Magistriõpe Vee ja Sanitaartehnoloogia Arendamiseks

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Vee ja kanalisatsiooni säästva pakkumise tagamine on 21. sajandi suurimaid ülemaailmseid väljakutseid. Kasutades meie tipptasemel teadusuuringuid, reaalse elu probleemide lahendamise kogemusi ja ulatuslikku praktikute panust, pakub arengu- ja arendustegevuse vesi ja kanalisatsioon teile tööriistu selle väljakutse lahendamiseks.

Kursus pakub ainulaadset tasakaalu inseneriteaduste, keskkonnateaduse, rahvatervise ja sotsiaalteaduste alal ning pakub seetõttu oskusi ja teadmisi veevarustus- ja kanalisatsiooniprojektide ja -programmide kavandamiseks ja rakendamiseks ükskõik millises maailma piirkonnas, eriti madala ja madala keskmise sissetulekuga riigid. MSc võtmeosa on võimalus viia lõputöö läbi arengumaa reaalse projekti kohta.

Kursuse ülesehitus

Vee ja kanalisatsiooni arendamise MSc koosneb kolmest komponendist: õpetatud moodulid MSc 40%, PgDip 66,6%, grupiprojekt (väitekiri osalise ajaga õppivatele tudengitele) MSc 20%, PgDip 33,3%, individuaalse projekti MSc 40%.

Üksikprojekt

Õpilased valivad individuaalse projekti, konsulteerides lõputöö projekti koordinaatoritega. Individuaalne projekt annab õpilastele võimaluse näidata oma võimet teostada iseseisvat uurimistööd, mõelda ja töötada originaalsel viisil, anda oma panus teadmistesse ja saada üle tõelistest veemajanduse probleemidest. Paljusid projekte toetavad välised organisatsioonid, nagu WaterAid, Oxfam ja Excellent Development, ning need asuvad madala ja keskmise sissetulekuga riikides.

Grupiprojekt

Grupiprojekt annab üliõpilastele võimaluse võtta vastutus konsultatsiooniprojekti projekti eest akadeemilise järelevalve all. Edu sõltub erinevate tegevuste integreerimisest ja töötamisest kokkulepitud eesmärkides, tähtaegades ja eelarves.

Tulevik karjäär

Cranfieldi lõpetajad lahkuvad koos oskustega, et anda kohene panus rahvusvahelisse veetööstusse, ja paljud naudivad pikaajalist karjääri erinevates rollides, nagu konsultandid, juhid, insenerid, sanitaartehnikud ja projektijuhid. Mõned meie lõpetajatest jätkasid tööd vee- ja kanalisatsiooniarenduses valitsusväliste organisatsioonide, hädaabiagentuuride, ÜRO ja sarnaste rahvusvaheliste organitega. Kursus annab ka ideaalse aluse teaduslikele ja doktoriprogrammidele.

Riiki sisenemise nõuded

Miinimumnõuded: 1. või 2. klassi UK auhinnakraad asjaomases distsipliinis, nagu inseneriteadus, keskkonnateadus, geograafia, arendusõpetus, maateadus või sellega seotud teemad või nende Ühendkuningriigi kvalifikatsioonide rahvusvaheline ekvivalent. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei vasta meie ametlikele nõuetele.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem