Magistriõpe juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

ESMT Magistriõpe Juhtimine (MIM) valmistab ette andekad meeled karjääri üleilmses äri.

ESMT Master's in Management ühendab välitöid ülemaailmsetes ettevõtetes, kus rakendatakse kursuste ja teadusuuringute uusimaid äri-ja juhtimisteooriaid. Vastuvõetud üliõpilased on erineva akadeemilise taustaga ja kasutavad aega ESMT et omandada väärtuslikke teadmisi ja interdistsiplinaarset kogemust, et oma varasemaid teadmisi rakendada majandus- ja juhtimisprobleemide lahendamisel.

Programm on jagatud kaheks vooluks, keskendudes rahvusvahelisele juhtimisele. Üks voog ( kvantitatiivne äri ) on mõeldud kvantitatiivsete otsuste analüütikute jaoks ja üks voog loovatele ja strateegilistele mõtlejatele ( Innovative Management ).

Sõltuvalt voost võivad õpilased valida nelja eriala järgi :

 • Ärianalüüs
 • Rahandus
 • Ettevõtlus
 • Globaalne

ESMT MIM-programm kasutab interdistsiplinaarset lähenemist: õpilased rakendavad analüütilisi mudeleid, et mõista maailmamajandust, tootearendust ja tehnoloogiajuhtimise uusi tehnoloogiaid ülemaailmsetes ettevõtetes. Üliõpilastel, kes kavatsevad jätkata täiendavat akadeemilist karjääri, on ainulaadne juurdepääs ESMT teaduskonna teadustöödele ja projektidele.

Magistriõpe, mis ühendab innovatsiooni ja rakendustegevust

ESMT Master's in Management on uuenduslik programm, mis on välja töötatud topelt Saksa firmade panusega. Kaheaastane kraad koondab valitud andekate inimeste rühma, kes suudavad MIM-i rakendustes oma strateegias rakendada. Kursused rõhutavad, kuidas need tehnikad ja uurimismeetodid aitavad ettevõttes globaalset eesmärki paremini täita.

Õpilased lõpetavad projektid ja internatuuri globaalsete ettevõtete enne lõpetamist; osa sellest tööst tuleks teha välismaal. Tasakaalustatud pehmete oskuste ja karjääri peegeldus klassiruumis, programm aitab õpilastel rohkem teadlik inimesi, kes võivad muuta oma organisatsioonid. Kutsume teid ESMT MIM-i kohta lisateavet allpool.

MIM-i tugevad küljed

Oleme kindlaks määranud neli tugevat külge, mis muudavad ESMT magistri juhtimise ainulaadseks:

 • Ettevõtete kokkupuude ja kogemused: ESMT MIM-i üliõpilased ESMT kuni 11-kuulise rakendusuuringu: internatuuri, sotsiaalse mõju projekti ja väitekirja projekti. ESMT on kasvav ettevõtetevaheline koostöö mitmete ülemaailmsete ettevõtetega, kes pakuvad praktikakohti ja projekte.
 • Tipptasemel tehnoloogia juhtimine. Kursused integreerivad kvalitatiivse analüüsi ülemaailmse ärijuhtimise rakenduslikeks meetoditeks, nii et lõpetajatel oleks võimalik töötada kiirelt arenevates äriseades ja edukalt töötada tehnoloogiapõhiste toodete või uuenduste ja teenustega ülemaailmsel tasandil.
 • Rahvusvaheline võimekus ja sotsiaalne mõju: ESMT , Saksamaa kõige enam rahvusvahelises ärikoolis, kursusi õpetab rahvusvaheline õppejõud, kes on koolitatud maailma juhtivates asutustes. Klassides on erakordselt erinevad üliõpilased. MIM kandidaadid hakkavad õppima kas saksa keelt või täiendavat võõrkeelt. Kõigil üliõpilastel on soovitatav kulutada aega välismaale võimaluse korral projektidele ja praktikale.
 • Kvaliteetsete karjääride pehmed oskused: ESMT ja rakenduslik lähenemine tagavad õpilastele väärtusliku esituse ja meeskonnatöö kogemuse. Edasised seminarid keskenduvad konfliktide haldamisele, diplomaatilisele kommunikatsioonile, läbirääkimiste simulatsioonidele ja muudele oskustele, mis tõenäoliselt võivad olla erinevus kõrghariduse stagnatsiooni või edutamise vahel.

Vastuvõtutingimused

ESMT magistriõppe juhtimiskavas arvestamiseks peavad õpilased:

 • Varasem kraad (vähemalt bakalaureusekraad). Taotlusi võetakse vastu ka lõpueksamil olevatel bakalaureuseõpilastel, kes ootavad oma kraadi lõpetamist.
 • Kogemusliku äri vooges osalemise tugevate kvantitatiivsete võimete tõendamine kas eelnevate bakalaureuseõppes toimunud kursuste või GMAT / GRE skoori alusel.
 • Uuendusliku juhtimisvoo registreerumisel on teretulnud kõik üliõpilased, kellel on distsipliini ja suurepäraseid asju.
 • Ideaalis mitte rohkem kui 18 kuud kraadiõppe kogemust
 • Inglise keeleoskuse tõestamine (TOEFLi miinimumarv 95 või samaväärne mitte-emakeelega). Meie kood on 8707.
 • Täidetud avaldus, sh esseed ja soovitused
 • Skype'i lõplik sisseostuvastus

ESMT MIMi finantseerimine

ESMT Master's in Management on suurepärane investeering teie tulevikku. Enamik õpilasi rahastab oma õpinguid säästude, vanemate toetuse ja laenude kombinatsiooni abil.

ESMT on stipendiumifondi tippkandidaatide jaoks, mis põhinevad saavutustel.

Vanemate jaoks leiate palun meie lehelt lisateavet rahastamisvõimaluste kohta.

Viimati uuendatud juuli 2018

Teave kooli kohta

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Loe edasi

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Näita vähem