Hariduse saamine jätkusuutliku tuleviku jaoks

Programmis tervitatakse õpetajaid, kes on huvitatud oma kutsealase pädevuse edasiarendamisest ja süvendamisest ning parema haridusliku konteksti loomise toetamisest.

See programm põhineb Soomes omandatud põhjalikel teadmistel ja olulisel määral teadustööl põhineval vaatepunktil, mis võimaldab üliõpilastel arendada individuaalseid ja kollegiaalseid teadmisi koolikogukonnast.

See magistriõppe programm keskendub õpetamise ja õppimise, kaasava hariduse, õppekavaväljaõppe, haridusorganisatsioonide juhirolli ning hariduse hindamise ja kvaliteedi uurimisele. Uuringute rikastamiseks pakub see programm õpilastele ka võimalust valida erinevate hariduskolleegiumide ja teiste Tampere ülikooli õppejõudude valikained.

Selle programmi lõpetajate jaoks on omandatud ulatuslik arusaam õpingute, õpetamise ja õppekava suhetest ning tõhusate õpikeskkondade loomise vahenditest. Nad suudavad praktiseerida ekspertide õpetajad, juhendajad või õppekorraldajad, kellel on võime arendada uuenduslikke hariduspraktikaid ja õppekavu. Kvaliteetsete koolitatud spetsialistidena saavad lõpetajad töötada haridusalaste konsultantidega erinevates institutsioonilistes kontekstides nii kohalikul, riiklikul kui ka kogu maailmas. Tere tulemast võimaluseks inspireeriva seikluse jaoks!


Uuringu eesmärgid

Õpetajahariduse magistriprogrammi läbinud õpetajad ja eksperdid on:

  • omama ulatuslikku arusaamist ühiskonna ja globaalsetest õppimise ja harimise tingimustest,
  • olema põhjalikult teadlik nende tähtsusest haridusvaldkonda, st inimesteni, kellel on pedagoogiline võim ja mõju ühiskonnas,
  • olema võimeline tegema põhjalikke eetilisi valikuid nende professionaalsetes rollides,
  • olema võimeline esitama häid väiteid haridus- ja hariduspoliitika arutelul ning haridusväärtuste kaitsmisel,
  • oskama arendada oma tööd mitmekultuurilises keskkonnas tehtavate teadusuuringute alusel.


Õppetöö sisu

Programm koosneb mitmekülgsetest põhiuuringutest kaasava hariduse, õppekavade õpetamise, õpetamise, õppimise ja hariduse hindamise ning haridusorganisatsioonide juhtimisel.

Lisaks pakutakse õpilastele põhjalikke uuringuid kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete uurimismeetodite ja -tavade kohta. Neil on ka võimalus kaasata vabatahtlikke uuringuid teistest teaduse valdkondadest oma kraadiga.

Programmis tuuakse esile Soome kooli esmaklassiline kogemus klassiruumis ja kvaliteetse doktoritöö järelevalvet spetsialistide poolt, kellel on kogemusi teadustöös, õpetajate koolituses ja õpetamises koolis.

Tampere Ülikooli haridusosakonna ja Tampere Ülikooli õpetajakoolituse intensiivne koostöö annab õpilastele hädavajaliku teadmise hariduse teooria ja praktika integreerimise kohta.


Karjäärivõimalused

Programm annab pädevusi õppekavade, õpikeskkondade, juhendamise ja koolide arendamiseks. Selle keskmes on koolikogukonna heaolu arendamine, õppimise kvaliteet ja teadustööpõhine õpetamine. See annab ülevaate ja pädevuse kasutada Soome haridussüsteemi parimaid elemente erinevates kultuurilistes kontekstides.

Lõpetajad saavad töötada ka juhendajatena, õppekorraldajatena ja arendajatena. Neil on oskus töötada välja uuenduslikud hariduspraktikad, õppekavad ja koolid ning luua lastele ja noortele paremad võimalused.

Programm on mõeldud kvalifitseeritud õpetajatele, kes soovivad oma erialaseid teadmisi laiendada. See ei too kaasa ühegi riigi õpetamist.


Magistriõppe võimalused

Selles määratakse ka, kui jätkate õpinguid doktoriõppes, näiteks TUNI hariduse ja ühiskonna doktoriõppes.


Õppemaksud ja stipendiumid

Programmi õppemaks on 10 000 eurot õppeaastal mitte-ELi / EMP üliõpilastele, kellel on stipendiumisüsteem tasulistele õpilastele.

Teil ei pea tasu tasuma, kui olete:

  • ELi / EMP kodanik
  • samaväärne ELi / EMP kodanikuga (st Šveitsi kodanikuga)
  • juba elab Soomes (pidev A või alaline P / P-EL elamisluba) või on Soomes välja antud ELi sinine kaart. Elamisloa vabastamine peab olema kehtiv, kui taotlete õpinguid ja vähemalt kuni 1. augustini, st kui uuringuõigus algab. Pange tähele, et elamisluba teises ELi / EMP riigis ei vabasta teid õppemaksust.


Stipendiumid

Tampere ülikooli stipendiumiprogramm on mõeldud üliõpilastele, kes peavad tasuma õppemaksu inglise keeles pakutavates magistriprogrammides. Suur hulk stipendiume on saadaval. Stipendiumiprogrammi abil pakub Tampere ülikool suurepäraseid rahvusvahelisi üliõpilasi kvaliteetse, kuid taskukohase haridusega.

Kui täites oma magistriõppekava taotlusvormi, on teil võimalus näidata oma soovi stipendiumi taotlemiseks. Saadud stipendiumi otsus edastatakse teile koos vastuvõtuteabega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Tampere University

Vaata veel 30 kursust Tampere Universityis »

Viimati uuendatud September 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
10,000 EUR
õppeaastal mitte-ELi / EMP üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date