Ülevaade

Kuigi viimase kolme aastakümne jooksul on tehtud suuri edusamme, puudub veel rohkem kui miljardil inimesel juurdepääs turvalisele, usaldusväärsele ja taskukohasele veevarustusele; ja enam kui kahekordselt sellel arvul puudub ikkagi põhiliste kanalisatsiooniteenuste kättesaadavus. See kursus pakub olulisi oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud veevarustuse ja kanalisatsiooni projektide ja programmide kavandamiseks ja rakendamiseks mis tahes maailmaosas, eriti madala sissetulekuga riikides.

See kursus on ideaalne lõpetajatele, kes soovivad oma karjääri edasi arendada säästva veevarustuse ja kanalisatsiooni projektide kavandamisel, rakendamisel ja juhtimisel madala sissetulekuga riikidesse. Kursus koosneb hinnatud moodulitest, grupiprojektidest ja individuaalsest projektist. Moodulid sisaldavad loenguid ja õpetusi, mis keskenduvad reaalsete probleemide analüüsile, praktilise välitööga õppimise tugevdamiseks.

Kursuse ülesehitus

Vee- ja kanalisatsiooniarendus MSc koosneb kolmest komponendist: õpetas mooduleid MSc 40%, PgDip 66,6%, Group project (väitekiri osalise tööajaga üliõpilastele) MSc 20%, PgDip 33,3%, Individuaalne projekt MSc 40%

Näidismoodulid

Moodulid sisaldavad loenguid ja õpetusi ning neid hinnatakse sobivate ülesannete kaudu

Kohustuslik:

  • Pinna- ja põhjavee hüdroloogia,
  • Vee- ja reoveepuhastus arendamiseks, \ t
  • Vee ja kanalisatsiooni juhtimine ja juhtimine, \ t
  • Tervis, hügieen ja kanalisatsioon,
  • Kogukonnad ja areng,
  • Vee allikatehnika,
  • Vesi linnades,
  • Hädaolukorra veevarustus ja keskkonnahooldus.

Üksikprojekt

Individuaalne projekt annab õpilastele võimaluse näidata oma võimet teostada iseseisvat uurimistööd, mõelda ja töötada originaalsel viisil, aidata kaasa teadmistele ja ületada tõelised probleemid veemajanduses. Välistööde projektide käigus saab olema võimalusi.

Grupiprojekt

Grupiprojekt annab üliõpilastele võimaluse võtta vastutus konsultatsiooniprojekti projekti eest akadeemilise järelevalve all. Edu sõltub erinevate tegevuste integreerimisest ja töötamisest kokkulepitud eesmärkides, tähtaegades ja eelarves.

Tulevik karjäär

Cranfieldi lõpetajad lahkuvad koos oskustega, et anda kohene panus rahvusvahelisse veetööstusse, ja paljud naudivad pikaajalist karjääri erinevates rollides, nagu konsultandid, juhid, insenerid, sanitaartehnikud ja projektijuhid. Mõned meie lõpetajatest jätkasid tööd vee- ja kanalisatsiooniarenduses valitsusväliste organisatsioonide, hädaabiagentuuride, ÜRO ja sarnaste rahvusvaheliste organitega. Kursus annab ka ideaalse aluse teaduslikele ja doktoriprogrammidele.

Riiki sisenemise nõuded

Miinimumnõuded: 1. või 2. klassi UK auhinnakraad asjaomases distsipliinis, nagu inseneriteadus, keskkonnateadus, geograafia, arendusõpetus, maateadus või sellega seotud teemad või nende Ühendkuningriigi kvalifikatsioonide rahvusvaheline ekvivalent. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei vasta meie ametlikele nõuetele.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
okt 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2020