Ülevaade

University of Stirling MSc Media Management kursus areneb pidevalt, et olla kursis maailma kiiresti muutuva meediamaastikuga. Samuti valmistab see meediajuhid ette, et tulla toime enneolematu muutusega ja suurema konkurentsiga kogu meediumi keskkonnas.

Üliõpilasega saate kasu sellest, et õpetaksid kõrgelt kvalifitseeritud, rahvusvaheliselt tunnustatud juhendajad ja lõpetaks tugevate juhtimisoskuste ja analüütilise vaatenurgaga meediatööstuse. Samuti saate arendada kindlat arusaama muutuvast regulatiivsest ja poliitilisest keskkonnast, milles meedia töötab.

See kursus annab teoreetilise ja juhtumiuuringute baasi meediasökonoomika, rahanduse ja äristrateegia valdkonnas - kaasaegses meedias täiendatud uuringute, kultuuriteooriate ja sobivate uurimismeetodite väljaõppega.

Kursus põhineb kommunikatsiooni-, meedia- ja kultuuriministeeriumi ulatuslikel sidemetel meediatööstusega ning põhineb mitmesugustel seotud erialadel, mis ulatuvad meediauuringutest ja majandusest kuni turunduse ja ettevõtlusuuringute läbiviimiseni. Samuti saate kasu väljatrüki tegemisest, sealhulgas külastada BBC Pacific Quay'i ja Šotimaa parlamenti.

Teil on ka võimalus kuulata tööstuse spetsialistidelt. Näiteks 2016. aastal oli meil Ofcomi, BBC Šotimaa, PRSi ja Mängutööstuse kõnelejad.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Media and Film Studies - esimene Šotimaal, kümnes Suurbritannias (The Guardian University Guide 2018)

# 2 esimene šotimaal, 10. koht Ühendkuningriigis kommunikatsiooni- ja meediale (Times ja Sunday Times Good University Guide 2018)

# 3 98% meie kraadiõppurist on tööle asunud või täiendavalt õppima kuue kuu jooksul pärast lõpetamist (DLHE 2015/16)

Kursuse üksikasjad

MSc Media Management sisaldab õpetatavat kursust, mis toimub kahe 15-nädalase semestri jooksul, millele järgneb väitekiri. Õpetatav kursus hõlmab magistriõppe mooduleid, mida pakub või koostöös kunsti- ja humanitaarteaduste teaduskond ning Stirlingi juhtimiskool. Saate võtta kaks põhilisi mooduleid ja üks valikainete moodul iga semester, mistõttu kokku kuus õpetas mooduleid kogu aasta jooksul.

Õpetamine

Teid õpetatakse koos loengute, seminaride, töötubade ja õpetuste kombinatsiooniga. Meil on ka külalisesinejad, kes on tavaliselt kogenud meediatööstuse praktikud, kes suudavad pakkuda strateegilist või praktilist ülevaadet praegustest juhtimisküsimustest.

Hindamine

Moodulid hinnatakse koos kursuste ja eksami.

Kursuse direktor

Professor Richard Haynes

44 (0) 1786 467971

rbhaynes@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemeremaad: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi