On vaieldamatu, et iga tööalane tegevus seab töötajad ohtu. See reaalsus on tekitanud uue ärivajaduse, mis eeldab konkreetsete kohustuste komplekti täitmist, mis on ettevõtjate poolt järjest rangemad.

Need kohustused põhinevad spetsiifilistel määrustel ja eeskirjadel, mis algavad kõige kõrgemal tasemel asutustest, ja inkorporeeritakse järk-järgult igasse riiki, kohandades seda järk-järgult kohalikule tasemele.

Kui sellele lisada üha laienev sotsiaalne nõudmine, mis nõuab tervisekaitse- ja ohutustingimuste reguleerimist ning järelevalvet, on organisatsioonide huvi sõltumata nende suurusest saavutada Töötervishoid ja tööohutus, mis võimaldab neil kontrollida oma riske ja täita kehtivaid õigusakte.

Just sellest aspektist saab tänu töökohal omandatud kogemustele ja õpetamisele töökeskkonna riskiennetuse magistrant optimaalseks vahendiks tervise- ja ohutusalase väljaõppe kõrgel tasemel arendamisel.

Siin esitatud kaugõppeprogramm vastab uutele nõudmistele, pakkudes töötervishoiu ja tööohutuse poliitika ülekandmisel organisatsioonile kriteeriume, rangust ja ennekõike tervet mõistust.


Kestus, krediidistruktuur ja kraad

Töökeskkonna ohu ennetamise magistriprogrammi eeldatav kestus on 750 tundi (75 ainepunkti).

Aja jaotuse osas on kindlaks tehtud, et:

  • Kuna tegemist on kaugõppeprogrammiga ja ei allu näost-näkku tundidele, siis konkreetset alguskuupäeva ei kehtestata, seega saab õpilane registreerumise vormistada igal ajal, eeldusel, et seal on kohti.
  • Akadeemilistel ja õppimispõhjustel on programmi minimaalne kestus üks aasta.
  • Programmi lõpuleviimiseks on maksimaalselt kaks aastat. Selle aja jooksul peab üliõpilane olema esitanud kõik vastavad hinnangud, samuti lõpliku projekti või lõputöö.


Stipendiumid

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) eraldab perioodiliselt erakorralist majanduslikku eset FUNIBER koolitusstipendiumide jaoks.

Kandideerimiseks peate oma stipendiumitaotluse esitama ainult vajalike andmetega portaali avalehel ja hindamiskomisjon uurib teie FUNIBER koolitusstipendiumi vormis rahalise abi andmise taotluse sobivust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)is »

Viimati uuendatud Oktoober 12, 2019
See kursus on Online
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date