Programmi üksikasjad

 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Kestus: 2 aastat
 • ECTS: 120
 • Sissepääs Eksamid: inglise keel, sotsioloogia
 • Osakond: Sotsiaalteaduskond

Ülevaade

Sotsioloogia, rahvusvaheliste suhete teooria, poliitikateadus, poliitiline psühholoogia - kõigi nende teaduste teoreetilisi lähenemisviise ja uurimismeetodeid ühendab ainulaadne magistriõppekava sotsiaalteaduskonnas - poliitika ja rahvusvaheliste suhete sotsioloogia.

Professionaalsus, kõrge teaduslik kvalifikatsioon, keerukate uuringute läbiviimise oskused, suuremahuliste sotsiaalsete ja poliitiliste protsesside võrdlev analüüs ja nende teemad tänapäeva maailmas, globaliseerumise sotsiaalsed ja majanduslikud aspektid muudavad selle meisterprofiili lõpetaja populaarseks tänapäeva spetsialistiks tööturul.

Poliitika ja rahvusvaheliste suhete sotsioloogia magistrikraad on oluline samm teadlaskarjääri loomisel, võimalus jätkata kraadiõppe kursust kandidaadi väitekirja ja doktorikraadi kaitsmisega. kraad.

Õppekava ja õppekava on välja töötatud, võttes arvesse rahvusvahelistele üliõpilastele mõeldud kursuse eripära. Professorid ja õpetajad võtavad arvesse rahvusvaheliste üliõpilaste erinevate teadmiste taset sotsioloogias, poliitilises uuringus ja rahvusvahelistes suhetes.

Programm vastab kõrgetele Euroopa ja rahvusvahelistele standarditele ning Euroopa tööandjad tunnustavad diplomit ning lihtsustavad doktoriprogrammide taotlemist teistes kõrgkoolides.

Karjäär

Teie arusaam keerukatest poliitilistest ja kultuurilistest küsimustest, sageli pidevalt muutuvas keskkonnas, võib olla oluline nii äri- kui ka avaliku sektori ametisse nimetamisel. Programmi lõpetajad võivad töötada riigi ja kohaliku omavalitsuse juhtimise, rahvusvaheliste organisatsioonide, ekspertide, teadus-, teadus- ja haridusstruktuuride valdkonnas.114975_Image_021.jpg

Magistriõppe üliõpilased

1. samm. Valige programm ja kontrollige sisenemise nõudeid

Vali oma karjäärivõimalused ja suured üle 140 akadeemilise programmi, mis on kättesaadavad Lobachevsky University .

2. samm

 • Taotle sissepääsu ONLINE. (Kui teil on probleeme, küsige palun meie vastuvõtu meeskonnast PDF-vormi.)
 • Esitage oma rahvusvahelise passi koopia (kõik täidetud lehed)
 • Esitage skaneeritud koopiad kõrghariduse originaaltõendist (bakalaureusekraad või magistrikraad või spetsialisti diplom) ja ärakirja (d)
 • Esitage oma terviseohutuse sertifikaadi skaneeritud koopiad (sh TB test).
 • Kui dokumente ei väljastata inglise või prantsuse keeles, võib nõuda kinnitatud tõlget vene keelde.

3. samm. Lõpetage registreerimine

 • Kui olete kraadiõppesse lubanud, saate teile üksikasjaliku vastuvõtukirja, milles on selgelt märgitud magistriprogrammi registreerimise tingimused ja nõuded. Kui aktsepteerite UNN-i sissepääsupakkumist, saadetakse teile õpikokkulepe, mille peaksite allkirjastama ja saatma tagasi rahvusvahelisele üliõpilaste büroole. Ülikool allkirjastab 2 õpikokkuleppe koopiat, registreerib ja kinnitab need oma pitseriga. Hiljem saate ühe allkirjastatud õppelepingu koopia e-posti teel.

Samm 4. Makske õppemaksu

 • Õppemaksud tuleks maksta enne ülikooli saabumist. Seda saab teha pangaülekandega ülikooli kontole (konto number on arvel). Sellisel juhul maksate registreeritud õppelepingu alusel tasu oma kohalikus pangas ja saadate kviitungi koopia ülikoolile.

5. samm. Võta kutse ja viisa

 • Kui kõik õppelepingus ette nähtud värbamised on täidetud ja teie tasud on kinnitatud, pöördub ülikool Venemaa siseministeeriumi (MIA) poole kutse käivitamiseks. MIA väljastab elektroonilise kutse kirja umbes 5 nädalat pärast ülikooli ametlikku taotlust. Õpilasviisa saamiseks Vene kohaliku saatkonna juures on vajalik elektrooniline kutsetäht.

6. samm. Nizhny Novgorodi juurde tulek

 • Nüüd, kui olete registreerimise lõpetanud, on aeg valmistuda teie viibimiseks Nižni Novgorodis. Lisateavet eluaseme, kindlustuse, viisade ja muude oluliste küsimuste kohta leiate praktilistes küsimustes.
 • Pärast viisa saamist ja lennukipiletite ostmist Nizhni Novgorodisse teavitage ülikooli oma saabumise kuupäevast. Täiendava taotluse korral (palun võtke ühendust oma sisseastumisametnikuga), võid kohtuda Nižni Novgorodi lennujaama või raudteejaamaga ja suunata ülikooli.
 • Õpilased peavad Venemaale tulema hiljemalt üks kuu enne esialgse kolmekuulise viisa kehtivusaja lõppu, et õppida viisa pikendamiseks piisavalt aega. Siseministeerium võib keelduda oma viisa pikendamisest, kui jõuate Venemaale hiljem kui see kuupäev.
 • Märkus: esimesel tööpäeval pärast saabumist tuleb rahvusvahelisele õpilasbüroole (UNN, build. 2, büroo 306) ja viisade ja sisserände tugiametile (UNN, build. 2, kontor 305). Nižni Novgorod, et olla registreeritud MIAs.

114977_Image_009.jpg

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 1 kursust Lobachevsky Universityis »

Viimati uuendatud Mai 10, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
aug 31, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
aug 31, 2022