Magistriõpe juhtimine ja juhtimine - õppekava arvestus ja juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KOHALDAGE KOHE!

Juhtimine ja juhtimine (spetsialiseerumine raamatupidamisele ja juhtimisele)

Kursuse eesmärgiks on anda õpilastele põhjalikke teadmisi peamistest raamatupidamise ja juhtimise teoreetilistest ja rakenduslikest kontseptsioonidest, pöörates erilist tähelepanu majanduslikule ja juhtimisalasele dünaamikale rahvusvahelises kontekstis.

Õpilased on kursis kaasaegsete majanduslike ja juhtimisteooriate, kontseptsioonide, tehnikate ja nende rakendustega. Selle eesmärk on pakkuda õpilastele arenenud vahendeid, mis on vajalikud majanduslike, sotsiaalsete, õiguslike, kultuuriliste ja tehnoloogiliste probleemide uurimiseks.

Erilist tähelepanu on pühendatud ettevõtete tegevuskeskkonna hiljutisele arengule ja olulistele muutustele, et anda õpilastele piisavad pädevused, mis on seotud erinevat tüüpi ettevõtetes (avalikus ja erasektoris) tegutsevate eri tüüpi ettevõtete valitsemis-, juhtimis- ja organisatsiooniliste protsessidega. ).

Universéta di Siena fotoarhiiv

KOHALDAGE KOHE!

Eesmärgid ja ametialased rollid

Kursus kavatseb moodustada lõpetajate, kes suudavad:

 • Võtta endale suunava vastutuse roll ettevõtetes, organisatsioonides ja asutustes (nii personali kui juhtkonna juhtimisel), mis tegutsevad eriti riikideülesel tasandil;
 • Alustage iseseisvat ettevõtlustegevust, sealhulgas tugeva rahvusvahelise kutsumusega kutsealade täitmist ja nõustamisteenuseid (raamatupidamine ja ettevõte);
 • Võtke endale vastutusalad institutsionaalsetes organisatsioonides (kaubanduskoda, kategooria liidud, kohalikud asutused, rahvusvahelised organisatsioonid).

Samuti annab see piisavaid teadmisi avaliku halduse, kommunaalettevõtete ja mittetulundussektori suuna vastutuse ülesannete täitmiseks.

Kõigil neil juhtudel võib subjekt täita otsuste tegemise, juhtimise, koordineerimise, juhtimise, andmete analüüsi ja teabefunktsioone.

Kursus valmistab lõpetanuid ette ka audiitori ja raamatupidaja funktsioonide täitmiseks.

Aktiivsed topeltkraadiprogrammid rahvusvahelise raamatupidamise ja juhtimise magistrantuurile

Nižni Novgorodi Lobachevski Riiklik Ülikool (Venemaa Föderatsioon) - finantseerimisasutuste juhtimine / majandus ja juhtimine

KOHALDAGE KOHE!

Sisenemise nõuded

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes soovivad kandideerida Laurea Magistrale (magistrikraad) saamiseks, peab olema kraad või ülikooli kolmeaastane diplom või muu välismaalt pärit õpingute kvalifikatsioon, mida peetakse sobivaks ning millel on konkreetsed õppekavade nõuded ja piisav isiklik ettevalmistus, kontrollitud režiimidega mis on sätestatud iga magistrikraadi õppereeglites, milles on kirjas ka konkreetsed pääsukriteeriumid.

Pange tähele, et mõnele programmile võib olla piiratud juurdepääs ja sellele rakendusele võidakse kohaldada sisseastumiskatsed.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad registreeruda esimese tsükli (bakalaureuseõppe - Laurea Triennale) kraadiõppesse, mida õpetatakse itaalia või inglise keeles, või piiramatu juurdepääsuga ühetsükli kraadi University of Siena Giurisprudenzas, saavad kirja saamiseks esitada oma dokumendid veebiplatvormi kaudu aktsepteerimine ülikooli poolt igal õppeaastal määratud tähtajaks.

