Umeå University, Umeå School of Business, Economics and Statistics Master's Program in Economics

Teave programmi kohta

Üha kasvav vajadus teadmiste järele majanduses on pidevalt areneva ühiskonna tunnusjoon. Magistriprogrammi majandusteaduses püütakse nii laiendada bakalaureuse programmi sisu kui ka anda üliõpilastele olulised vahendid edasijõudnutele ja karjääri majandusteadlane.

Majandusteaduste magistrikraadi õpetamise ja juhendamise õppejõud on rahvusvahelisel teadusringkonnal kindlalt seisnud ja head suhted ametiasutustega ja ettevõtetega. Õpilased, kes täidavad magistriprogrammi majandusteaduses, võivad taotleda meie doktoriõppesse. Kuna programm on doktoriprogrammi aluseks olev teaduspõhine programm, on paljud kursused doktoritööle üleantavad. 2015. aasta sügisest programm pakub lisaks üldisele profiilile kaks uut profiili:

  • Keskkonna- ja ressursside ökonoomika.
  • Tervishoiuökonoomika.

CERE raames ja meie partneritega Rootsi Põllumajandusteaduste Ülikoolis oleme loonud profiili keskkonna- ja ressursside ökonoomika alal ning koostöös arstiteaduskonnaga pakume profiili Health Economics. Kui olete otsustanud üldise profiili uurida, on teil suurepärased võimalused vahetamiseks või internatuuri läbimiseks Rootsis või välismaal. Olenemata sellest, mis teie valik on, on see suurepärane kogemus ja hea, et teie CV oleks!

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
180,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date