Ülevaade

See uus kraadiõpe valmistab ette meediatöötajad, kunstnikud, muusikud ja disainerid, et uurida ulatuslikke võimalusi, mida uued meediatehnoloogiad pakuvad.

See keskel karjääri magistrikraad nõuab 3 aastat töökogemust pärast bakalaureuseõppe.

Magistriõpe programm arenevas meedias toetab ettevõtliku suhtumise, koostöö loomise ja tegija kultuuri, uurides võimaliku kunsti. Uuringute multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis ühendab esilekerkivaid tehnoloogiaid, sisu loomist, disaini mõtlemist ja kunstipraktikat ühiskondlike väljakutsete jätkusuutliku probleemide lahendamisega.

Professionaalsetes õpingutes katsetate esilekerkivaid meediakanaleid ja erinevaid disaini lähenemisviise. Uuritakse, kuidas kunst ja sisu loomine on seotud uute tehnoloogiatega, nagu laiendatud reaalsus (XR), masin õppe ja tehisintellekt (AI). Lisaks uuritakse jätkusuutliku väärtuse loomist ühiskondlike väljakutsetega ja loominguliste klientide arendamise meetoditega.

Teie magistrikraadi jaoks tegelete aktiivse ja iseseisev õppimisega, mis on vajalik uute tehnoloogiate ja rakenduste väljatöötamiseks. Seda toetab isiklik juhendamine kui peamine õpetamismeetod. Uuringud on korraldatud peamiselt veebist koos nelja intensiivse koostöö loomise töötuba nädalatega.

Uuringu eesmärgid

Emerging Media tähendab meediumivorme ja -tehnoloogiaid, mis on veel varases staadiumis, nõudes uuendajatelt ja loojatelt nende uurimist ja katsetamist. Pidevalt muutuvas meedikeskkonnas on vaja kunsti- ja meediatöötajaid, kes suudavad oma töös kiiresti uusi tehnoloogiaid kohaneda. Peale selle, võttes arvesse ülemaailmset megatrendit, tõuseb kujunevate meedia magistrikraad tervikliku maailmavaate ja rõhutab kunsti ja meedia rolli säästvas arengus.

Programm valmistab ette meediaspetsialistid, kunstnikud, muusikud ja disainerid, et uurida võimalusi, mida uued meediatehnoloogiad pakuvad loomingulises valdkonnas. Programm toetab ettevõtliku suhtumise, koostöö loomise ja tegija kultuuri, uurides "võimaliku kunsti": mida saab praegu teha. Uuringud on multidistsiplinaarsed lähenemisviisid, mis ühendavad esilekerkivaid tehnoloogiaid, sisu loomist, disaini mõtlemist ja kunstipraktikat ühiskonnaprobleemide jätkusuutliku probleemide lahendamisega. Haridus tugevdab loova mõtlemise oskusi, probleemide lahendamist ja koostööprojekte, mille eesmärgiks on innovatsiooni serva töötavad spetsialistid.

See programm võimaldab osalejatel:

  • arendada kiiresti muutuvate meediavormide ja -tehnoloogiate abil ettevõtlikku suhtumist ja eneseteadmisi
  • kaaluge oma töös jätkusuutlikkust ja sotsiaalseid väljakutseid
  • rakendades oma töös terviklikku väärtuse loomise lähenemisviisi, mis hõlmab väärtuse loomise sotsiaalseid, keskkonnaalaseid ja majanduslikke aspekte
  • arendada oma probleemide lahendamise oskusi ja projekteerimismeetodeid innovatsiooniprotsessides
  • rakendada eksperimentaalset kultuuri innovatsiooniprotsessides
  • ühendada kunstiline lähenemisviis innovatsiooni ja tehnoloogiaga
  • arendada oma oskusi multikultuursetes meeskondades koostöö loomiseks ja juhtimiseks
  • läbi uuendusliku / kunstilise kujunemisjärgse meediumiprojekti
  • uurida, analüüsida ja kriitiliselt kajastada uuringutega seotud teemasid ja tavasid.

