Magistriõpe käitumise analüüs - LIU Post

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Käitumise analüüs on hästi välja töötatud lähenemine sotsiaalsete / emotsionaalsete, käitumis- ja õppimisprobleemide lahendamiseks paljude erinevate elanikkonnarühmade jaoks paljudes erinevates olukordades. Käitumisaktiivsuse analüüsi magistriprogramm keskendub üksikisikute käitumise analüüsi katse-, teoreetilistele ja metodoloogilistele aspektidele ja sellele, kuidas need käitumised tähistavad erinevaid õppeprotsesse või -probleeme. Kõnealused protsessid on muutunud tõhusaks aluseks selliste käitumishäirete mõistmiseks ja muutmiseks, mida nimetatakse arenguhäireteks ja autism-spektrihäireteks.

Programm nõuab lõpetamist 36 ainepunkti, sisaldab väitekirja ja on kavandatud nii, et kõik nõuded on võimalik täita kahe aasta jooksul. Õppekava koosneb 21 ainepunkti aluskursuste käitumise analüüs ja eksperimentaalne psühholoogia, 9 ainepunkti valikainete ja 6 doktoritöö ettevalmistus krediiti. Taotlused võetakse vastu kuni 1. augustini.

The Behavior Analyst Certification Board, Inc. on heaks kiitnud kursusejärjestuse PSY 607, 651, 657, 658, 704 ja 705, mis vastavad juhatuse sertifitseeritud käitumise analüütiku eksami läbiviimise nõuetele. Taotlejad peavad vastama lisanõuetele, mis vastavad laeva sertifitseerimise nõuetele. Elukutseliste analüüside magistriõppe lõpetajad saavad taotleda New Yorgi osariiki, et saada litsentsi saamise õigus.

Põhikursused

Psühholoogia statistika (PSY606)
Kirjeldava ja süstemaatilise võrdlusstandardi taseme käsitlemine. SPSS-i abil analüüsitakse andmete analüüsi koos teoreetilise materjaliga.

Eksperimentaalsed meetodid psühholoogias I (PSY 607)
Sellel kursusel on rõhutatud probleemsete probleemide käsitlemist üksikjuhtumite uurimise kavandamisel ja elluviimisel. See hõlmab kontrolli, järelduste ja uurimismeetodite uurimist nii eksperimentaalses kui ka rakenduslikus käitumisanalüüsis. Arutatakse andmete esitamise meetodeid, sealhulgas Microsoft Exceli kasutamist.


II psühholoogia eksperimentaalsed meetodid (PSY608)
See kursus hõlmab psühholoogiliste uuringute kavandamist, teostamist ja hindamist, kasutades grupi kujundusi. Esindavate teemade hulka kuuluvad rühma kujundused, rühmaülesanded ja küsimustiku koostamine. Andmete kogumine interneti kaudu on rõhutatud.

Käitumuslik hinnang (PSY610)
Käitumuslik hindamine on mõeldud konkreetsete käitumiste ja kliendi eesmärkide kindlakstegemiseks, täpsustamiseks ja mõõtmiseks ning individuaalsete klientide sekkumisstrateegiate väljatöötamiseks nende käitumise ja eesmärkide suhtes.

Käitumise analüüs ja õppimine (PSY 651)
See kursus annab ülevaate konditsioneerimise ja õppimise põhiprintsiipidest, kaasa arvatud tugevdusteooria, stiimulite kontroll ja vastumeelsuse kontroll. Lisaks tutvustatakse õpilastele käitumise analüüsimise ajalugu ja filosoofiat. Põhirõhk on põhilistele aluspõhimõtetele ja praegustele teadusuuringutele.

Rakendusliku käitumise analüüs (PSY 657)
See kursus hõlmab uurimistööd teooria ja praktika aluseks kohaldamise põhimõtteid klassikaline ja operant konditsioneerimine analüüsi ja ravi probleemid inimeste käitumist.

Eetika ja professionaalne areng rakendusliku käitumise analüüsis (PSY 658)
Sellel klassil on kaks peamist eesmärki: esiteks hõlmab kursus rakendusliku käitumise analüüsiga seotud eetikaküsimusi. Selles kontekstis eeldatakse, et õpilased näevad käitumise analüütikute vastutustundliku käitumise juhendamise juhise juhendamist. Teiseks, see klass on mõeldud rakendusliku käitumise analüüsiga seotud professionaalsete küsimuste arutamiseks. Need küsimused võivad sisaldada arutelu sertifitseerimise ja litsentsimise, karistamise kasutamise ja uute menetluste hindamise kohta rakendusliku käitumise analüüsis.

Arenenud küsimused I: autism (PSY 704)
Käsitöö analüüs, mis käsitleb meetodeid, eetikat ja konkreetsete kliiniliste rakenduste uurimist, nagu jõudluse täiustamine organiseeritud seadetes.

Arenenud probleemid II: käitumisega seotud sekkumisprogrammide väljatöötamine (PSY 705)
Selle kursuse keskmes on rakenduslikes seadetes käitumisprogrammi komponentide integreerimine. Õpilased viivad läbi funktsionaalse hindamise ja analüüsi, loovad käitumuslikke eesmärke, kujundavad sekkumismenetlusi ja hindamismenetlusi. Lõppprojekt nõuab kirjalikku dokumenti, mis sisaldab kõiki sekkumis- ja hindamisprogrammi komponente.
Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Loe edasi

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Näita vähem
New York , Brookville + 1 Rohkem Vähem