University of Siena esimesse (bakalaureuseõppe) või teise (magistriõppe) tsükli kraadiõppekavasse registreeruda soovivate rahvusvaheliste üliõpilaste riikliku sisenemise kvalifikatsiooni hindamise veebiplatvormi rakendustel on erinevad ajakavad erinevad kursused. Õpilastel palutakse seda platvormi - http://enrolment.unisi.it/ - perioodiliselt külastada , et näha, millised taotlused on avatud ja millised on tähtajad.

Ülikoolidel ja kõrgkoolidel on õigus ametlikult tunnustada rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Pidage meeles, et see menetlus ei muuda välismaise keskkooli diplomi Itaalia kvalifikatsiooniks.

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDAGE KOHE!

Akadeemiline kalender

University of Siena osakonnad on vastu võtnud semestri süsteemi.

Akadeemiline aasta on jagatud kaheks: oktoobrist jaanuarini ja märtsist maini. Iga õppeperioodi lõpus planeeritakse eksami sooritamist.

Kuid igal osakonnal on oma akadeemiline kalender, mis asub osakondade veebisaidil (jaotises "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 soovituslik akadeemiline kalender

Sügisperiood (1. semester)

 • Loenguperiood: 1. oktoober 2020 - 18. jaanuar 2021
 • Eksamiperiood: 21. jaanuar - 1. märts 2021

Kevadine semester (2. semester)

 • Loenguperiood: 4. märts - 14. juuni 2021
 • Eksamiperiood: 17. juuni - 31. juuli 2021

KOHALDAGE KOHE!

Õppemaksud

Toetuse suuruse kindlaksmääramine

University of Siena pakutavate iga kraadiõppesse, magistriõppesse või ühetsüklilistesse magistriõppesse astunud üliõpilaste osamaksusumma määratakse kindlaks järgmiste elementide põhjal:

 • Kategooria, kuhu kraad kuulub;
 • Õpilase lähisugulase majanduslik seisund, mida väljendatakse vahetult õppimisele eelnenud aasta samaväärse majandusliku olukorra näitajaga (ISEE);
 • Sisseastumisaasta;
 • Ülikooli ainepunktid (ECTS ainepunktid) kaheteistkümne kuu jooksul enne 10. augustit.

Õppekursus kuulub ühte järgmistest kolmest kategooriast:

 • Humanitaar-sotsiaaluuringud (USA)
 • Tehnilis-teaduslik (TS)
 • EL reguleeritud tervishoiuteenused (EL)

Märkus: õpilastele, kes on kolmandate riikide kodanikud ja kes ei ole Itaalia elanikud, ja üliõpilastele, kellele ISEE arvutamist ei kohaldata nende lähimate pereliikmete suhtes, võib kohaldada päritoluriigist sõltuvat kohandamise koefitsienti.

University of Siena teeb kättesaadavaks õppetasude arvestamise lehe: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDAGE KOHE!

Tugev rahvusvaheline missioon

Oma kaheksa sajandikuise ajaloo vältel University of Siena viinud mitmesuguseid uuringuid paljudes erinevates kultuurivaldkondades.

Aastate jooksul University of Siena täiustanud oma rahvusvahelistumise strateegiat, eesmärgiga tugevdada oma rahvusvahelisi akadeemilisi suhteid ning meelitada ligi tudengeid ja teadlasi maailma eri paigust.

21. sajandi alguses on see ajalooline institutsioon suutnud lahendada väljakutse, mis on seotud õppimise, teadmiste ja teadusuuringute globaliseerumisega paljude rahvusvaheliste koostööprojektide abil.

Igal aastal sõlmitakse uusi rahvusvahelisi koostöölepinguid ja -projekte, suurendatakse inglise keeles pakutavate kraadi ja kursuste arvu, hoides head positsiooni riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis; need on mõned University of Siena tugevad küljed.

Tere tulemast Siena

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas, see on asutatud 1240. aastal.

Selle ajalugu on arenenud koos Toscana kultuuritraditsioonidega keskajast tänapäevani.

Siena asub Toscana südames õrnalt veerevate mägede maastiku keskel. Kolmele järsule künkale ehitatud ja iidsete müüridega ümbritsetud on ainulaadne linn, kus tudengid saavad veeta kasumliku õppeperioodi, mis on täis võimalusi isiklikuks rikastumiseks.

KOHALDAGE KOHE!

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Näita vähem