Rohkem õppekeele kohta

Õppekava keel on inglise keel.

Õppetöö sisu

Uuringute ulatus on 60 ainepunkti ja kestus 1,5 aastat. Suurim uurimus on magistritöö (30 ainepunkti), mis katab poole õpingutest. Arenenud erialaõppes (25 ainepunkti) õpilased katsetavad esilekerkivaid meediasid ja õpivad erinevaid disaini lähenemisi. Nad uurivad ja katsetavad, kuidas kunst ja sisu loomine on seotud selliste arenevate tehnoloogiatega nagu laiendatud reaalsus (XR), masin õppe (ML) ja tehisintellekt (AI). Lisaks uuritakse jätkusuutliku väärtuse loomist ühiskondlike väljakutsetega ja loominguliste klientide arendamise meetoditega. Vabakutse valikud (5 ainepunkti) on mõeldud üliõpilase teadmiste ja oskuste laiendamiseks magistriprojektiga seotud valdkonnas.

Uuringutes rõhutatakse enesetäiendavat õppimist õppe eesmärkide saavutamise põhimeetodina. Seetõttu õpivad kõik õpilased aktiivselt oma õppeeesmärkide kujundamisel ning tõhusalt Interneti mitteametlikke ressursse.

Õppemaksud

Programmi õppemaks on 10 800 eurot õppeaastal mitte-ELi / EMP üliõpilastele, kellel on stipendiumisüsteem tasulistele õpilastele.

Viimane projekt

Magistritöö täidab ja annab aru uuenduslike / kunstiliste kujunemisjärgus meediumiprojektidega, mis on seotud säästva arenguga. Väitekirja projekti nõue on see, et projektis on volinik või koostööpartner. Aruanne on praktilise kujunemisjärgus meediamaterjaliga seotud akadeemiline uurimus.

Karjäärivõimalused

Lõpetanute kutsealane profiil sõltub nende eelnevast töökogemusest ja isiklikest saavutustest õppetöö ajal. Lõpetajad saavad kvalifitseeruda kunsti-, meedia- ja innovatsioonivaldkonnas nii loomemajanduses kui ka muudes tööstussektorites suuri ülesandeid juhtima ja täitma.

Kvalifikatsioon

Magister Kultuur ja kunst

Rahvusvahelistumine

Kogu kraadiõppe programm on inspireeriv ja mitmekultuuriline õpikeskkond. Teised tõeliselt rahvusvahelist ja multikultuurset õpikogemust tagavad vahendid on õppida keeleõppes, teiste rahvusvaheliste üliõpilaste vastastikust õpetamist, sõprade ja pereürituste korraldamist ning rahvusvahelisi projekte ja temaatilisi nädalaid.

Koostöö teiste osapooltega

TAMK Mediapolis Campusil on suurepärane rahvusvaheline partnervõrgustik ja selle magistriõppe üliõpilased kutsutakse osalema näiteks võrgustiku uurimis- ja arendustegevuses ning projektides.

TAMK kraadiõppe üliõpilaseks on teil võimalus osaleda õppimisel ka Tampere ülikooli õppekavade raames, et oma õpingute raames oma kraadi lisada. Nende institutsioonidevaheliste uuringute ja jagatud projektide abil saate luua personaliseeritud uuringuporti, millel on laiendatud teadmised ja oskused. TAMK üliõpilane on teile avatud ka Soome rakendusteaduste ülikoolide poolt pakutav riiklik TAMK .

Magistriõppe võimalused

TAMK magistrikraadi tunnistus pakub teile võimalust taotleda doktoriõpinguid teistes ülikoolides vastavalt nende vastuvõtukriteeriumidele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Tampere University Of Applied Sciences

Vaata veel 1 kursust Tampere University Of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud November 5, 2018
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
aug 2019
Duration
12 - 18 kuud
Päevane õpe
Price
10,800 EUR
Õppemaks: 10 800 / õppeaasta (ainult väljaspool ELi / EMP õpilased)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date