusi. Hübriidide programm ühendab UBC Sauderi ärikoolide kursuste kõrgharidusega tehnikursused - annab teile oskused ja kindlustunde, et oma karjääri uutes suundades.

See on kiiresti arenev tööstus ning autotööstus, kosmosetööstus ja tootmissektor otsivad uuenduslikke mitmetahulisi tootmislahendusi, et saavutada operatiivseid, keskkonnaalaseid ja majanduslikke eesmärke. Juhtivad ettevõtted vajavad tehnilisi teadmisi insenere, et töötada välja uusi materjale, mis pakuvad paremaid tulemusi. Nad otsivad ka inimesi, kellel on ettevõtte vaatenurk ja suhtlemisoskused, et juhtida meeskondi ja suunata muutusi.

Vali insener ja äri

MEL Advanced Materials Manufacturing programm pakub ainulaadset tehnikaklassi ja äriklassi kombinatsiooni - annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Insenerikursused hõlmavad kogu tööstusharu väärtusahelat, alates materjalide valikust kuni tootmiseni. Ärikursused, mida pakuvad UBC Sauder School of Business, pakuvad teile tugeva aluse äritegevuse strateegias ja innovatsioonis, toimingutes ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Saada konkurentsieelne

12-kuulise programmi jooksul saate:

 • laiendage oma valdkonnapõhiseid teadmisi projektipõhise õppekava kaudu, mis hõlmab tööstuse väärtusahela kõiki etappe
 • värskendage oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi, töötades täiustatud protsesside simulatsioonivahenditega ja uurides juhtumiuuringuid
 • UBC kõrgtehnoloogiliste rajatiste ja multidistsiplinaarsete uurimiskeskuste tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide õppimine
 • laiendage oma professionaalset võrku, kui teete koostööd teiste MELi üliõpilastega
 • omandada põhilised äri-, projektijuhtimise ja inimsuhete oskused oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt vastutuse suurendamiseks

Lisateavet selle uuendusliku professionaalse magistri kraadi kohta meie õpilastelt ja professoritelt.

Üldnõuded

 • Bakalaureusekraad üldise keskmiselt 76%
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Bakalaureuse kraad materjalide inseneri, masinaehituse, tsiviilehituse või sellega seotud erialal
 • Kaks või enam aastat töökogemust kõrgtehnoloogilistes tootmisharudes, nagu kosmosetööstus või autotööstus

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi ülikoolis väljaspool Kanadat, kus inglise keel ei ole peamine õppekeel, peate esitama oma taotluse osana inglise keele keeleeksami tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne skoor on 90 (internetipõhine eksam), mille minimaalne osa on 22 [lugemisel, kuulamisel] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult, rääkides]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele oskuse testid peavad olema tehtud viimase 24 kuu jooksul teie taotluse esitamise ajal. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad peagi, peate esitama ametlikud tulemused (lisaks mitteametlikele tulemustele, mis on esitatud koos teie veebirakendusega) Briti Columbia ülikoolile, kõrgkoolide vastuvõtuosakonnale (IELTS) või koodiga 0965 (TOEFL). Ametlikud testitulemused tuleb kätte saada otse väljaandvalt organisatsioonilt enne 24-kuulist tähtaja lõppu. Osakond ei vastuta nende õpilaste eest, kes ei saa oma tulemusi pärast nende aegumist esitada.
 • Taotluse täielikuks täitmiseks peavad õpilased esitama oma ametlikud testitulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuenda oma tehnilisi oskusi

Uuendage UBC tipptasemel uurimiskeskkonda - juhtiv arenenud materjalitootmises, mis on ülemaailmselt tunnustatud metallide, sulamite, komposiitide ja nendega seotud tootmisoperatsioonide asjatundlikkuse poolest. Te töötate koos viimaste protsesside simulatsioonivahenditega ja täielike juhtumiuuringutega materjalide valiku ja elutsükli analüüsi kohta.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Saage kindel liider

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Hangi professionaalse magistrikraadi maailmatasemel ülikoolist

UBC on üks maailma 40 parimaid ülikoole ning selle programmid ja professorid on ülemaailmse tipptaseme maine. UBC loodusteaduste teaduskonna koduks on üks Põhja-Ameerika premieri insenerikoolidest ning muljetavaldav hulk kõrgtehnoloogilisi rajatisi ja uurimiskeskusi, sealhulgas Advanced Materials and Process Engineering Laboratory ja Metalurgical Process Engineering keskus.

UBC Sauder School of Business on Kanadas esikohal ja 38. maailmas äri- ja juhtimisuuringute jaoks ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangetele, asjakohastele ja kogemuslikele õpetustele.

Laienda oma võrku

Olles MELi üliõpilasel Advanced Materials Manufacturing programmis, vähendate oma isiklikku ja professionaalset võrku:

 • õppida maailmakuulsatest õppejõududest - tehnilistest ekspertidest, kellel on pikaajalised partnerlussuhted peamiste tööstusharude esindajatega, sealhulgas Ford, GM, Toyota, Boeing, Airbus ja Bombardier
 • õppides koos motiveeritud eakaaslastega, kes pakuvad programmi mitmekesist töökogemust ja perspektiive
 • rakenduskõrgkoolide teiste kutseõppekavade üliõpilastega ärikursuste korraldamine - hõivatud ja ambitsioonikad spetsialistid, kes töötavad keskkonnasäästliku energeetika, töökindlate tarkvarasüsteemide, suure jõudlusega hoonete, integreeritud veemajanduse, merealaarhitektuuri ja laevamehaanika, linnasüsteemide, kliiniline haridus ja eakate hooldus

"[Õpilastel on aasta pikkune võimalus õppida tehnilistest ekspertidest, kellel on ka kogemusi tehnoloogia turustamisel ja rakendamisel." - Chad Sinclair

Mine edasi

Insener, kes on omandanud nii tehnilise spetsialiseerumise kui ka ettevõtlusega seotud arusaama, omab selget konkurentsieelist. Nõudmised kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil on meie lõpetajad edukalt kolinud soovitud positsioonidesse ja uutesse tööstussektoritesse.

"See programm peaks võimaldama õpilastel liikuda tööstusharudes. Võimalik, et kellelgi on autotööstuses paar aastat kogemusi, kuid ta tahab lennukiga sõita. Selle programmi lõpetajate oskused saavad omandada sellist karjääri. "- Warren Poole

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajate nõudlus on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil tööstusharudes, kus uusimad disainilahendused sõltuvad mitmemõõtmelistest lahendustest. Lõpetajad eeldatavalt töötavad mitmesugustes inseneri rollides ja ka muudes valdkondades, sealhulgas operatsioonide projektijuht Kvaliteedijärelevalve juht, R

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Loe edasi

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Näita vähem